Şimdi Ara

F1 Challenge 99-02 de online yarışmak isteyen herkes içeri, # Güncel (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
0
Favori
11.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frigyalı

2 kişiyle yarışmı olur :)

napcazya 22 kişiylenmi yarışacaz
  • quote:

2 kişiyle yarışmı olur :)

yoksa sen korktunmu laa
  • quote:

Bende katıldım aranıza katıldım arkadaşlar.F1 Ch sevıyorum favori pistim en sevdığim malaysia :) yalnız ben orjınal oyundan yanayım 99-00-01-02 sezonlarından hangisi olursa yarışabilirim modları sevmıyorum hem karman çurman hemde dandık beğenmıyorum ,ayrıca yeni F1 araçlarını komik ve şekilsiz buluyorum :yarışırsanız hazırım toplanalım yarışalım arkadaşlar.

Alonsof1 kardeş Face grubu felan aç istersen daha etkili ve kalabalık yarışabiliriz ? Hemen ekleyelım yabancıların var sanırım Türklerde nıye olmasın?Orada F1 CH bulacağımızdan eminim.katılanlar olacaktır ayrıca Moto gp yarışmak isteyen olursa biz 5-6 arkadaş yarışmıştık Moto gp3 ulımatedede oda baya bir zevkli oluyor maksat o pistlerde en hzılı turları atmak :)

Haklısın Ama Kers Drs Yaraya Merhem Basıyor Ve Td3 Varmı ?

• server acabiliyorum toplanalım yarın aksam oynayalım iddali olan varsa gelsin cok iddaliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.Jackson

server acabiliyorum toplanalım yarın aksam oynayalım iddali olan varsa gelsin cok iddaliyim

Tmm toplanalım kaç kişi varsa bugun saat belirleyin .
    Sorma alonso fena korktum.
    Lotus az aç kardeş ne demek istiyorsun anlayamadım?DRS diyorsan aslında F1 Ch var düzlükte hızlanma olayı.F1 klavyeden basarsan OFF yaparsan F1 Ch de Drs açarsın araç hız kazanır
    Ayrıca Alonso ıyı bır Pilot değil Alonso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Eylül 2013; 13:26:18 >

• quote:

server acabiliyorum toplanalım yarın aksam oynayalım iddali olan varsa gelsin cok iddaliyim

bende açabiliyorum

>>>>>BesT SerVer<<<<<
  • quote:

quote:

Tmm toplanalım kaç kişi varsa bugun saat belirleyin .
    Sorma alonso fena korktum.
    Lotus az aç kardeş ne demek istiyorsun anlayamadım?DRS diyorsan aslında F1 Ch var düzlükte hızlanma olayı.
    Ayrıca Alonso ıyı bır Pilot değil Alonso

korkma korkma yemiyecem seni şaka biyanada ne zaman yarışacaz yaw

• Oyunu yukluyorum az beklersen deneriz.Bide mynette okeydeyım dur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Eylül 2013; 11:53:28 >
  • F1 CH Türkçe yama varmı sizde ?
  • quote:

Oyunu yukluyorum az beklersen deneriz.Bide mynette okeydeyım dur :)

oldu peki
  • aç görelim hünerlerini bakalım alonso kadar sıradan bir pilotmusun?yalnız ben 1 ay ara verdım ısınma turu atmam lazım 99-02 den istedeğin 99-00-01-02 açabilirsin ordakı ısımde alonsof1 olsun senı bulayım.ayarlarsan malasıa cok severım pıst olarak otekılerd eıyı ama malezya daha guzel tam bır F1 pisti.senın favoru yerın varsa oradan aç sorundeıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Eylül 2013; 12:17:24 >
  • Hadi 2 pıst var orda aç .
  • quote:

aç görelim hünerlerini bakalım alonso kadar sıradan bir pilotmusun?yalnız ben 1 ay ara verdım ısınma turu atmam lazım 99-02 den istedeğin 99-00-01-02 açabilirsin ordakı ısımde alonsof1 olsun senı bulayım.ayarlarsan malasıa cok severım pıst olarak otekılerd eıyı ama malezya daha guzel tam bır F1 pisti.senın favoru yerın varsa oradan aç sorundeıl.

hazırsan başlayalım
    server adı:alonsof1
    şifre:4312
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonsof1

quote:

aç görelim hünerlerini bakalım alonso kadar sıradan bir pilotmusun?yalnız ben 1 ay ara verdım ısınma turu atmam lazım 99-02 den istedeğin 99-00-01-02 açabilirsin ordakı ısımde alonsof1 olsun senı bulayım.ayarlarsan malasıa cok severım pıst olarak otekılerd eıyı ama malezya daha guzel tam bır F1 pisti.senın favoru yerın varsa oradan aç sorundeıl.

hazırsan başlayalım
    server adı:alonsof1
    şifre:4312

hazırım vites bende manuel gelıyorum.

• Görünmüyor oyun...2 oyun var sadece yabancıların...
  • quote:

Görünmüyor oyun...2 oyun var sadece yabancıların...

görünmesi lazım refresh'e tıkla
  • Fakır,Superliga birde Dan dıye server var 3 tane sen yhoksun basıyorum refrese devamlı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Eylül 2013; 13:24:18 >
  • quote:

Fakır,Superliga birde Dan dıye server var 3 tane sen yhoksun basıyorum refrese devamlı zaten.

o zaman yanlış modem ayarı yaptım neyse sonra düzeltirim ordan DAN'e gir
  • hamachı kursana burdan yazmazsın basıt bır agdan hem oynarız bunalra gerek yok .hemde chat anında yazarsın.
  • Oyun ekledenmı kuruyoruz bana soyle ben kurayım?istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 14 Eylül 2013; 13:11:47 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.