Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
50
Favori
262.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

samsung tab2 7'' sticker yapıştırdım çok güzel oturdu hemde ekranı kaygan oldu tavsite ederim

Sıcak fırsatlardaki konuda da bahsetmiştim, her hangi bir 7" ekran koruyucusu tabletimize uyacaktir diye. Sizin adiniza sevindim. Güle gule yıpratın.

Tableti kendim kullanmaya devam edecek olsam ekran koruyucu koymayi tercih etmem, ancak babama vereceğim için ben de bir tane temin etmeye çalışacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar encok merak ettigim konu HDMI mevzusu internette bikac yerde hdmi destekledigi yaziyo mhl aparat ile olabilir sanirim. Guzel haberlerinizi bekliyorum...

• arkadasla bugun gaziemirden 320 tl ye 12 taksit aidım almak isteyenler için ellerinde var yalnız bir türlü telefon özelliğini kullanamadım arama nasıl yapacam?karşıdan aradığım zaman ise çalmıyor nedir acaba yapmam gereken
  • quote:

Orijinalden alıntı: geveze_free

Arkadaslar encok merak ettigim konu HDMI mevzusu internette bikac yerde hdmi destekledigi yaziyo mhl aparat ile olabilir sanirim. Guzel haberlerinizi bekliyorum...

Aynen, ben de çok merak ediyorum. Gerekli alet elimde olsa çoktan denerdim. Bu arada ben de benzer bilgileri nette okudum, büyük ihtimalle mhl ile tv'ye bağlanabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunrise45

arkadasla bugun gaziemirden 320 tl ye 12 taksit aidım almak isteyenler için ellerinde var yalnız bir türlü telefon özelliğini kullanamadım arama nasıl yapacam?karşıdan aradığım zaman ise çalmıyor nedir acaba yapmam gereken

Bu ve benzer soruların çoğuna, inceleme yazısı içerisinde cevap bulabilrsiniz.

Sorunuza yönelik, alıntı ile cevap vereyim:
    quote:

Tablete huaweimediapadphone.apk isimli uygulama yüklenerek, tabletin telefon yetisi ortaya çıkmaktadır ve sesli aramalar desteği kazandırılmaktadır. Bir diğer deyişle, yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde, GSM hattınız üzerinden çağrı alıp gönderebileceksiniz, tablette sesli görüşmeler gerçekleştirebileceksiniz. Bu konu ile ilgili çektiğim videoyu da aşağıdaki mesajlarımın içerisinde bulabilirsiniz. Telefon - tablet karışımı olan bu tarz cihazlar (büyük ekranlı smartphone’lar) phablet adı ile adlandırıldığından, Huawei tabletin de bir phablet olduğunu söyleyebilirim. Telefon özelliğini kendim de denedim, gayet başarılı buldum ve hiçbir sıkıntı gözlemlemedim. Cihaz, tam bir telefon olarak problemsiz kullanılabiliyor. Çağrı al-gönder, sms al-gönder, 3g, kamera vs vs. Tek farkı, ahize olmadığından, karşı tarafın sesini hoparlörden veya bağlayacağınız kablolu ya da bluetooth'lu kulaklıktan almak zorunda olmanızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ValarMorghulis

Bir de şu linki inceleyin kılıf için
    http://www.ebay.com/itm/251309502414?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Yaklasik bir haftalik sıkı takipten sonra 2-3gundur Timlerle cebelleserek tableti bu aksam aldim. Hemen kilif aklima geldi. EBAYDEKI link uyumlu gorunmekte.Ne dersiniz?

• Tableti almak icin gittigim 2tim kontratsiz satmaya yanasmadi. Diger 2timde de yoktu. 10 küsür time telle ulastim. Gebze timden 329a indirterek 12taksitle aldim. Edinmek isteyenler gebze, capitol(uskudar)den 329a, pendik neomarinden 349a edinebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul37 -- 2 Ağustos 2013; 0:33:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

quote:

Orijinalden alıntı: sunrise45

arkadasla bugun gaziemirden 320 tl ye 12 taksit aidım almak isteyenler için ellerinde var yalnız bir türlü telefon özelliğini kullanamadım arama nasıl yapacam?karşıdan aradığım zaman ise çalmıyor nedir acaba yapmam gereken

Bu ve benzer soruların çoğuna, inceleme yazısı içerisinde cevap bulabilrsiniz.

Sorunuza yönelik, alıntı ile cevap vereyim:
    quote:

Tablete huaweimediapadphone.apk isimli uygulama yüklenerek, tabletin telefon yetisi ortaya çıkmaktadır ve sesli aramalar desteği kazandırılmaktadır. Bir diğer deyişle, yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde, GSM hattınız üzerinden çağrı alıp gönderebileceksiniz, tablette sesli görüşmeler gerçekleştirebileceksiniz. Bu konu ile ilgili çektiğim videoyu da aşağıdaki mesajlarımın içerisinde bulabilirsiniz. Telefon - tablet karışımı olan bu tarz cihazlar (büyük ekranlı smartphone’lar) phablet adı ile adlandırıldığından, Huawei tabletin de bir phablet olduğunu söyleyebilirim. Telefon özelliğini kendim de denedim, gayet başarılı buldum ve hiçbir sıkıntı gözlemlemedim. Cihaz, tam bir telefon olarak problemsiz kullanılabiliyor. Çağrı al-gönder, sms al-gönder, 3g, kamera vs vs. Tek farkı, ahize olmadığından, karşı tarafın sesini hoparlörden veya bağlayacağınız kablolu ya da bluetooth'lu kulaklıktan almak zorunda olmanızdır.

hocam çok tşklr apk yı bulamamıştım şimdi hallettim gerçekten başarılı bir telefon özelliği var...

• Rica ederim.

Evet, telefon özelliği sıkıntısız.
  • Arkadaşlar Ebay'deki kılıf güzel ama ben daha önce ebay'den alışveriş yapmadım, nasıl yapılır. Ödeme nasıl olur. Bilen biri beni aydınlatırsa çok sevinirim.
  • bence kılıf konusunda beklemekte fayda var eminim turkcell yada kvk aksesuar getireceklerir sonuçta para kazanacaklar universal 7inc kılıflar uyar lakın kamerayı geçtim hoperlor kapanacak buda büyük problem olur bu dark marka kılıflara bi bakın derim iş gören bişeylere benziyor yada daha önce bu marka hakkında bilgisi olan varmı hb.com gördüm fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotomorfoz -- 2 Ağustos 2013; 13:53:17 >
  • Turkcell ya da KVK çindeki $10 lık ürünlerden getirip 50 TL ye satar. Bence şimdiden sipariş geçin ancak gelir zira.
  • istanbul avrupa yakasında burada bahsedilen 329 tl'lik fiyata 12 taksitle bulabileceğim bir yer söylebilir misiniz?
  • An iyibariyle Turkcell Doruk İletisim Avcilar/İstanbul (stadin karsisi) bayisinde bir adet mevcut. Talep dogrultusunda adetli temin de yapabileceklerini belirttiler.

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 2 Ağustos 2013; 16:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

bence kılıf konusunda beklemekte fayda var eminim turkcell yada kvk aksesuar getireceklerir sonuçta para kazanacaklar universal 7inc kılıflar uyar lakın kamerayı geçtim hoperlor kapanacak buda büyük problem olur bu dark marka kılıflara bi bakın derim iş gören bişeylere benziyor yada daha önce bu marka hakkında bilgisi olan varmı hb.com gördüm fena değil.

Beklemek gerekir dusuncesine bende katiliyorum. Turkcell ya da Kvk mutlaka aksesuar ihtiyacini giderir.

• evime yakın yerdeki turkcell bayiilerinin telefonlarına baktım, aradım ve ilk görüştüğüm yerde 1 tane varmış 340/12 taksit olmak üzere ayırttırdım bu akşam almaya gidiyorum, buradaki yazıları ve paylaşımlarıyla katkıda bulunan arkadaşların hepsine teşekkür ederim.(2 saat sonra gelişmeye istinaden ekleme: An itibariyle almış bulunmaktayım, şarja taktım, daha sonra izlenimlerimi yazarım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONALTIKIRKALTI -- 2 Ağustos 2013; 21:03:15 >
  • Teknosa dan kırmızı kılıf aldım bugün 30 tl ye. Fikriniz olsun diye resim ekledim.
     HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ]

• @ONALTIKIRKALTI
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın :)

@mehmetufo ,
    Arkadaşım size de hayırlı olsun :) Kılıf iyi durmuş. Ben de evdeki diğer 7" tablete aldığım deri kılıfı takıyorum arada Huawei'e, ancak arka kamera ve hoparlörü kapatıyor ve üst düğmelere erişim biraz zorlaşıyor.

Bendeki kılıf da şu: LİNK , ücretsiz kargo iken almıştım.

Arka tarafa güzel bir delik açsam, uyacak gibi

Umarım Turkcell ya da KVK tablet aksesuarlarını bize uçuk bir rakamdan dayatmaz.

• Köşe lastikleri kapama düğmesine denk geliyor bazen ekrani kapıyor fakat çok rahatsız etmedi beni. Senin kılıfta çok iyimiş artık küçük modifiyeler yapacaz :). Tablete aldığımız ya da uyan aksesuarları burda paylaşalım arkadaşlar.
  • @mehmetufo
    Evet katılıyorum. Aksesuar dışında, uygulama tavsiyeleri, kullanıcıların tablet hk. olumlu/olumsuz yorumları vb. paylaşımların çoğalması hepimizin yararına. Zaten ilk sayfada gerekli başlıkları hazırlamıştım :)

Bu arada arkadaşlar, tabletimizin GTA Vice City oyunundaki performansı ile ilgili çektiğim videoyu ilk sayfaya ekliyorum. Bilginize..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.