Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
50
Favori
262.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkanmusa

Orijinalden alıntı: sduman

Orijinalden alıntı: sduman

sduman önce androidin içinden reset atarmısın androide ben 102deyken tesadüf reset amıştım baktım telefon özelliği gitti 005e dönmüştüm sende androidi resetle önce birde öyle dene.

bütün denemleri yaptım sonuç yine aynı teşekkurler böyle kaldım ne root yapaliyorum nede geri dönüş bir çok root programladı denedim olmadı ne yapmamı önerirsin
    birde root explorer le bakıyorum telefonun yüklü gelen uygulamalarına system/app klosörü varya orada superuser uygulaması duruyor üzerne tıklıyorum
    yükle diye ayrıştırma hatası veriyor apk acaba bu sistemin içerisinde durduğu için belkide yüklenmiyor su bende olan b102 cfw üzerine yüklesem aynı cfw yi
    belki düzelir ama cfw yi bulamadım

cfw yi anlayamadım açıklayabilirmisin sdkarta format atıp denedinmi cwf yi anlayamadım açıklayabilirmisin sdkarta format atıp denedinmi

sanırım yanlış yazmışsın cwm sonradan anladım sen cwm ylemi yüklüyorsun

yok hayır cfw işletim sistemin den bahsediyorum cmw değil belki yanlış yazmış olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sduman -- 6 Aralık 2013; 17:15:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadis77

selam,

bugün uğradığım vodafone bayisinde, ellerinde huawei cihaz olmadığını ve yarın getirtebileceklerini söylediler...

"hangi kontratı seçmek istiyorsunuz?" sorusuna "kontratsız alacağım" dedim...

"kontratsız olmaz, veremeyiz" dediler

kartoneti gösterip "ama burada tavsiye edilen fiyat 335.- TL yazıyor" dedim

"yani 450 TL'ye verebiliriz, bize gelişi daha pahalı hatta" dediler...

ilginç?!?

yarın diğer şubeleri gezeyim bakalım ne olacak?

Sana ayak yapmislar.. bende vodafone den aldim.. 350 tl pesin.. gelis fiyati 319 tl onuda gordum. Bence o subeye bidaha gitme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nette dolaşırken böyle bir ilan gördüm, aslı var mı bilmiyorum.
    Giresun da almak isteyen olursa belki işine yarar

3 Aralık
    3MP Kamera ve 0.3 MP ön kamera
    Android 4.1 işletim sistemi
    7 inç dokunmatik ekran
    3G
    Boyut: 193.4 × 20.6 × 9.9 mm

Huawei MediaPad 7” Youth TABLET SADECE 275,00 TL

ADRES : Teyyaredüzü Mahallesi Boz Tekke Caddesi (Afta Market Karşısı) Giresun

Özkar İletişim (0454) 260 0045
  • birde arkadaşlar dikkatimi çeken birşey oldu 006 ve b102 firmwarelerde winamp kuruluyor fakat hiç açılmıyordu b005E döndükten sonra winamp çalışmaya başladı sizce sebebi ne olabilir.
  • sduman S kullanıcısına yanıt
    Kingo Android Root programını denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat@fdh

Kingo Android Root programını denediniz mi?

denemediğim root programı kalmadı yöntem de kalmadı b102 cfw bulsam üzerine yüklicem onuda araştırdım bulamadım aldığımdan beri uğraşıyorum
    bu işlerden anlayan varsa parasıyla yaptırıyım
  • quote:

arkadaşlar bir link daha buldum bu sürüm de b003 sürümü indirin bir kenarda dursunhttp://4pda.ru/pages/go/?u=http%3A%2F%2Fdownload-c.huawei.com%2Fdownload%2FdownloadCenter%3FdownloadId%3D16821%26siteCode%3Dworldwide

aynı sürümün bir diğer linki https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=K3keuHj6eMzd1Y/i/xqX1h7EAIC2E/beFUHLtNz/PA4%3D

hocam bu cihazın içinde gelen stock rom mu oluyor ? bendeki kaç bakmadım hiç. iki linki de indiridm, ayrıca yasko'nun mesajları arasındaki güncellemede b005 versiyon var, o da hala indirilebilir durumda,

b003 - telefon uygulaması olmayan ama apk kurarak aktif edilen rom,
    B005'te direkt telefon özelliğine sahip rom mudur ?

tableti ben kullanmadığım için konuyu çok sık takip etmedim de, her ihtimale karşı elimizde bi rom olsun diyorum :)

• @SPaCeLoRD evet kardeşim kesinlikle elimizin altında bir rom bulunmalı her iki romdada masaüstüne telefon ikonu olmadan geliyor biz yüklüyoruz b005 i denedim kurduğumuzda telefon özelliği çalışıyor 003 dede çalışacağını düşünüyorum
  • Hocam ben de Vodafone'dan aldım 335 tl'ye.
    Kontratlı falan sormadılar.
    Zaten VF hattı kullanıyorum ama öyle birşey sormadılar yine de.
    Genelde AVM'deki bayiler istedikleri fiyata satıyorlar. (Ankara'da öyle, diğer şehirle)
    Mesela bir tane Turkcell bayisi 380 liraya satıyordu.
  • Arkadaşlar hepsiburada.com satmaya başlamış youth'u vodafone 24 ay kontratlı satıyor aylık 25 tl'ye 1gb internetle.
    Yani 600 tl anlayacağınız.
    Ürün fotoğrafında dikkatimi çeken hoparlörün kameranın hemen yanında olması.
    Bizimkinden kameranın altında.
    Belki başka bir ürünün fotoğrafıdır, bilemedim.

Bir de özelliklerinde sesli arama var diyor.
  • B006 kullanıyorum nadiren telefon aramaları 5-10sn kesiliyor onun dışında iyi duruyor
    TouchPal klavye tavsiye edebilirim hoş ve kullanışlı gerçekten
    Herkes 005 çok iyi tarzı yazmış problemsiz mi gerçekten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b005 de sanki şarj biraz daha uzun gidiyor.
  • arkadaslar bu tabletin rahatlıkla oynatabileceği ücretsiz bi kac tane oyun onerebilir misiniz yegen için indircem de.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cattug

quote:

Orijinalden alıntı: cattug

Turkcell data hattiyla kullanirken bir sure sonra data baglantisi gidiyor. Hicbir erisim noktasini gormemeye basliyor. Fabrika ayarlarina sifirlayinca tekrar turkcell internet erisim noktasini goruyor, apn ayarini duzeltince bir sure yine baglanip sonra ayni seyi tekrarliyor.

Avea ses hattimla denedim uzun sure herhangi bir sikinti olmadi, hem internette hem de sesde...

B005 deyim su an, acaba sim kartimla ilgili bir sorun mudur, var mi boyle bir tecrubesi olan acaba?

Yine ayni seyi yapti malesef, su anda sebeke turkcell full cekiyor fakat data yok, erisim noktasi ara dedigimde hicbir sey bulamiyor... gunduz factory reset attim, su vakte kadar internet cekiyordu yine birden gitti

Real Racing 3 - Asphalt 8 - Subway Surfers - Minion Rush - Dr. Driving - Dr. Parking - Drift Mania benim oyunlarım mesela.

• boras06 kullanıcısına yanıt
    Pet rescue saga,subway surf,real racing,dolmuş driver,flick shoot,real basketball
  • benim tablet b006 sanırm, sürümün sonunda böyle yazıyor. bu durumda indirdiğim b003 ve 005 işime yaramaz değil mi :) yada garip olacak ama rakamlar küçük olmasına rağmen 003 ve 005 006 dan sonra çıkan romlar mıdır ?
  • beyler tableti dikey konumda nasıl kullanacaz?
    Normalde android cihazlarda ayarlar-ekran kısmında ekranı otomatik döndür seçeneği var. ama tablette böyle bir seçenek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acnidre

quote:

Orijinalden alıntı: SYSOP

Bir olasılık.
    Şimdilik hayır, ama resmi siteden telefon özelliğini getiren güncellemenin kalkması, resmi kanallardan gelen bazı maillerden bunun olabileceği anlaşılıyor.
    Eğer Huawei ve ülkemizdeki gsm operatörleri anlaşamayıp, durumu şikayet ederlerse, cihazda normal elektronik cihaz olarak ithal edilip, marka destekli -kaçak- aramaya izin veriyorsa gayet muhtemel.
    Bunu da zorunlu güncelleme yoluyla yapabilir Huawei.

@cingibi üstadım... cihazın telefon özelliği ile ilgili işler biraz karışık sanırım... sen ne diyorsun?

http://www.youtube.com/watch?v=RlDlulrtdik

videoda görüldüğü üzere çalışıyor ama telefon uygulaması sadece siteden kalkmış gibi duruyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 8 Aralık 2013; 0:28:45 >

• Hocam erişilebilirlik --> ekranı döndür var ya da ekranın sağ alt köşesinde saatin olduğu yere dokunduğumuzda açılan pencerede en sağdaki ikonda aynı işlevi görür..

• Yok kardeş sana demedim , dikkatli bakarsan mehmeto89'a yazdığımı görceksin...

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.