Şimdi Ara

Türk Markaları da Oyuncu PC'si Yapabilir 'Exper Xcellerator' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
2
Favori
8.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk PC üreticilerinin, oyuncu PC'si dendiğinde; "Belleği yüksek bir ekran kartı tak, belleği çok göster, bir de intel logosu! iş bitti" yaklaşımı sona eriyor.

Exper, Xcellerator ile hazır oyuncu PC'si işinde gerçekten oyun oynatacak bir PC hazırlama iddiasında. Bu videomuzda firmanın Xcellerator serisi altında en üst düzey ürün gurubu ailesi Claw'ı alıyor. Parça parça analiz edip, günümüzün performans canavarı oyunlarını birebir deniyoruz.

• bakalım

• SSD olmaması sıkıntı yaratır mı oyunlarda?

• videoyu izlemedim ama eminim ki daha az paraya daha güçlü bir makine toplanabiliyodur.

edit: ekran kartını bomba diye karakola götüren birisi bile bu foruma girip bir iki tavsiye ile bundan daha iyi bir makineyi daha ucuza kapatabilir. videoda uzun uzun bahsedilmiş bu işlerden anlamayan falan diye ama anlamasına gerek yok zaten. bütçem 5000 tl bana pc önerin dese forumda (ki bu siteyi bu günlere getiren genelde bu başlığa benzer konulardır) zilyon tane öneri gelir siteden. toplamak isteyen gider bir vatan bilgisayara hafta sonu. ben bunu bunu istiyorum der. windowsunu da alır kurdurur montajını da yaptırır. paşa paşa kullanır.

ayrıca o kasanın içi nedir öyle. kablo gizleme hak getire. düzen yok. usb 3.0 olayı zaten komedi olmuş. 5000 tl alıyosun insaf, insan ucuzundan da olsa bir tower soğutucu koyar. 4770k + stok soğutucu. görseler döverler.

30 60 fps muhabbeti gereksiz olmuş. herkes birbirine laf sokmaya çalışmış. gerek yok böyle şeylere. videoda ne denmek istendiği gayet açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnotica -- 28 Temmuz 2013; 3:15:13 >

• güzel bir cpu fanı ve ssd lazım.
  • hala daha olmamış.
    çok daha iyi olabilirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

SSD olmaması sıkıntı yaratır mı oyunlarda?

SSD'i sadece açılış süresini hızlandırır. Fps artışı sağlamaz.

• casper bu habere ne der acaba
  • Daha fazla gelişmeleri dileğiyle
  • sırf mesut abi ve ender abi var diye izliyorum

edit: oha fiyatı neredeyse 5000 lira ! başlarım garantisine. gider kendim toplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 27 Temmuz 2013; 22:23:43 >
  • Oemler güzel aslında gelişme var.İşlemci fanı ve ssd göremedim.SSD beklerdim açıkcası yeni nesil her pc de ssd olmalı.

Ama toplama bilgisayarın tadıda bir başka oluyor

• Öncü olması açısından değerlendirildiğinde olmuş denilebilecek bir makine olmuş. Devamı gelir umarım da bizim de ülkemizde bu pazar pay sahibi olur, biz de güzel güzel kullanırız oyuncu bilgisayarlarımızı.

• Cpu fani bir sey değil alırsın tek kötü yanı ssd olmaması

• Fiyatı ne kadar tam bilmiyorum fakat bilgisayar toplamakla uğraşmak istemeyenler için kesinlikle casper'ın rezalet oyuncu bilgisayarlarından sonra çok iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Türk PC üreticilerinin, oyuncu PC'si dendiğinde; "Belleği yüksek bir ekran kartı tak, belleği çok göster, bir de intel logosu! iş bitti" yaklaşımı sona eriyor.

Exper, Xcellerator ile hazır oyuncu PC'si işinde gerçekten oyun oynatacak bir PC hazırlama iddiasında. Bu videomuzda firmanın Xcellerator serisi altında en üst düzey ürün gurubu ailesi Claw'ı alıyor. Parça parça analiz edip, günümüzün performans canavarı oyunlarını birebir deniyoruz.

Benim PC'den iyi bir PC olmuş öte yandan hala SSD yok ve stok soğutucu var.

• fiyatları çok uçukmuş la baktımda donanımları kendin toplasan en fazla yarı fiyatına toplanır

• bi firmanın nihayet doğru düzgün bir oyuncu kasası çıkartması güzel, lakin exper sistem bileşenleri dışında kasaya pek özen göstermemiş

• Çok pahalı gerek yok.Aynı parçaları toplama yapın 1000 tl daha ucuza gelir en az.

• Bu da bir gelişmedir tabi ama insanlardaki önyargıyı kırmak için bir süre maliyetine kar koymadan satsalardı iyi olurdu..
  • Ya fiyat biraz pahalı evette sonuçta toplama değil kardeşim bildiğin exper marka kasa

Tabii her zaman akıllı olan toplama kasa alır

Edit: ssd sadece aktarım hızlarında etkili olur örn; windows hızlı açılma oyunlara daha seri girebilme binevi hdd yi rahatlatıyor diyelim. Fps ile alakası yoktur ki bu sistem toplama alında ssd konulabilir ancak exper bu kasaya ssd koysaydı, fiyat çok daha fazla uçuk olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 27 Temmuz 2013; 22:27:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.