Şimdi Ara

Apple'ın sonbahardaki ilk lansmanı 6 Eylül'de olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın sonbahardaki ilk lansmanı 6 Eylül'de olabilir

Sonbaharda bir ürün ordusu ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Apple'ın ilk lansmanını ne zaman yapacağı merak konusu. Bununla ilgili kaynaklardan ilk sızıntılar gelmeye başladı.

Bir Alman sitesinin firmaya yakın kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre Apple sonbahardaki ilk lansmanını 6 Eylül tarihinde gerçekleştirecek. 

Bu lansmanda bizi bekleyen üç farklı ürün bulunuyor. Bir tanesi iPhone 5S iken ikincisi ise uzun süredir gündemde olan uygun fiyatlı iPhone veya iPhone Lite. Bu iki akıllı telefonun yanında Apple 6. nesil iPad modelini de tüketici ile buluşturacak.

iPhone 5S modelinde yer alan parmak izi okuyucu nedeniyle üretimde gecikmeler yaşandığı bir süredir dile getiriliyor. Haziran ayında tanıtılması beklenen iPhone 5S'in bu nedenle sonbahara kaldığı ve lansman sonrasında bir miktar daha gecikebileceği dile getiriliyor. Şimdilik resmi bir teyit olmasa da Apple'ın birden fazla lansman yapacağı ihtimali düşünüldüğünde 6 Eylül tarihi gerçeğe yakın görünüyor. 

• Mini, seneye sarkacak maalesef.
  • Çıkarın ba 7230 la takılıyorum bıktım

• İphone lite ,iphone 4s donanımlı olucaksa 4s neden 1800 e satılıyor lite 600-700 tl olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone lite midir nedir 1300-1400 den asagi satilmaz bu ulkede

• Vay arkadaş miniden haber yok yıne.revıze edılmıs olanda olsa çıkarın bısıler yettı artık.tamam,bı cıkardımı tam,çıkarıyorlar ama yettı artık beklemekten gına geldı

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Iphone lite midir nedir 1300-1400 den asagi satilmaz bu ulkede

Tamamen şahsi fikrim 600-700 e satılacağı yönde.Tabii şuan dolardan dolayı sizin dediğinizde olabilir

• Ulan bari adam gibi donanım getirin de çıkartın şu 5s'i . 3 Ay amiral olacak sonrasında 6 Çıkınca herkes s**'ri çekecek buna. Yazık lan !

• 5s'i bekliyorum gelse de android'den kurtulup iosa kavuşsam.

• merakla bekliyorum iphone lite olayını eğer tutarsa android tabanlı cihazlar büyük darbe alır eminim.
  • çıksında ürünler görelim.şahsen uygun fiyatlı olarak çıksa bile burada yine fiyat yüksek olur.
  • İphone lite 1299-1399 civarı olur demedi demeyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alexi7

İphone lite ,iphone 4s donanımlı olucaksa 4s neden 1800 e satılıyor lite 600-700 tl olucak

Türkiye'de iPhone 4 1000 liranın altına yeni yeni inmişken, bugün bile 3GS modeline hâlâ satanlar varken, 799 liraya satanlar varken..

Lite modelinin 4" boyutunda ve iPhone 5 modeline benzer bir donanımla çıkacağı konuşulurken..

5S modelinin 5'in fiyatlandırılmasıyla yani ülkemize en iyi fiyatla 2200 liradan gireceğini düşünürsek

Lite modeli 1500 liranın altında olmayacaktır..

Apple'ın her yeni modelle birlikte bir önceki modelde 100$ indirme gitmesi kar marjını düşürüyormuş, ondan 5S tanıtımıyla birlikte 5 modelinin üretimin sonlandırılacağı düşünülüyor yani adamlar kar marjını yüksek tutmak istiyor Lite modelinde de.

Apple'nın eylül ayında Türkiye'de açacağı mağazanın, Türkiye'ye resmen girişinin fiyatlar üzerinde ne kadar etkisi olur bunu hesaba katamadan öngörümü paylaşıyorum.

düzeltme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 27 Temmuz 2013; 0:39:31 >

• 1199 tl olacak satis Fiyati tahminimce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 27 Temmuz 2013; 0:47:38 >
  • 5s değil direk 6 çıkmalı bence. İphone 5 zaten fazla yenilik getirmedi eğer 5s çıkarsa yeni işlemci yeni gpu çift led diye iteleyecekler. E zaten 4s bile çok hızlı ve tüm oyunları çalıştırıyor kamerası iyi. Bu nedenle iphone 6 çıkmalı yeni yamulmayan ve boyası dökülmeyen kasa, 4,5-4,7 inç ekran, daha büyük pil, gece çekimi iyileştirilmiş kamera oldu mu tamamdır.

• İphone Lite modeli amiral Android telefonu fiyat bandıyla satışa çıkıp samsung un telefonları gibi hızlı fiyat düşüşü yaşar benim fikrim bu yönde çünkü iphone lar Ülkemizde 3500 tl den satışa çıkıp 2500 tl ye düşerken Lite modeli de 2000 tl den satışa çıkıp 1200 1300 tl bandına düşerek fiyatını oturtacaktır . Ki doların artık 2 tl ye çok yakın seyrettiğini de unutmayalım

• İp5s i merakla bekliyorum fakat 2500 gibi bir fiyattan çıkarsa kesinlikle lite a yönelirim.

• iPad 5 çıkmadan, iPad 6 nasıl tanıtılıyor merak ettim doğrusu?

• Bu asparagas haberlerden de bıktık artık. Yok haziranda tanıtacakmıştı da gecikti. Apple'ın kaç yıldır iphone tanıtma zamanı belli. Okul dönüşü. Adamların satış politikası böyle.eylül ayında tanıtacaklar işte. Ayrıca iphone lite modeli de çok saçma. İphone 3gs'in 750-800 lira olduğu bir dönemde muhtemelen ondan daha yüksek bir donanıma sahip lite modeli'ni 1200-1300 liradan aşağı satmazlar. O parayı verecek olanda 4s alsın.

• umarım iphone lite falan çıkmaz. markayı sıradanlaştırmasınlar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.