Şimdi Ara

TEK SOĞUTUCU FİYATINA 10 ADET EKRAN KARTI SOĞUTUCU KAÇIRAN ÜZÜLÜR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Elimde fazladan duran soğutucuları satıyorum. İşine yarayanın kaçırmasın.
    Satış önce havale sonra kargo şeklinde olacaktır. Kargoyu alıcı öder.
    Soğutucular test edilmiştir. Fanlar sorunsuz çalışmaktadır.
    Birebir aynı model kartlarda kullanmak zorunda değilsiniz. Vida yerleri uyduktan sonra istediğiniz kartlarda kullanabilirsiniz.

TEK TEK SATIŞ YOKTUR SADECE TOPLU GÖNDERİLECEKTİR. AYRI AYRI SATIŞIYLA UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM.
    O YÜZDEN FİYATI DA UYGUN TUTUYORUM. HEPSİ İÇİN FİYAT: 100TL'DİR.

TOPLAMDA 10 ADET SOĞUTUCU MEVCUT : HD7870-HD6870-HD6850-HD5770- NVİDİA 8800GT VS.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pusu47 -- 24 Temmuz 2014; 12:55:31 >

• Referans tasarım r9 290 soğutucusu lazım. Elinizde veya bildiğiniz bir yerde var mıdır?
  • Maalesef hocam elimde 290 için ref. soğutucu mevcut değil, bulabileceğinizi de sanmıyorum kolay kolay. Özel soğutucu bulmanız daha kolay ancak ref. soğutucuyu ancak kartlarını su soğutmayla kullanan ref. soğutucusu boşta olan arkadaşlardan bulabilirsiniz.

sıvı soğutma bloğuyla 290 kullanan arkadaşlarla iletişime geçmeniz daha yararlı olacaktır sizin açınızdan.
    Forumda bildiğim EMRES754 nickli üye var sıvı soğutmayla 290 kullanan. Ref. soğutucuları satmayı düşünür mü bilemem ama sormanızda fayda var

Kolay gelsin, saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pusu47 -- 29 Temmuz 2014; 14:28:52 >
  • Güncel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pusu47 -- 31 Temmuz 2014; 19:20:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.