Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
50
Favori
262.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • b102 i romu kımse yuklemesın bana guvenın asla 005 roma gerı donemezsınız sımdı b003u denıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Büyük olasılık telefon özelliğini engellemek için çıkanbir güncelleme. Türkiye'ye bu özelliği açık olarak gelse bu fiyata satamazlardı kesinlikle. En az 500 TL olurdu bunun fiyatı. Böyle telefon özelliğinin açık olması da yasal olarak başlarına bela olabileceği için onu çaktırmadan kapatmaya bakıyorlar... Başka açıklaması yok bence. Herhalde pek yenilikte yoktur güncellemelerden.

Valla hocam insallah mevcut surume bi engelleme getirmezler, ya da guncellemeyi zorunlu kilacak bir sey yapmazlar.
    Resmen adilik bu yapilan. Bircok kisi bu ozellik icin aldi bu tableti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar acil yardım edermisiniz asla alt romlara dönüş yapmıyor ne yapabilirim
  • Orijinalden alıntı: volkanmusa

Orijinalden alıntı: sduman

Orijinalden alıntı: sduman

Orijinalden alıntı: volkanmusa

sduman önce androidin içinden reset atarmısın androide ben 102deyken tesadüf reset amıştım baktım telefon özelliği gitti 005e dönmüştüm sende androidi resetle önce birde öyle dene.

bütün denemleri yaptım sonuç yine aynı teşekkurler böyle kaldım ne root yapaliyorum nede geri dönüş bir çok root programladı denedim olmadı ne yapmamı önerirsin
    birde root explorer le bakıyorum telefonun yüklü gelen uygulamalarına system/app klosörü varya orada superuser uygulaması duruyor üzerne tıklıyorum
    yükle diye ayrıştırma hatası veriyor apk acaba bu sistemin içerisinde durduğu için belkide yüklenmiyor su bende olan b102 cwf üzerine yüklesem aynı cwf yi
    belki düzelir ama cwf yi bulamadım

cwf yi anlayamadım açıklayabilirmisin sdkarta format atıp denedinmicwf yi anlayamadım açıklayabilirmisin sdkarta format atıp denedinmi

sduman sen bir çözüm bulabildinmi bu duruma

• arkadaşlar twitterden vfone yazıyorum demindenberi açıkça bilerek bu firmwareyi çıkardıklarını söyledim bu durumu düzeltmelerini söyledim.
  • arkadaşlar gitti birdaha sttin sene dönemem eski roma varmı bir fikriniz kimse ama kimse b102 romu huawei sitesinden yüklemesin bir yardım edin arkadaşlar ana diski biçimlendirmenin bir yolu varmı nasıl biçimlendiririz.
  • Kötü olmuş kardeşim geri dönüş olmaması.
    Fabrika ayarlarına geri dön desen eski sürüme dönmüyor mu?

Gerçekten yaptıkları çok ayıp.
    İşin ilginci hepsiburada.cpm'da tableti telefon olarak satıyorlar (Vodafone kontratlı olarak).
    Genel özellikleri altında sesli arama var diyor. Linki şu

Bu arada vodafone Smart Tab III tabletleri getirmiş. Belki yeni değildir ama az önce gördüm. Aslında Smart Tab III'ün 7 inç olanı da sesli görüşmeyi destekliyor bildiğim kadarıyla. Ama yine vodafone o özellikten hiç bahsetmemiş. Fotolarına dikkatli bakarsanız tabletin üst tarafında hoparlör-ahize olduğunu göreceksiniz ki bu da sesli arama yapabildiğinin en güzel kanıtı...

Maalesef ülkemizde vergiler çok yüksek olduğu için Amazon kabile üyesinden beter muamele görüyoruz. Sonra da teknolojide öyle ileri böyle öndeyiz diye böbürleniyoruz...

Yazıl diyorum... Çok yazık.

• sikayetvar.com adresine şikayet yazayımmı
    acer_sahibi77
  • acer_sahibi77 bakanlığa yazsam nasıl olur nasıl bir sonuç alırım.
  • sinierlerim laşka oldu arkadaşlar vfoone ya twitterdan ilgili bakanlıkla iletişime geçeceğimi söyledim twitterdan
  • Valla bilmiyorum hocam sonuçta güncellemeyi nasıl zorunlu kılacaklarki.
    Aklıma bir yolu gelmiyor diycem ama...

Dediğiniz gibi çoğu insan bu özellik için aldı. Aslında o fiyata 3g'li olması bile yeter ama bu özelliği zaten var neden kapatırsın.
    Biraz önce yazdığım gibi büyük olasılık 7 inçlik Smart Tab III'te de aynı şeyi yapmış olabilirler belki 10 inçlik olanında sesli arama özelliği olabilir çünkü mtk6589 işlemci kullanıyor iki modelde...
  • yarın gidip vfone hattımı aveaya taşıycam bu durumdan dolayı
  • ne oldu şimdi kimse geçmeyecek 102 ye bir fire verdi oda ben ama sizler bari devam edin telefona ama ya bakanlığa ya sikayetvar.com a kafayı taktım iletişime geçecem
  • Hocam sesli araması olan bir model olarak mı sürdüler piyasaya bunu, hatırlayamadım ben...
    Öyle yaptılarsa şikayet etme hakkınız var. Yok sadece 3g'li bir model olarak sattılarsa yapabileceğiniz pek bir şey yok diye düşünüyorum.

Aynı olay çoğu telefondaki radyo ile yaşanıyor. TRT bandrolüne para vermemek için radyo özelliğini kapatıyorlar. apk bulup kurunca etkin hale getirebiliyorsun.

Hocam yaskoo87 arkadaşımızın ilk sayfaya koyduğu apk'yı denediniz mi? Onla da olmuyor mu?
  • arkadaşlar cvm nasıl açarım bu cihazda cwm den müdahele etsek değişen bişey olmazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa

arkadaşlar cvm nasıl açarım bu cihazda cwm den müdahele etsek değişen bişey olmazmı

kardeşim denedim huaweimediaphone.apk olan değilmi
  • ARKADAŞLAR yardım edermisiniz cwm nasıl yüklerim bu cihaza
  • arkadaşlar b102 romu kaldırın siteden yazık başkaları etkilenmesin
  • arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var yardımcı olun
  • turkcell romda vodafone dan alınan tablete yuklendı bıraz gecıkmelıde olsa bırde mesaj geldı turkcell 1 ay muzık 60 saat bedvaymış
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.