Şimdi Ara

SATILIK KAPALI KUTU DİSCOVERY BEYAZ TELPA..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ADET KAPALI KUTU BEYAZ RENK DİSCOVERY.. ADINIZA FATURA KESİLECEKTİR.. FİYAT: ,,,, PAZARLIKSIZ.. TAKAS YOKTUR..

SANALPAZAR VS. KULLANMIYORUM

CİHAZDAN 1 ADET FORUM DIŞI SATILMIŞTIR.. 1 TANE KALMIŞTIR @ HEACHE NİCKLİ ÜYEYE SATILMIŞTIR..

Cihazlar geldiginde ilanı güncelleyecegim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 2 Ağustos 2013; 21:02:01 >

• kalan bir adeti de ben alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: heache

kalan bir adeti de ben alayım

Cihaz heache nickli arkadasimiza satilmistir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi rengi gelir mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Mavi rengi gelir mi hocam?

TELEFONCU ARKADAŞIM 1 AĞUSTOSTA ELİNDE OLMAK ÜZERE 5 SİYAH, 3 BEYAZ VE 2 TANE MAVİ GELECEĞİNİ SÖYLEDİ.. GELİNCE SİZİ HABERDAR EDERİM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

quote:

TELEFONCU ARKADAŞIM 1 AĞUSTOSTA ELİNDE OLMAK ÜZERE 5 SİYAH, 3 BEYAZ VE 2 TANE MAVİ GELECEĞİNİ SÖYLEDİ.. GELİNCE SİZİ HABERDAR EDERİM..

Peki hocam sizce hangisi şık daha doğrusu hepsini gördünüz mu canlı? Ben maviyi fotolardan beğendim acaba gerçekte nasıl bilmiyorum beyaz dan sıkıldım siyah veya mavi istiyorum haber verirseniz 1 i kesin 2. Yide alabilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

quote:

Peki hocam sizce hangisi şık daha doğrusu hepsini gördünüz mu canlı? Ben maviyi fotolardan beğendim acaba gerçekte nasıl bilmiyorum beyaz dan sıkıldım siyah veya mavi istiyorum haber verirseniz 1 i kesin 2. Yide alabilirim

Üç rengide kullandım. Beyazdan sıkıldıysanız mavi güzel bi alternatif.. Siyah rengi tüm telefonlarda kullanıyoruz zaten..

• pm attım
  • Cihazımı teslim aldım.
    Arkadaşlar Sami Bey gerçekten müşteri memnuniyetini ön planda tutan on numara bir satıcıdır. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.