Şimdi Ara

Sym Fiddle II 125 vs Kymco Like 125 hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

scooter alacağım 1 ay içerisinde ve gördüğüm kadarıyla sym fiddle çok övülüyor.. aklımda bu iki scooter var sizce hangisini almak iyi olabilir ?

• Kesinlikle kymco like 125 al süper ötesi bir motor suzuki yamaha aklina ne gelirse hepsini kullandim kymco daki serilik güc hiz cimrillik hixbirinde yok kesinlikle kymco
  • emre775 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumun için :)
  • Kymco der kaçarım.
  • kymco derim.bende kymco active 110 ve sym xs125k modelleri var. kymconun malzeme kalitesi sym ye 10 basar.sym de vidayı sök geri takamazsın.çünkü vida laşka oluyor.
  • Sym modelinde seramik silindir mevcut. Ayrıca sym biraz daha irice. Yani boyunuz uzunsa like modelinde ayaklarınız gidona çarpabilir, ona dikkat.
  • 125 lik değil de 200lük like ilgimi çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normalde benimde ilgimi çeken oydu ama taksitle alıp ödeyeceğim için 125 lik olanı biraz daha uygun oluyor bütçeme,ödeme bakımından :)
  • Sym'den şaşma..Kymco'da yedek parça sorunu yaşarsın..Distrübütör Silkar biraz sıkıntılı bu konuda..Bunu da araştır derim dostum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cofeemate

Sym'den şaşma..Kymco'da yedek parça sorunu yaşarsın..Distrübütör Silkar biraz sıkıntılı bu konuda..Bunu da araştır derim dostum..

daha önce fiddle bakmıştım. bugün de kmyco like a bir bakayım dedim. bayide yok ne zaman gelir belli değil önümüzdeki yaza gibi bircevap aldım. Oysa sym bayilerinde fiddle bulma sorunu yok. bu şartlarda kymco almak sıkıntı bence. hem pahalı hem de parçası bulunur mu belli değil zaten kendi deyok ortada.
  • Bu ay alıyorum motoru ama bir tane sahibinden com sitesinde bulmuştum adamın telefon numarasını kenara yazmadım şimdide motorun ilan süresi bitmiş... çok güzel 2012 model kymco like 200i 2838 Km de 4000 TL ye bulmuştum ama numarayı almayı unutunca süreside bitince arayış içerisindeyim tekrardan :/
  • Sym fiddle her ne kadar nostaljik bir görünümde olsa da cok seri ve kivrak bir motordur. 1500 km lik bir mazimiz var kendisiyle . 90 -85 artciyla bile birlikte yokuslardaki o azmine hayrandim. Yakitindan baska tek kurus masraf ettirmedi bana satarkende aldigim fiyattan 300 lira karla gitti. Sattigim cocuk da su an 8000 km de ve gecen bayramda yine iyi dileklerini iletmis bana. Ama tek eksi yani yagmurlu havalarda baska scooter kullanmadim fiddle de cook cok dikkatli olmak lazim . Benim kullandigim motor hakkinda ki dusuncelerim bunlar. Ne alirsaniz alin Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soin

Bu ay alıyorum motoru ama bir tane sahibinden com sitesinde bulmuştum adamın telefon numarasını kenara yazmadım şimdide motorun ilan süresi bitmiş... çok güzel 2012 model kymco like 200i 2838 Km de 4000 TL ye bulmuştum ama numarayı almayı unutunca süreside bitince arayış içerisindeyim tekrardan :/

Kardeşlik, hayırlısı olsun. Yorumlarını bekleriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.