Şimdi Ara

Galaxy S2 yeni bir güncelleme almayabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un iki yıl öncesinin amiral gemi modeli konumunda bulunan Galaxy S2, Android 4.1.2 sürümüne kadar iki önemli güncelleme alarak, devam güncellemelerini beklemeye başlamıştı. Samsung'un Android 4.2 sözü verdiği ve bir sonraki sürümü de alabileceği konuşulan Galaxy S2 ile ilgili kötü haberler var.

Firmaya yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre Android 4.1.2 modelin alabileceği son güncelleme olarak kalacak. Bunun en büyük sebebi ise Android 4.2 ile TouchWiz arayüzünde bazı ayarlama problemlerinin meydana gelmesi. Samsung bu problemlerin üstesinden gelemeyince güncellemeyi iptal etme kararı aldı.

Galaxy S2 ile birlikte aynı güncellemeyi bekleyen bir diğer model ise Galaxy Note. Note serisinin başlangıcı olan cihaz, Galaxy S2 ile aynı donanımı taşıdığı için kaynaklara göre güncelleme iptalinden kurtulamadı. Sadece daha güçlü bir donanım içeren Galaxy S2 Plus bu karardan kurtulmuş görünüyor. Galaxy S2 sahiplerini hayal kırıklığına uğratacak olan bu yeni gelişme henüz Samsung tarafından doğrulanmadı. 

• s2 plus daha güçlü donanıma sahip değil sadece daha sonra çıktı , klasik güncelleme verme yenisi alsın saçmalığı devam ediyor bu bağlantıyı nasıl kurmuşlar merak ediyorum gerçekten. tamam 4.2 falan verme en azından driver güncellemelerini falan ver bunlar için android sürümüne ihtiyacın yok.
  • Ayni surum olsun ama hatalarini gidersin.

• Samsung'u Samsung yapan model Galaxy S'ten sonra, bugünkü konumda olmasındaki en büyük pay sahiplerinden biriydin sen efsane S2. Seni unutmayacağız
  • En son güncelleme sonrası telefon yavaşladı pil ömrü azaldı. Böyle güncelleme olacaksa zaten olmasın !

• Samsung un efsanesi s2 seni unutmayacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsaneye böyle bir bahane yakışmadı . Isterlerse 5.0 bile verirler donanım yeterli

• Cyanogenmod ve xda geliştiricilerinin kafası samsung yazılımcılarından daha iyi çalışıyor ben bunu anlıyorum.Zaten bir kısmı samsung dan kopup gelen adamlar. Samsung un tw denen saçma arayüzü zaten hangi cihazda düzgün çalışıyor ki.Yani bunu bahane etmek çok saçma. ICS i vermeden önce de aynı yalanları söylediler ama baskıya dayanamadılar.Şimdi de aynı yalan. Gerçi benim için önemi yok CM varken samsung un saçma yazılımına ihtiyaç duymuyorum ama yine de 4.2.2 ile gelen özellikler açısından rom ile ilgilienmeyenler için kötü oldu bu. Kimse şimdi çıkıp demesin ki en çok güncellemeyi alan telefondur 4.2.2 almayıversin falan böyle saçma ve mantıksız konuşmalara gerek yok. SOnuç olarak bu cihaz bu yazılımı alacak iken tw yi bahane etmek acizliktir. Eğer bunu XDA daki geliştiricler oturup yapabiliyorsa ve samsung başımıza bela ettiği tw yi böyle bir telefona uyarlayamayıp sorun var diyorsa sorunu tw de değil samsung da ararım.

• bu hızla giderse seneye s3 sahipleri de avucunu yalar.

• Yanlış bir bilgi var.S2 Plus donanım olarak S2'den iyi değil.Plus ibaresi sadece satış stratejisi.Güncelleme alacak olması muhtemelen S2'ye göre daha sonra çıkması.

• 2.3.6 versiyonundan sonra telefon performans açısından hep geriye gitmişti zaten.

Neyseki Cyanogenmod var....

• ya şu tw arayüzünü 4.2 için uyarlayamadık yalanı nedir arkadaş? sorarlar adama o zaman s4 e nasıl uyarladın diye? has sektörsün samsung.

• Gidip Samsung genel merkezini ateşe veresim var!!!!!

• Sadece S2 mi, S3 de yalan oldu. Nexus'lar 4.3'e çıktığı gün geçti ancak S3 henüz 4.2 bile alamadı. Şimdi S3'e yeni yazılım gelip gelmeyeceği bile meçhul, 4.3 verseler aylar sürer. Diğer markalara ise 4.1.2 yeni yeni geliyor. Samsung eğer bundan sonra ayakta kalmak istiyorsa LG'nin bir zamanlar yaptığı hataya düşmemeli, şimdi ibre tam tersine LG'ye döndü ve adamlar düşük modellere dahi 4.2 vermeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F50F4650 -- 30 Temmuz 2013; 18:40:03 >
  • Samsung seneyede böyle yapmaz umarım 5.0 ı s3'e verir
  • 4.1.2 yetiyor bana verse iyi olurdu ama neyse

• Verseler iyi olurdu.
  • Samsung galaxy s2 efsane telefondur. Kendim S4 aldım. S2'yi eşime verdim. S2 çıktığında zamanının en iyi ve en stabil telefonu idi. S2 candır. Arkadaşların dediği gibi Samsung'u bu günlerine getiren telefon S2'dir.

• Üreticilerin donanım yetersiz bahanesine bayılıyorum :D yeni çıkan aynı özellikteki hatta daha düşük donanıma sahip telefonlarınıza uyarlanabiliyor her nasıl oluyorsa bu yazılımlar :/

• samsungun pazarlama stratejisi,at yalanı seviyim inananı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.