Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
50
Favori
262.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 19ali

dun 3 adet tim dolaştım bi tanesi 600 tl ikincisi 400 tl sonunda 350 tl tamam dedim bugun aradılar teslim aldım 330 tl 6 taksit
    avcılar.ataclar tim not.006b

Hayırlı olsun.

Çok merak ettim, 600 lira isteyen bayi hangisi (bayi adı veya bulunduğu konumu paylaşırmısınız). Ben de Avcılar'dayım.
  • simitsarayının yanındaki 600 tl
  • Merhabalar bugün ankara optimum outlet ve acity outlete gittim en yakınımda olan iki avmye. optimumda bulamadım acityde ise turkcell tarifeye ek vodafone ise 360 tl ye taksitli nakit 330 dedi. Nakit alacaktım fakat oradaki deneme ürününe baktım kasa kalitesi genel olarak güzel olsada ekranı malesef hiç beğenemedim . Enpara iadeside alamayacaktım o yüzden bende bugün galaxy tab 3 7" bakmaya karar verdim kahverengi. Oysaki çok ısınmıştım huawei e 3g li felam çok beğenmiştim ama ekranı soğuttu yani bilemedim acaba teşhir ürünü felam diye mi öyleydi hani IPS panel diye biliyorum ben ama huawei'i ?

Şimdi farkettim IPS değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illest -- 16 Aralık 2013; 17:08:25 >
  • Ekran maalesef IPS değil ve maalesef bu güzelim tabletin en zayıf noktası ekranı...
    Şahsen benim gözlerimi bayağı yoruyor.
    Belki de yaştan dolayıdır.
  • bugün bi' arkadaşım (!) sayesinde 335 liraya aldım.... 35 lira peşin, 300'ü de bonus'a 3'e böldürdüm

eve gelir gelmez şarja yatırdım:

cihazım şarjda iken boş durmayıp ebay'den 7,18 liraya 2 adet ezguardz marka ekran koruyucu aldım... bakalım USA'dan kaç günde gelecek???

LINK BURADA

MHL adaptörü aldım bir tane de... 2,42 liraya... LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxy joyrider -- 16 Aralık 2013; 19:30:55 >

• hocam ben şu anda telefon özelliğini aktif olarak kullanıyorum. gören 325 lirayı duyunca elindeki telefondan soğuyor.
    hattım turkcell. sürüm b006. resim eklemeyi bilmiyorum resimlerle pekiştirmek isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 16 Aralık 2013; 21:24:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaskoo 87 arkadaşa çok teşekurler .telefon özelli yokmub006 on numara tel

• quote:

Orijinalden alıntı: Crime

kardeşim hiç kimseyi kandırmayın bu tablette telefon özelliği kullanılmıyor turkcell müşteri hizmetlerini de aradım onlar da 3. parti yazılımlarla(line, whatsapp vs...) ile internet üzerinden yapabilirsiniz dediler...
    ben daha çağrıyı başlattığım anda çağrı sonlanıyor....hadi diğer hattım data hattı onda kullanılmaz ok de ya diğer hem ses hem data olan hattımı takıyorum niye aramıyor???

Yaklasik 5 aydir kullaniyorum. Telefon ve tablet olarak. Notebook u hic acmaz oldum. Akilli telefonada ihtiyacim kalmadi. Tum isleri tek cihaz. Inanmayan varsa numarasini biraksin ozelden tablet ile arayayim konusalim...

• quote:

acnidre
    bu MHL adaptörü ne işe yarıyor?
    ...

erkek kısmı micro usb, dişi kısmı hdmi... böylece TV'ye görüntü aktarmak mümkün oluyor(muş)

şöyle bir resim buldum @Crime :
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

... sürüm b006 ...

nerede bu sürüm bilgisi?

sistem güncellemede B102 ile biten bir numara var benim cihazda ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxy joyrider -- 16 Aralık 2013; 22:32:42 >
  • @acnidre ayarlar hakkında kısmında.
  • Bizim cihazda calisan mhl bulan oldumu ben 3 farkli urun denedim tanimiyor...

• ayarlar/hakkında/derleme numarası/.....b102

bu mudur?
  • arkadalar bişi sormak istiyorum. pc de vın vardı şimdi o hattı bu tablette ablamlar kullanıyolar ancak sım takılı ıken direk kotadan yer mi nete baglanınca mı yer.Yani pc de normalde programdan baglandıgımız an baglantı kurulur ve kota işlemeye başlardı tablette de boyle mı nasıl baglantısını kesebiliriz.Bir de tablen için kota sorgulayan vınn ıcın program yok mu
  • quote:

kardeşim hiç kimseyi kandırmayın bu tablette telefon özelliği kullanılmıyor turkcell müşteri hizmetlerini de aradım onlar da 3. parti yazılımlarla(line, whatsapp vs...) ile internet üzerinden yapabilirsiniz dediler...
    ben daha çağrıyı başlattığım anda çağrı sonlanıyor....hadi diğer hattım data hattı onda kullanılmaz ok de ya diğer hem ses hem data olan hattımı takıyorum niye aramıyor???

Bu kadar insan yalan soyluyor yani?
    Telefon ozelligi calisiyor gayet iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bir şey buldum:

S7-701w Firmware(S7-701w, Android4.1, C232B001, General Version)

grupta paylaşıldı mı bilmiyorum... B001 sanırım... ve ingilizce... umarım işe yarar...

@volkanmusa
  • hic bi ayar yapmadim ilk iş tel uygulamasını yuklemek oldu sonra test eddim on numara çalıştı istersen cihazı sıfırla sorumluluk senin

• Hocam bizim tablet S7-701u, sizin verdiğiniz 3g'siz model için...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19ali 1 kullanıcısına yanıt
    Sıfırlama dediğiniz fabrika ayarlarına dönmekse sadece bilgileri sıfırlıyor galiba sürümü geri çevirmiyor diye biliyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkatli incelerseniz, bu güncelleme S7-701W tablet modeli için yayınlanmış. Bizim kullandığımız model ise S7-701U 'dur. Aralarındaki fark, S7-701W 3G 'sizdir, sim kart slotu içermiyor, sadece wi-fi bağlantı destekliyor.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.