Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Zoom İnceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
25.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 aydır kullandığım 2. telefon olarak fikir belirtmek istiyorum.

Buna bir telefon veya fotoğraf makinesi yerine sosyal ağ cihazı gözüyle baksanız olmaz mı?

Sosyal ağ cihazı nedir?

Çekersin fotoğrafı - paylaşırsın vs.vs.

Fotoğraf çekimi gayet iyi, batarya kullanımınıza bağlı olarak min. 2 gün dayanıyor, kalın

Unutmayın arkadaşlar, bundan 10 yıl önce tablet pc denen şeyler icat olmuş olsaydı, muhtemelen pazar ömrü 1 yıl olacak ve tüm tablet pc üretimleri sonsuza kadar durdurulmuş olacaktı çünkü sosyal ağ - sosyal medya denen ortam bu kadar popüler değildi ve insanlar bazı sitelere bağımlı yaşamıyordu...
  • ve beklenen oldu... kameranın ortasında siyah bi huzme belirdi.pazartesi günü servise göndereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

ve beklenen oldu... kameranın ortasında siyah bi huzme belirdi.pazartesi günü servise göndereceğim.

içinde toz mu var acaba hocam? lense bakıp bi inceleyin bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alastor06

quote:

ve beklenen oldu... kameranın ortasında siyah bi huzme belirdi.pazartesi günü servise göndereceğim.

valla toz zaten var da bu ayrı bişey ya bakalım pazartesi günü göndereceğim.
  • quote:

quote:

quote:

Bilgi verin hocam bizede lütfen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgi verin hocam bizede lütfen.

tabi ki,takipte olun.
  • faturam kayıp,onunla ilgili görüşmeye çalışıyorum.
  • quote:

faturam kayıp,onunla ilgili görüşmeye çalışıyorum.

samsung türkiye garantiliyse yani dstribütör garantiliyse faturaya da gerek kalmayabilir hocam
  • quote:

quote:

faturam kayıp,onunla ilgili görüşmeye çalışıyorum.

samsung türkiye garantiliyse yani dstribütör garantiliyse faturaya da gerek kalmayabilir hocam

öyle fakat cihazı alırken garanti belgesine kaşe basmamışlardı o yüzden gitmedim.bir de aradım bimeksi zaten işlemleri samsung servisinden halledeceksiniz fatura yeterli olur dediler.fatura numarasını buldular bana 48 saat içinde mail olarak yollayacaklar faturayı.
  • Nedir hocam son durum?
  • quote:

Nedir hocam son durum?

cihazı servise teslim ettim onlar da istanbula gönderdiler.sonucu bekliyorum biraz uzun sürecek galiba
  • Kamerası teknik olarak nasıldır, cmos sensor kullanılmış sanırım, bu kötü değil mi? Diğer fotograf makınalarında ccd sensor kullanılıyor. Sensör çeşitleri hakkında pek bilgim yoktur sadece gordugum kadarıyla kıyaslama yaptım.
  • beklemeye devam...
  • Arkadaşlar!Telefonun titreşimi kendi kendine gitti:(( Bütün ayarlar açık ama titremiyor.Bir bilgisi olan var mı acaba?Servise göndermeden çözsek şunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

Arkadaşlar!Telefonun titreşimi kendi kendine gitti:(( Bütün ayarlar açık ama titremiyor.Bir bilgisi olan var mı acaba?Servise göndermeden çözsek şunu..

Bir format atın bakalım hocam.Olmazsa servis yolu gözüktü demek.
  • sizce zoom için bu kılıf kullanılır mı? hediye düşünüyorum da, kapaklı heryerde yok bu model hoşuma gitti, baseus ta iyi bir marka.
    http://www.mobilcadde.com/baseus-samsung-galaxy-s4-zoom-pencereli-ince-yan-kapakli-beyaz-kilif-11923

Samsung Galaxy S4 Zoom İnceleme
  • aklı olan bu teli ve samsung bir cihaz almasın.
  • quote:

aklı olan bu teli ve samsung bir cihaz almasın.

Niye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

samsung'a son attığım mail.

merhaba.hiç uzatmadan konuya gireceğim.26 Mart tarihinde s4 zoom cihazımı çerçevedeki boya atmaları,kameradaki karartılar,lens çerçevesinin sallanması gibi problemlerle İzmit yetkili servisine teslim ettim.onlar da MTA adlı servise gönderdiler.cihaz tamir oldu diye arandım fakat tek yapılan işlem sim soketinin değiştirilmesi olmuş(müşteri memnuniyeti adına!).cihazımı dün servisten teslim aldım.kameradaki karartılar devam ediyor.çerçevede gönderirken bulunmayan bir boya atması daha oluşmuş.cihazımı en kısa sürede tekrar servise göndereceğim fakat bu sefer İzmit'teki teknik servis elemanından evet bu sorunları ben teşhis ettim dedikten sonra.Başkan'a E-posta adı altında açtığınız bu hizmet umarım bir işe yarar.bu sorunlarımın halledilmemesi halinde tüketici haklarına başvuracağımı şimdiden tarafınıza bildirmek isterim.lütfen cevabınızda cihazı servise bırakın arkadaşlar incelesin gibi ucu açık bir cevap vermeyiniz.elle tutulur,mağduriyetimi giderecek bir çözüm bekliyorum.iyi çalışmalar.

Nokia alın Finlandiya CEO'suna mesaj attım anında Nokia Türkiye den aradılar telefonunuz değişecek diye yoksa değiştirmiyorlardı CEO sağ olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

samsung'a son attığım mail.

merhaba.hiç uzatmadan konuya gireceğim.26 Mart tarihinde s4 zoom cihazımı çerçevedeki boya atmaları,kameradaki karartılar,lens çerçevesinin sallanması gibi problemlerle İzmit yetkili servisine teslim ettim.onlar da MTA adlı servise gönderdiler.cihaz tamir oldu diye arandım fakat tek yapılan işlem sim soketinin değiştirilmesi olmuş(müşteri memnuniyeti adına!).cihazımı dün servisten teslim aldım.kameradaki karartılar devam ediyor.çerçevede gönderirken bulunmayan bir boya atması daha oluşmuş.cihazımı en kısa sürede tekrar servise göndereceğim fakat bu sefer İzmit'teki teknik servis elemanından evet bu sorunları ben teşhis ettim dedikten sonra.Başkan'a E-posta adı altında açtığınız bu hizmet umarım bir işe yarar.bu sorunlarımın halledilmemesi halinde tüketici haklarına başvuracağımı şimdiden tarafınıza bildirmek isterim.lütfen cevabınızda cihazı servise bırakın arkadaşlar incelesin gibi ucu açık bir cevap vermeyiniz.elle tutulur,mağduriyetimi giderecek bir çözüm bekliyorum.iyi çalışmalar.

Nokia alın Finlandiya CEO'suna mesaj attım anında Nokia Türkiye den aradılar telefonunuz değişecek diye yoksa değiştirmiyorlardı CEO sağ olsun.

derdin ne kardeş?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.