Şimdi Ara

Real Boxing'in PS Vita Çıkış Tarihi + Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Vivid Games'in daha önce mobil platformlar için piyasaya sürdüğü Real Boxing'in Playstation Vita sürümünün çıkış tarihi duyuruldu. Oyun 28 Ağustos'ta PS Vita için satışa çıkacak. Fiyatı ise bölgelere göre $9.99/€9.99/£7.99 olarak değişecek.

Unreal Engine 3 ile geliştirilen oyunda kendi boksörümüzü yaratıp onu amatör bir sporcudan profesyonel bir şampiyona dönüştürebiliriz. Multiplayer modları da bulunan oyun gerçek boks hissini yaşatma amacını taşıyor. Aşağıda oyunun PS Vita sürümü için yayınlanan videoyu bulabilirsiniz.

• Bu Vita kadar gereksiz bir şey görmedim. Aynı oyunu bu grafiklerle iyi olan akıllı telefonlarda oynuyoruz zaten.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Akıllı telefondan kullanımı daha rahat diye aldım ben

• vita çok iyi ama bu oyunlarla giderse iyi bi akıllı telefon sahibi vita istemez

• 1 senelik böksörüm bu kadar saçma kroşe görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dedektiv99

1 senelik böksörüm bu kadar saçma kroşe görmedim.

aynen bende 1 yılı aşkın süredir boks antrenmanı yapıyorum. kroşe bukadar açık ve abartılı olmaz. yersin direği anında. videoda zaten 30 tane kroşe gösterior bir ikide eskiv. başka bi b.k yok

• vita bildiğin tablet işlemcisi gpusu bile aynı çok güçlüydüde gücünü çıkaramadılarmı sony çıkarsaydı gücünü.. ouya konsolundan farkı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: RedTurkei

vita bildiğin tablet işlemcisi gpusu bile aynı çok güçlüydüde gücünü çıkaramadılarmı sony çıkarsaydı gücünü.. ouya konsolundan farkı yok

Yav he he..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.