Şimdi Ara

Lumia 1020 sahibi olmak için 41 neden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 1020 sahibi olmak için 41 neden

Nokia'nın ABD ofisi Facebook üzerinden yayınladığı bir infografik ile birlikte kullanıcıların neden Nokia Lumia 1020 sahibi olmak isteyeceğini açıklayan 41 nedeni ortaya koydu.

Nokia'nın PureView teknolojisini Windows Phone ile buluşturan Lumia 1020, 41 MP'lik kamerasıyla dikkat çekiyor. Doğal olarak nedenler ağırlıklı olarak cihazın görüntüleme yetenekleri üzerinde şekilleniyor.

Görüntüleme yetenekleri dışında NFC, Amoled ekran ve yine görüntüleme yeteneklerini ön plana çıkaran uygulamalar nedenler arasında yer alıyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Gel de alim seni ....

EDİT:Niye - e basıyorsunuz, alacak ben değil miyim, Türkiye de satışa sunulduğunda yeni bir ürünün tanıtımını yapmaz ise alacağım. Benim fikrim benim tercihim.
    Oyun oynayacak kadar çok vaktim yok, programlar işimi görsün yeter. 4.5" de yeterli. 925 alacaktım, buna kaydı aklım.Hayır - ne yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 30 Temmuz 2013; 15:57:46 >
  • şu makina full HD ve 4 çekirdek ile gelecekti ki bak o zaman satışları,
    evet WP hızlı platform 4 çekirdeğe gerek yok diyorsunuz ama insan her zaman daha fazlasını istiyor yada en azından ben

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

şu makina full HD ve 4 çekirdek ile gelecekti ki bak o zaman satışları,evet WP hızlı platform 4 çekirdeğe gerek yok diyorsunuz ama insan her zaman daha fazlasını istiyor yada en azından ben

çekirdek sayısına göre telefon alan insanlar genelde boş insanlar oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

şu makina full HD ve 4 çekirdek ile gelecekti ki bak o zaman satışları,
    evet WP hızlı platform 4 çekirdeğe gerek yok diyorsunuz ama insan her zaman daha fazlasını istiyor yada en azından ben

Kusura bakmayın ama gereksiz yere daha fazlasını isteyen insanlar yüzünden fiyatlar artıyor ve daha azını isteyen insanlar ne yazık ki daha fazla para ödemek zorunda kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

quote:

Orijinalden alıntı: filtekeşu makina full HD ve 4 çekirdek ile gelecekti ki bak o zaman satışları,evet WP hızlı platform 4 çekirdeğe gerek yok diyorsunuz ama insan her zaman daha fazlasını istiyor yada en azından ben
    çekirdek sayısına göre telefon alan insanlar genelde boş insanlar oluyor

en azından sp deki işlemci ve ekran kartıyla gelse alırdım. hadı cekırddegı arttırmıyorsun. bari grafik birimini yukselt andreno 225 720 p ye yeterli değil. apple sevmem ama adamlar 2 cekırdeklı yapıyor ama en ıyı grafık bırını koyuyorlar. boylece telefon 2 3 sene her oyunu rahat oynatıyor. bu telin hakkı andreno 320 idi. sadece kamera ıle yenılık olmaz. dıger hersey aynı

• Ben sahibi olmamak için 81 neden sayabilirim

• regaibyigit.@

sen hangi hakla boş insanlar diyebiliyorsun ?

insanların en yeni donanımı istemesi kadar doğal birşey yok.

bu donanım firmaları boşuna mı donanım üretiyor ? Windows Phone 7.5 zamanında tek çekirdek herşeye yeter deniyordu niye şuan çiftt çekirdek işlemciler kullanıyor ?

lumia 900'e isteseler şimdiki 920'ye koydukları donanımı koyabilirlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bravez

Ben sahibi olmamak için 81 neden sayabilirim

Recep İvedik: Say lann.

• Şu iğrenç Vodafone reklamından "Web'den devam et" dememe rağmen kurtulamıyorum. Nedir bu saçmalık arkadaş ? Türkiye'nin en popüler bilgisayar / elektronik haberleri sayfası olmanız bize işkence etmenize olanak sağlamıyor ! Reklamı da abarttınız.

Web'den devam et dediğim zaman anasayfayı açıyor yeni sekmede, habere girmeye çalıştığımda da yine aynı sayfa. Kurtuluş yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Şu iğrenç Vodafone reklamından "Web'den devam et" dememe rağmen kurtulamıyorum. Nedir bu saçmalık arkadaş ? Türkiye'nin en popüler bilgisayar / elektronik haberleri sayfası olmanız bize işkence etmenize olanak sağlamıyor ! Reklamı da abarttınız.

Web'den devam et dediğim zaman anasayfayı açıyor yeni sekmede, habere girmeye çalıştığımda da yine aynı sayfa. Kurtuluş yok.

**** yükle kardeş.

edit: vay **** yazınca xx yaparmış.

A,d,b,l,o.c,k yükle kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawloo -- 29 Temmuz 2013; 18:42:27 >

• Bugüne kadar aldığınız reklamlar katlanılabilirdi.(Biliyorum bu reklamlara ihtiyacınız var)ama bu vodafone reklamı sitenin akışını bozuyor.Lütfen bu hatayı düzeltebilir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Şu iğrenç Vodafone reklamından "Web'den devam et" dememe rağmen kurtulamıyorum. Nedir bu saçmalık arkadaş ? Türkiye'nin en popüler bilgisayar / elektronik haberleri sayfası olmanız bize işkence etmenize olanak sağlamıyor ! Reklamı da abarttınız.

+1 gerçekten gitmiyorda ekrandan baya bir sinirlendirdi benide tamam site reklam üzerinde gelir elde ediyor ama birazda hızlı geçse reklam çok güzel olur otomatik olarak.crysis 3 reklamında pat diye birşey ortaya çıkıyordu birde bu çıktı bu 2 reklamından nefret ettim.
  • Diğer arkadaşlara katılıyorum. Donanım Haber reklam işini bu aralar abarttı. Elbette gelir elde edeceksiniz ama her taraf reklam doldu artık. Bu arada çoğu zaman siteye ulaşmak da sorun olmaya başladı.

• Bu telefonun satış rakamının öyle fazla olacağını düşünmüyorum. Bence çok abartıldı.
  • Vazgeçmek için bi o kadar daha neden var.

• Bende almamak için 41 neden sıralayabilirim...

• dur buraya da yazim
    1mp 2mp 3mp 4mp...41mp :D al işte41 neden

• Gel artık be

• windows phone zaten başlı başına bir sebep 41 tanesine gerek yok.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.