Şimdi Ara

3 Aylık Tertemiz iPad Mini 16 gb Wifi (Siyah) + Kılıf, jelatin ve 100 tl'lik App Store Hesabı/500 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Erzurum
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 ay önce Vatan Bilgisayar'dan aldığım iPad Mini 16 gb Wifi modelini tatilde nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum. Ürünün faturası, kutusu hatta şarj cihazının jelatinine kadar her şeyi tamdır. Ürün çok az kullanılmış ve kullanırken jelatin ve kılıfıyla birlikte kullanılmıştır. Üründe çok titiz olduğum için tek bir çizik dahi bulunmamaktadır sıfır ayarındadır. Ürünle birlite 50 tl'ye Vatan Bilgisayar'dan aldığım sadece arka ve yan kısımlarını koruyan kılıfı, ekran jelatinini (üzerine uygulanmıştır) ayrıca içinde Fifa 13, NBA 2k13, NFS Most Wanted, Mass Effect Infitrator, Asphalt 7 Heat, Garage Band (Apple'ın kendi müzik uygulaması) da dahil olmak üzere yaklaşık 50 tane ücretli oyun ve uygulamanın bulunduğu değeri en az 100 tl eden App Store hesabımı da vereceğim. Ürünün fotoğraflarını bugün akşam atarım. Hepsi için 500 tl düşünüyorum ama pazarlığa açığım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Sky -- 28 Temmuz 2013; 17:07:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• PM attım.
  • fotolara göre irtibat kuracağım.
    İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Sky

Yaklaşık 3 ay önce Vatan Bilgisayar'dan aldığım iPad Mini 16 gb Wifi modelini tatilde nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum. Ürünün faturası, kutusu hatta şarj cihazının jelatinine kadar her şeyi tamdır. Ürün çok az kullanılmış ve kullanırken jelatin ve kılıfıyla birlikte kullanılmıştır. Üründe çok titiz olduğum için tek bir çizik dahi bulunmamaktadır sıfır ayarındadır. Ürünle birlite 50 tl'ye Vatan Bilgisayar'dan aldığım sadece arka ve yan kısımlarını koruyan kılıfı, ekran jelatinini (üzerine uygulanmıştır) ayrıca içinde Fifa 13, NBA 2k13, NFS Most Wanted, Mass Effect Infitrator, Asphalt 7 Heat, Garage Band (Apple'ın kendi müzik uygulaması) da dahil olmak üzere yaklaşık 50 tane ücretli oyun ve uygulamanın bulunduğu değeri en az 100 tl eden App Store hesabımı da vereceğim. Ürünün fotoğraflarını bugün akşam atarım. Hepsi için 500 tl düşünüyorum ama pazarlığa açığım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

selam
    uyarsa 400tl param var bu ay sikisigim biraz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• pm
  • Satin aldim arkadastan urunu. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.