Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
50
Favori
262.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bana da geldi b008 güncellemesi nasıl memnunmusunuz? Benim ufak bi sorunum var eğer sizin geçtiğiniz sürümde bu sorun yoksa bende geçmeyi düşünüyorum. sorunum şu:
    galeriyi açtığımda veya dosya yöneticisinden video. resim açtıktıktan sonra DCIM klasörü içerisine .thumbnails adında bir klasör oluşturuyor. bu klasörün içine de yine thumbnails adında bir dosya oluşuyor ve bu kalan hafızayı sıfırlayana kadar büyüyo. 2.3gb boş hafıza kaldı sd kartta. video izledikten sonra bu kalan hafıza yavaş yavaş sıfırlanıyor. o esnada dosya yükleyemiyorum sd karta. bazen yarım saat sonra sıfırlıyo o klasörü çoğu zaman ben gidip o dosyayı siliyorum. bazen silinmiyor. bıktım bu sorundan

http://imgur.com/DTUV0ea.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 30 Aralık 2013; 12:59:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Tablet magaza.turkcell.com.tr'ye gelmiş. Konu açıldığından beri takipteyim. Uzun zamandır stoğa girmesini bekliyordum. 243TL'ye geliyor ENPARA ile. Almak isteyenler kaçırmasın.
  • arkadaşlar mediapad 7 youth tabletiniz için kesinlikle yandex shell kullanın gerçekten çok mükemmel olacak tabletinizhttps://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.shell

size resim çektim ışık tutsun diye yandex shell içinhttp://imgur.com/MOy8mEb,M9avZz0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 30 Aralık 2013; 12:02:55 >
  • Merhaa arkadaslar. Bende bugun vodafone,dan tableti alms bulunuyorum. Uzerindek surum c317B006. Tablete sms geliyor ancak arama gelmiyor,arama yapilamior. Arama ozelligi icin hangi surumu yuklemeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan&arda

Merhaa arkadaslar. Bende bugun vodafone,dan tableti alms bulunuyorum. Uzerindek surum c317B006. Tablete sms geliyor ancak arama gelmiyor,arama yapilamior. Arama ozelligi icin hangi surumu yuklemeliyim?

ilk sayfada phone apk var onu yukle calışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asrpirin_

Arkadaşlar Tablet magaza.turkcell.com.tr'ye gelmiş. Konu açıldığından beri takipteyim. Uzun zamandır stoğa girmesini bekliyordum. 243TL'ye geliyor ENPARA ile. Almak isteyenler kaçırmasın.

enpara ne olaki nasıl alıcaz 243tl ye
  • sahmelik S kullanıcısına yanıt
    Turkcell Profesyoneller Kulübü indirimi 25 TL
    enpara (ENCARD) %20 indirim için ayrıntılı bilgi =>https://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/encard_indirim.aspx

EŞİTTİR 243 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa

arkadaşlar mediapad 7 youth tabletiniz için kesinlikle yandex shell kullanın gerçekten çok mükemmel olacak tabletinizhttps://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.shell

size resim çektim ışık tutsun diye yandex shell içinhttp://imgur.com/MOy8mEb,M9avZz0

Cidden güzel görünüyor, yandex olmasa kullanırdım. Şimdilik Nova' ya devam.
  • Huawei'nin original bootanimasyonuna dönmeyi başardım arkadaşlar. Turkcell / Vodafone güncellemelerinden sonra telefon özelliğini kaybedip @sduman, @kilicli ve @volkanmusa arkadaşların yöntemiyle yeniden telefon özelliğini kazanan ancak tablet açılırken çıkan ANDROID yazılı animasyon yerine orijinal Huawei boot animasyonuna dönmek isteyen arkadaşlar varsa şu metodu denesinler:

/cust/channel/turkey/media klasöründeki bootanimation.zip adlı dosyayı root explorer vasıtasıyla /data/local/ klasörüne kopyalayın ve tableti yeniden başlatın.
  • Merhaba murat@fdh arkadaşım :
    söz konusu @sduman, @kilicli ve @volkanmusa arkadaşların yöntemiyle yeniden telefon özelliğini kazanan uygulamaları yaptıktan sonra tablet açılırken orijinal Huawei boot animasyonu ile bende başlıyor... ANDROID yazılı animasyonu bende görünmüyor..
    sadece bilgi mayetinde yazmak istedim...
  • quote:

Madem yakaladım hazır sorayım bu Profesyoneller Kulübü ile hediye çekleri bir arada kullanılabiliyormu?
  • multiturk2008 kullanıcısına yanıt
    Turkcell - Vodafone rom farkı olabilir. Ben Turkcell güncellemesini yapmıştım, animasyon ANDROID şekline dönmüştü
  • Arkadaşlar nova launcher kurdum. Gayet sade ve ram kullanımı az ama hızlı erşim çubuğu kısa kenarda ne yaptıysam onu uzun kenara alamadım.
    Yani tableti yatay kullanırken menü telefon vs nin bulunduğu çubuğun altta olmasını istiyorum ama sağda kısa kenarda duruyor.
    Bunu yatayda alta almanın bir yöntemi var mıdır?

Yada hızlı erişim çubuğunu uzun kenarda çalıştıran bir launcher var mı? apex, go vs....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bruman -- 31 Aralık 2013; 0:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bruman

Arkadaşlar nova launcher kurdum. Gayet sade ve ram kullanımı az ama hızlı erşim çubuğu kısa kenarda ne yaptıysam onu uzun kenara alamadım.
    Yani tableti yatay kullanırken menü telefon vs nin bulunduğu çubuğun altta olmasını istiyorum ama sağda kısa kenarda duruyor.

Yada hızlı erişim çubuğunu uzun kenarda çalıştıran bir launcher var mı? apex, go vs....

pro-sense-ui-mod var çubuğu altta gösteriyor yatay ekranda ama çok işlevsel bir launcher değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat@fdh

Huawei'nin original bootanimasyonuna dönmeyi başardım arkadaşlar. Turkcell / Vodafone güncellemelerinden sonra telefon özelliğini kaybedip @sduman, @kilicli ve @volkanmusa arkadaşların yöntemiyle yeniden telefon özelliğini kazanan ancak tablet açılırken çıkan ANDROID yazılı animasyon yerine orijinal Huawei boot animasyonuna dönmek isteyen arkadaşlar varsa şu metodu denesinler:

/cust/channel/turkey/media klasöründeki bootanimation.zip adlı dosyayı root explorer vasıtasıyla /data/local/ klasörüne kopyalayın ve tableti yeniden başlatın.

kopyalama işlemleri bitip kapatmayıp yeniden başlatıldığında android yazısı çıkıyor ama kopyalama işlemi bitip kapatılıp recovery çalıştırıldığında huawei menüsüyle açılıyor
  • quote:

Arkadaşlar nova launcher kurdum. Gayet sade ve ram kullanımı az ama hızlı erşim çubuğu kısa kenarda ne yaptıysam onu uzun kenara alamadım.

@bruman mini sidebar pro 'yu kullan sol tarafa gizli menü, yapıyor istediklerini ekliyorsun yukardan aşağıya sol a basılı tutup çekiyorsun menü geliyor oldukça işlevsel bırakınca menü gizleniyor boyut 258 kb prosunu kullan
  • Teşekkürler ilgin için. Ama ben daha çok programlar menüsü tarzında bir alan istiyorum. Nova tam istediğim özelliklere sahip ama o da belirttiğim gibi çubuğu kısa kenara sabitliyor. Herşey bu kadar özelleştirilebilirken neden bu çubuğu uzun kenara alma işlevi koymamışlar anlamadım. Yine de yardımların için sağol dostum. Senin ve herkesin yeni yılı kutlu olsun. Herkese mutlu bir sene diliyorum...
  • quote:

Teşekkürler ilgin için. Ama ben daha çok programlar menüsü tarzında bir alan istiyorum. Nova tam istediğim özelliklere sahip ama o da belirttiğim gibi çubuğu kısa kenara sabitliyor. Herşey bu kadar özelleştirilebilirken neden bu çubuğu uzun kenara alma işlevi koymamışlar anlamadım. Yine de yardımların için sağol dostum. Senin ve herkesin yeni yılı kutlu olsun. Herkese mutlu bir sene diliyorum...

Tesekkur ederim kardesim senin ve tum donanim habe rcamiasinin yeni yilini kutluyorum benimde iyi bir launcher a ihtiyacim var arastirmalarim suruyor gelisme oldugunda haberdar ederim
  • arkadaşlar herkese slm,

yılın bu son gününde güzel bir haberle mesaj atayım dedim, önce maç sonucunu yazayım:

murat@fdh: 1 - Turkcell + Huawei:0

Sonunda Turkcell B008 rom yüklü tabletimi sd kart güncellemesi ile B005 romuna geri döndürmeyi başardım. Biraz uğraştırdı, hatta tabletim soft brick oldu (açılmadı, hiçbir tuş cevap vermedi, vs.). Ama sonunda tamamen B005 romuna geri dönmeyi başardım.

Kafamı biraz toplayınca nasıl yaptığımı yazıcam ama pek tavsiye etmiyorum, çünkü tablet brick olabiliyor.
  • quote:

enpara (ENCARD) %20 indirim için ayrıntılı bilgi =>https://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/encard_indirim.aspx

EŞİTTİR 243 TL

enpara olmadan 25tl indirimle 30/12/2013 de turkcell mağazadan siparişi verdim tahmini nezaman gelir acaba bide kuryeylemi kargoylamı gelir
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.