- x
HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ]
4049 Cevap173772 Görüntüleme76 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     34 [36] 38 39 40 41 42 43      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 1:24:46 

turkcell romuda kurmayın vodafona bır sure sonra donuyor zaten aynı ne root oluyor nede telefon oluyor son care herseyı denıycem aklnıza gelen gelmeyen

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 1:28:20 

yarın ilk işim vodafone hattımı avea ya taşımak olacak hemde sabahtan vodafone ya bir sinyal yollamış olacağım

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 1:49:31 

Telefon özelliği var mı hocam turkcell rom'da?

Bu mesajda bahsedilenler: volkanmusa

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 1:55:07 

quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Telefon özelliği var mı hocam turkcell rom'da?

malesef kardeşim turkcell romdada yok napabilirim bir akıl verin cihaz bozulsun önemli değil ama birşeyler yapmam lazım ana diski biçimlendirsem ulaşamıyorum ne yapmam lazım bir fikriniz varmı

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:04:44 

Hocam biraz internette araştırma yapınca şöyle bir link buldum. Telefon için anlatmış ama herhalde tablette de geçerli olur diye düşünüyorum.

Biraz karışık gibi duruyor yararlı olur mu bilemiyorum. Dikkat edin hocam bricklemeyin cihazı...

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:09:58 

quote:

Hocam biraz internette araştırma yapınca şöyle bir link buldum. Telefon için anlatmış ama herhalde tablette de geçerli olur diye düşünüyorum.

Biraz karışık gibi duruyor yararlı olur mu bilemiyorum. Dikkat edin hocam bricklemeyin cihazı...

sağolasın kardeşim çok sağol inceliyorum

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:11:52 

quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa

sağolasın kardeşim çok sağol inceliyorum

kardeşim çok iyi düşünmüşsün durum downgradelik ama ordaki flash tool linki bozuk çıktı.vodafone huawei ye downgrade engeli koydurttu bu suç aslında.

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:16:22 

kardeşim flashtool link buldum bir tane http://uploaded.net/file/3kjpyj70

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:17:54 

doğru flash tool ise 113 mb mış baya büyük bir dosya

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:19:09 

Önemli değil hocam da sakat birşeyler yapana vesile olmam inşallah.
Üzülürüm sonra...
Dikkatli ol gözünü seveyim...
Umarım başarırsın... :)

Sonra da yazarsın nasıl downgrade ettiğini.

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:22:29 

Bir de sp flash tool diye birşey var. Ama dediğim gibi hocam hiç denemediğim şeyler bunlar sırf senin için arıyorum ben de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 11 Aralık 2013; 2:23:03 >

Bu mesajda bahsedilenler: @volkanmusa

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:24:23 

quote:

Bir de sp flash tool diye birşey var. Ama dediğim gibi hocam hiç denemediğim şeyler bunlar sırf senin için arıyorum ben de...

allah razı olsun kardeşiö sağolasın telefon özelliğine taktım kafayı bir işime yaramaz bu halde tablet o yüzden birşeyler yapmam lazım başarırsam hepimiz için faydalı olacak.

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:27:30 

1.dosya ağır iniyor uploaded diye

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:27:50 

O sayfada anlattığına göre Huawei Hi Suite programını da kurman gerekecek herhalde.
Tam olarak emin değilim.

Bir tane link daha vereyim eski biraz ama Huawei tabletiyle ilgili.
Huawei Media Pad tabletine Ice Cream yükleme ve geri almayı anlatmış. Belki bir fikir verir...

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:33:37 

quote:

O sayfada anlattığına göre Huawei Hi Suite programını da kurman gerekecek herhalde.
Tam olarak emin değilim.

Bir tane link daha vereyim eski biraz ama Huawei tabletiyle ilgili.
Huawei Media Pad tabletine Ice Cream yükleme ve geri almayı anlatmış. Belki bir fikir verir...

Extract the downloaded archive with the ICS Beta
Copy the “dload” folder untouched to the root of your MicroSD card.
Shut down the MediaPad
Boot the MediaPad with pressed power button and pressed volume down button.
The MediaPad will now boot into the firmware update mode and you will see a green Android with a progress bar
Wait for the update until you get a note to remove out the MicroSD card
Remove the MicroSD card
My MediaPad restarted at this point, so it wasn’t necessary to hold the power button for 10 seconds as the note said
You are now on ICS, complete the setup like you are used to
You can now insert the MicroSD card back again. Use Androids file explorer or any other tool to delete the “dload” folder. Otherwise you will start another update process next time you restart with the MicroSD card inserted. şu kısımları tam kavrayamıyorum

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:37:43 

aslında anladım yukarıdaki yazıları eksi power tuşuna bas demiş yeşil android gelir demiş ama daha öncesinde adb den bahsetmiş orayı anlayamıyorum

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:44:45 

http://www.huaweiblog.d...iapad-youth-erschienen/ mediapad 10 u deniycem birde linkte 003 var ama general version diyor bir yandan da flash boot iniyor

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:47:06 

quote:

sağol kardeşim ilgilenmen destek vermen benim için çok değerli birşeyler yapmaya çalışıyorum sorun olsada önemli değil ben vodafondan dersimi aldım bakalım beni yarın telefonla arayacaklarmı ararlarsa ne diyecekler belki 20 tweet attım kendilerine

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:49:18 

yarını bekliyorum vodafonun aramasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanmusa -- 11 Aralık 2013; 3:07:11 >

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:50:10 

adb: Android Debugging Bridge demekmiş.
Beginner’s Guide to the Android Debug Bridge diye bir sayfa buldum. :)
Bir de şöyle bir link var.
Biraz karışıklar hocam çok uykum geldiği için pek bakamadım zaten şu an da kafa basmaz herhalde.

Ama herhalde onları yapmanıza gerek yok çünkü size adb driver indirin demiş. Google amca yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Umarım eski sürüme geri dönebilirsiniz.

Ben kaçar hocam size kolay gelsin...

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:53:59 

kardeşim çok teşekkür ediyoırum ilgine senide uykusuz bıraktım yarın görüşürüz iyi geceler diliyorum umarım birşeyler değişir tablette

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:54:39 

Bence o hepsiburada sayfasını kopyala bir yerlere. Ama onların hatası da diyebilirler. Ben yanlış hatırlamıyorsam vodafone'un bunu sesli görüşme özelliği olan bir tablet olarak lanse etmedi hiç. Yani o konuda bir suçları olmayabilir.
Sonuçta başları kanunlarla belaya girmesin diye böyle bir yöntem seçmişler diye düşünüyorum.
Yasal olarak haklı olabilirler.

Daha önce de dediğim gibi aynı örnek bazı telefonlardaki radyo uygulamasıyla yaşandı...

470 Mesaj
11 Aralık 2013; 2:58:15 

anladım neden aylardır bu telefon özelliği açık şimdi kapatmaya çalışıyorlar.

1654 Mesaj
11 Aralık 2013; 8:31:26 

Arkadaşlar bu B008 rom'unu yüklemeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

141 Mesaj
11 Aralık 2013; 11:51:13 

Yüklersen telefon özelliğini kullanamassın tabletin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: Turgut Bey

“Be the change you want to see in the world.”

1654 Mesaj
11 Aralık 2013; 12:02:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

Yüklersen telefon özelliğini kullanamassın tabletin.

Valla benim tablette ekran kapalıyken yani stand by modunda iken belirli bir süre sonra kilitlenme sorunu vardı. O yüzden geçmeyi düşünüyordum. Peki diyelim bu romu yükledikten sonra eski romlara dönüş yapamaz mıyız?

38 Mesaj
11 Aralık 2013; 12:15:57 

geri dönüş bir önceki veya ondan önceki Rom lara henüz yok... Belki bu durum daha sonra olur, ama henüz yok...
Türkcell ROM da Türkcell Programları ilave olarak var,
Vodafone ROM da Vodafone için özel Programlar yok.
Telefon özelliğin iptali senin için bir sorun yaratmıyorsa, yükleyebilirsin,
Versiyon. 4.1.2. dir... bir önceki = B003 veya B005 ile yeni ROM lar arasında pek bir fark yok.
Kilitlenme oluyorsa cihazından, kullandığın ROM u tekrar yükle derim.
Selamlar Arkadaşım

4 Mesaj
11 Aralık 2013; 14:59:28 

Arkadaşlar merhaba forma yeni üye oldum dun tableti sifirladim telefon özelliği artik kullanilmiyor turkcell kulluniyorum boo5 oldu bana yardimci olabilirmisoniz pek bir bilgim yok bilseydeim sifirlamazdim

141 Mesaj
11 Aralık 2013; 15:44:47 

Arkadaşlar telefonun ekranı dikey konuma gelmiyor.Ekranı döndür simgesi açık olmasına rağmen bir türlü dönmüyor.Neden olabilir?
Edit: Oyundada sağ ve sola dönmüyor.Sensörmü bozuldu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurkys -- 11 Aralık 2013; 15:47:21 >

“Be the change you want to see in the world.”

4 Mesaj
11 Aralık 2013; 17:13:34 

Artik kullanabiliyorum sorun kendiliginden çözüldü naziloldu bilmiyorum ama oldu telefon özelliği çok önemli

1301 Mesaj
11 Aralık 2013; 18:18:43 

Arkadaşlar, konu biraz karışmış. Belirtme ve açığa kavuşturma ihtiyacı duyuyorum.

Ben tableti ilk satın aldığımda (Temmuz ayında), cihazda C317B005 yüklüydü. Bu versiyonda, telefon apk'sını kendim yükleyip kullanmıştım.

Ardından;

28 Ağustos tarihli güncelleme huawei.com'da yayınlandı, müsait olduğumda indirip - yükledim. 28 Ağustos güncellemesi ile C232B005 sürümü yüklendi. Telefon apk'sı bu versiyonda hazır kurulu geldi. Ayrıyetten telefon apk'sının kurulmasına gerek yoktu. Bu güncellemenin indirme linki ve yükleme talimatları ilk sayfada yer alıyor.

Şu anda da C232B005 'yı kullanmaktayım. Her hangi bir sıkıntı gözlemlememekteyim.

huawei.com 'un Türkiye sayfasında tablet için yayınlanan güncellemeleri henüz yüklememenizi öneriyorum. Güncelleme içeriklerinin tam olarak açıklanmasını beklemeyi tercih ediyorum. Ayrıca @volkanmusa arkadaşımız yükleyip denemiş. Onun tecrübesinden yararlanarak, bu güncellemelerde telefon apk'sının kurulmadığını ve üstelik vodafone/turkcell reklamlı rahatsız edici uygulamaların dahili rom üzerinde kurulu geldiğini belirtebiliriz.

Telefon apk'sı sadece C232B005 (28 Ağustos güncellemesi) ile hazır kurulu geliyor. Bunun dışındaki güncellemeleri yüklemenizi şu an için tavsiye etmiyorum.

Her şeyin, bir şeyi var.

1301 Mesaj
11 Aralık 2013; 18:27:23 

Bu arada @volkanmusa adlı arkadaşın sıkıntısı için dün ve bugün çözüm aradığımı, ancak somut bir bilgi bulamadığımı da paylaşmak isterim.

Bu durumda, tableti servise vermesinizi ve servistekilerden C232B005, yani 28 Ağustos güncellemesini yüklemelerini rica etmenizi tavsiye edebilirim. Şu an için, başka bir çözüm yolu aklıma gelmiyor.

C232B005 sürümünün indirme linki, ilk sayfadaki Güncelleme başlığı altında, yükleme talimatlarının ilk adımında yer alıyor. Dilerseniz, günelleme dosyasını kendiniz USB belleğe indirip, tabletle birlikte USB belleği servise verebilirsiniz. İçindeki güncelleme yüklenecek vs. belirtirseniz, işiniz garanti olur.

Her şeyin, bir şeyi var.

87 Mesaj
11 Aralık 2013; 18:50:44 

quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Bu arada @volkanmusa adlı arkadaşın sıkıntısı için dün ve bugün çözüm aradığımı, ancak somut bir bilgi bulamadığımı da paylaşmak isterim.

Bu durumda, tableti servise vermesinizi ve servistekilerden C232B005, yani 28 Ağustos güncellemesini yüklemelerini rica etmenizi tavsiye edebilirim. Şu an için, başka bir çözüm yolu aklıma gelmiyor.

C232B005 sürümünün indirme linki, ilk sayfadaki Güncelleme başlığı altında, yükleme talimatlarının ilk adımında yer alıyor. Dilerseniz, günelleme dosyasını kendiniz USB belleğe indirip, tabletle birlikte USB belleği servise verebilirsiniz. İçindeki güncelleme yüklenecek vs. belirtirseniz, işiniz garanti olur.

evet arkadaşlar bende kaç gündür bu meseleden bahsediyordum ama kimse bukadar ilgi göstermemişti daha önce yazdığım sorun ları okuya bilirsiniz ne yaptıysam kıramadım tableti olmadı en son servisine götürdüm para teklif ettim ne yaptıysam geriye yüklüyemiyoruz dediler bende sinirlendim tablet bi köşede duruyor programı çıkana kadar bekleyeceğiz yada bu işlerden anlayan biri var sa parasıyla yaptıralım b05 dönelim

1301 Mesaj
11 Aralık 2013; 19:13:49 

Sizin sıkıntınız tam olarak neydi, son bir kez bana yazabilir misiniz.

Cihazı nereden satın aldınız, aldığınızda hangi firmware sürümü yüklüydü. İlk aldığınızda her hangi bir sıkıntısı var mıydı. Ardından hangi işlemleri (güncelleme/root vs) ve neden uyguladınız, ne yapmak istediniz ve yapamadınız. Çok kısa ama net bir dille anlatırmısınız. Dilerseniz PM'den de yazabilirsiniz.

Bu mesajda bahsedilenler: @sduman

Her şeyin, bir şeyi var.

3430 Mesaj
11 Aralık 2013; 19:51:08 

Hocam büyük olasılık geri yükleme yapmayacaktır servis. Bu güncellemeyi bilerek telefon özelliğini kapatmak için yaptıklarını düşünüyorum.
Bizden biri bulursa hallederiz bu sorunu.
Yapılması gereken revert denen olay. Dün birkaç link önermiştim volkanmusa arkadaşınıza ama benim pek inceleme şansım olmadı... Hafta sonuna doğru belki bakabilirim biraz. Daha önce yapmadım ama internetten araştıra araştıra inşallah birşeyler buluruz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: yaskoo_87

Acer Aspire 5920G -- HP Pavilion DV6-3114ET -- Lenovo IdeaPad Y580
Nexus 7 -- LG G Pad 8.3

84 Mesaj
11 Aralık 2013; 22:34:58 

bu tablette hd çözünürlükte film izlemeye kalkarsak nolacak? filmi desteklediği kalitede mi gösterecek yoksa filmi oynatmayacak mı? birde tablet hd desteklemediğinden class 10 hafıza kartı almaya gerek var mı? filmleri ve oyunları sorunsuz oynayabilmek için class 4/class 6 iş görürmü yoksa class 10'a gerçekten ihtiyaç var mı arkadaşlar, teşekkürler

198 Mesaj
11 Aralık 2013; 22:41:13 

Hocam kılıf + ekran koruyucu öneriniz var mı?
Gittigidiyor'dan şunu düşünüyorum ama acaba mobil caddeyle arasında kaşite farkı var mıdır?
http://urun.gittigidiyo...lif-kalem-film-99119889
http://www.mobilcadde.c...ran-koruyucu-film-12413
http://www.mobilcadde.c...-siyah-deri-kilif-12412

@ acer_sahibi77

1591 Mesaj
11 Aralık 2013; 22:49:03 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

Hocam kılıf + ekran koruyucu öneriniz var mı?
Gittigidiyor'dan şunu düşünüyorum ama acaba mobil caddeyle arasında kaşite farkı var mıdır?
http://urun.gittigidiyo...lif-kalem-film-99119889
http://www.mobilcadde.c...ran-koruyucu-film-12413
http://www.mobilcadde.c...-siyah-deri-kilif-12412

@ acer_sahibi77

kılıf bire bir aynı
ekran koruyununda çok farklı olduğunu sanmıyorum
gg den almak mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 11 Aralık 2013; 22:49:23 >

94 Mesaj
12 Aralık 2013; 8:37:03 

Arkadaslar bu tablete klavye Takip kullanan var mi varsa nerden aldi soyleyebilir mi ???

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK...

87 Mesaj
12 Aralık 2013; 12:13:24 

quote:

root olsa bişeler olacak önüme gelen çin root yazılımlarını yüklüyorum deniyorum

evet arkadaşlar root işini çözdük http://www.mgyun.com/en/GetVRoot bu siteden in dire bilirsiniz tavsiyem b012 yüleyenler sıfırdan yükleyip ondan sonra rootlayın bakalım çalışmalar devam ediyor gelişme oldukça bildircem

470 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:21:41 

quote:

Orijinalden alıntı: sduman

evet arkadaşlar root işini çözdük http://www.mgyun.com/en/GetVRoot bu siteden in dire bilirsiniz tavsiyem b012 yüleyenler sıfırdan yükleyip ondan sonra rootlayın bakalım çalışmalar devam ediyor gelişme oldukça bildircem

kardeşim eline sağlık b102 sıfırdan yüklü zaten başka yükleyemiyorsun biliyorsun b102 yi offline yükleyenler verdiğin root'u deniyorum mediapad olarak görüyor bağlandı yazıyor ekran bir süre sonra kilitleniyor waiting for device altında da rooting now yazıyor 5 dakikadır bekliyorum programdada tablettede bir değişiklik olmuyor zaten tabletin ekranı donuyor sende nasıl oldu kardeşim birşeyler yapalım birde güvenli modda açılıyor tablet dün yapmıştım tesadüf ama unuttum acaba güvenli modda değişen bişey olurmu power ile eksi tuşumuydu artımıydı tam hatırlayamıyorum dün tesadüf yapmıştım ekranın altında güvenli mod yazıyordu

121 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:22:33 

yakın zamanda türksel veya vodafondan satın alan oldu mu? sürüm numarası ve telefon özelliği için güncelleme gibi durumlar nasıl merak ettim

470 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:24:00 

quote:

Orijinalden alıntı: fagu38

yakın zamanda türksel veya vodafondan satın alan oldu mu? sürüm numarası ve telefon özelliği için güncelleme gibi durumlar nasıl merak ettim

kardeşim herkes elindeki romla yetinsin zaten tüm romlar sorunsuz çalışıyor telefon özelliğin gitmemesini istiyorsan ne online nede offline 102 tomu yüklememelisin ama 005 sanki daha hızlı çalışıyor

470 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:27:46 

linkte verdiğin programın daha günceli var http://bbs.mgyun.com/thread-22918-1-1.html onu indirip onunlada deniycem

121 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:37:22 

bendekini 005 e güncellemiştim sorun yok ancak kuzene de almayı düşünüyorum o yüzden sordum

470 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:39:48 

müjde diyecem ama erken konuşmayım başarılı oldu dedi yeniden başlattı cihazı sonrası önemli bakıyorum

470 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:42:16 

quote:

bendekini 005 e güncellemiştim sorun yok ancak kuzene de almayı düşünüyorum o yüzden sordum

ben 2 aralıkda aldım yani 10 gün önce 005 yüklüydü ne root gerektirdi nede başka bir işlem mediaphone apk hemen kuruldu ve masa üstüne gelmişti telefon olarak çalışmıştı b006

470 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:43:39 

@sduman tamam rootlandı ama tablet içinden anlamak lazım root olduğunu program başarılı dedi ve altında başka bişeler çıktı apps games gibi yani root oldu diyor program tabletten inceliyoreum su an

121 Mesaj
12 Aralık 2013; 16:48:13 

quote:

ben 2 aralıkda aldım yani 10 gün önce 005 yüklüydü ne root gerektirdi nede başka bir işlem mediaphone apk hemen kuruldu ve masa üstüne gelmişti telefon olarak çalışmıştı b006

türkselden almıştım ben ilk sayfadaki güncelleme ile telefon özelliği falan kendi gelmişti. tekrar alsam sıkıntı olmaz umarım

470 Mesaj
12 Aralık 2013; 17:00:15 

quote:

türkselden almıştım ben ilk sayfadaki güncelleme ile telefon özelliği falan kendi gelmişti. tekrar alsam sıkıntı olmaz umarım

olma olasılığı çok düşük kapalı ambalajları açamayacaklarına göre cihazlar hep 005 006 yüklü halde veriliyor sorun b102 romda özel olarak b102 vodafone turkcell romlar yüklenince herşey tersine dönüyor.

10 Mesaj
13 Aralık 2013; 0:15:03 

Floating Toucher kullanmayan varsa tavsiye ederim...

200 Mesaj
13 Aralık 2013; 10:10:57 

arkadaşlar anadolu yakasında ümraniye taraflarında ürünü temin edebileceğimiz bir yer war mı?

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v4.0 (İce Cream Sandwich) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 8 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.6

MONSTER® Q47MS-16F41 15.6"
CPU: Haswell Intel® Core™ i7-4700QM , GPU: nVIDIA GTX 770M 3 GB GDDR5 192 bit , RAM: 16GB (2x8) DDR3 1600MHz CL9 SODIMM Kingston HyperX KIT , HDD: 750 GB Seagate SATA 3GB/s 7200 rpm 16MB cache , Display: 15.6''" Full HD Mat LED Ekran

Foruma Katılım: Kasım 2005

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Aralık 2013; 12:38:07 

quote:

Orijinalden alıntı: krccml

Floating Toucher kullanmayan varsa tavsiye ederim...

Tavsiye icin sagol simdi hafiza kartini gormuyor

10 Mesaj
13 Aralık 2013; 16:36:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk35

Tavsiye icin sagol simdi hafiza kartini gormuyor

bende öyle bir sorun olmadı.
0

5025 Mesaj
13 Aralık 2013; 17:05:37 

Kılıf olarak bu nasıl olur ?

http://www.n11.com/huaw...standli-kilif-P16753780

11 tl de indirim çekim var 28 tl uye gelecek alsam mı diyorum :)

ama bir de şu var, fotolardaki tablet youth değil galiba, şarj yeri vs farklı duruyor, yada bana mı öyle geldi

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

470 Mesaj
13 Aralık 2013; 17:12:17 

arkadaşlar b102 firmwareden başka firmwareye yükleyemediğimizde çıkan hata sadece şu adreste var http://4pda.ru/forum/lo...ex.php?t451875-400.html

"detected the upgrade package can not be adapted to your tablet"

1301 Mesaj
13 Aralık 2013; 17:16:46 

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Kılıf olarak bu nasıl olur ?

http://www.n11.com/huaw...standli-kilif-P16753780

11 tl de indirim çekim var 28 tl uye gelecek alsam mı diyorum :)

ama bir de şu var, fotolardaki tablet youth değil galiba, şarj yeri vs farklı duruyor, yada bana mı öyle geldi

Resimlerde yer alan tablet örneği Youth değil.

Resimler, Huawei Mediapad S7-301 serisinin (S7-301U/S7-301W) modellerine ait.

Bu durumda, kılıf bizim Youth'a uymaz. Bilginize.. ;)

Her şeyin, bir şeyi var.

234 Mesaj
13 Aralık 2013; 17:21:06 

önceki sayfada da yazmıştım tekrarlayayım:
7 aralık teslimat turkcell online mağaza cihazı B006 yüklü geldi.
ilk sayfadaki apk yüklemesiyle de sorunsuz kullanıyorum kesilme vs. yok.

@volkanmusa durumunuzu üzülerek takip ediyorum ama elden bişey gelmiyor umarım çözümlerden biri işe yarar.

Bu mesajda bahsedilenler: fagu38

Büyük Düşün!

470 Mesaj
13 Aralık 2013; 17:41:10 

quote:

Orijinalden alıntı: SYSOP

önceki sayfada da yazmıştım tekrarlayayım:
7 aralık teslimat turkcell online mağaza cihazı B006 yüklü geldi.
ilk sayfadaki apk yüklemesiyle de sorunsuz kullanıyorum kesilme vs. yok.

@volkanmusa durumunuzu üzülerek takip ediyorum ama elden bişey gelmiyor umarım çözümlerden biri işe yarar.

sağol kardeşim teşekkür ederim evet elden birşey gelmiyor ben kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum ama şimdilik olmadı sağolsun sduman arkadaşımız root olayını çözdü herkes elindeki cihazın değerini bilsin farzedin elinizde 7 inç boyutunda telefon var o yüzden önemli almak isteyenlere belki vermeyebilirler yok filan diyebilirler rafta bile bulsanız alın yani
evet kardeşim yeterki 006 olsun sorun çıkmaz telefon özelliğinde.
kimsede b102 romu yüklemeye kalkmasın yüklerse hem bana güvenmiyor olur hemde kendine yazık eder yaşanmış tecrübemi kesin ve net paylaşıyorum benim durumuma yüzde sonsuz düşersiniz.

470 Mesaj