Şimdi Ara

Twitter hesabım askıya alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sürekli kullandığım hesabım askıya alındı. Twitter fake hesapları kapatmış ama benimkinin fake hesaplar sınıfına girmesine imkan yok. 3400 küsür tivitim, 235 takipçim ve 125 de taip ettiğim hesaplar vardı. Ayriyetten teleofn numaramı falan da twitter ayarlarına kaydetmiştim. Nasıl oluyor da hesabım askıya alınıyor ki? 2 tane mesaj attım twitter'a açsınlar diye ama tık yok. Sadece takipçi sayımı ve takip ettiklerimi falan 0 a indirmişler. Bir de hala ana sayfamda takip ettiğim kişilerin ne yazdıklarını görebiliyorum. Bunu nasıl çözebilirim sizce? Böyle bir şey ilk defa oluyor

• Benim aktif olarak kullandığım hesabı da askıya aldılar
  • LDR* kullanıcısına yanıt
    Nedeni ne olabilir sizce ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cannycvs

Nedeni ne olabilir sizce ya

Çözümünü buldum Şifremi unuttum diyerek şifreni değiştirip hesabını geri alabilirsin
    Değişen bir şey yok üstad denedim. Hala askıda. Hesaba girebiliyorum fakat twit falan atamıyorum
  • quote:

Değişen bir şey yok üstad denedim. Hala askıda. Hesaba girebiliyorum fakat twit falan atamıyorum

https://support.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended
    Buradan twittera mesaj atarak sorunuzu iletin.
    Not:İngilizce olacak
    Onu da yaptım ama hala askıda :( hatta 3 ttane mesaj attım
  • quote:

Onu da yaptım ama hala askıda :( hatta 3 ttane mesaj attım

10 gün boyunca günde 1-2 tane atın.Elbet döneceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabuhan

Hocam şu sayfayı bir incele istersen:http://www.bilgispot.net/2013/08/askiya-alinmis-twitter-hesabini-geri-acma.html

Teşekkür ederim dostum oraya da bi göz atayım
  • Hesabını almanın en garanti yolu ilk olarak twitter support'a İngilizce mesaj at sonra onlar sana bir mail yollayacaklar o maile günde 5 kere gönderdiğin yazıyı gönder. Çok fazla gönderme ip ban yersin.
    En fazla 7 gün sonra hesabın açılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRambo -- 13 Ağustos 2013; 13:34:18 >
  • benimde alınmıştı . geri alma şansın yok . aynı ıpden başka hesap açıncada oluyormuş . ben başka bir hesap açında diğerini askıya aldılar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRedzus

Hesabını almanın en garanti yolu ilk olarak twitter support'a İngilizce mesaj at sonra onlar sana bir mail yollayacaklar o maile günde 5 kere gönderdiğin yazıyı gönder. Çok fazla gönderme ip ban yersin.

Üstad ne mesaj attılar ne açtılar. O hesaptan umudu kestim ben
  • mertucak kullanıcısına yanıt
    Gitti güzelim hesabım desenize
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wRedzus

Hesabını almanın en garanti yolu ilk olarak twitter support'a İngilizce mesaj at sonra onlar sana bir mail yollayacaklar o maile günde 5 kere gönderdiğin yazıyı gönder. Çok fazla gönderme ip ban yersin.

Üstad ne mesaj attılar ne açtılar. O hesaptan umudu kestim ben

Bu önerdiğim taktik yaramadıysa o hesabı biraz zor alırsın.
    Yeni hesap aç onla devam et sen en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açtım bile! :D Bu da engellenirse bi daha hesap mesap açmam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.