- x
HUKUK KAZANMAK ( ANA KONU )
53 Cevap717 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 16:25:14 

Arkadaşlar 12 sınıfa geçtim başladım ygs çalışmaya fakat korkuyorum hukuk kazanmak cokmu zor kazananlar nasıl kazandı yazın neler yaptı? MAT1 MAT2 Nasıl hallettiler.

Üstad Kalem

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 16:35:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcuk

Arkadaşlar 12 sınıfa geçtim başladım ygs çalışmaya fakat korkuyorum hukuk kazanmak cokmu zor kazananlar nasıl kazandı yazın neler yaptı? MAT1 MAT2 Nasıl hallettiler.

up

Üstad Kalem

5 Mesaj
26 Temmuz 2013; 16:40:54 

quote:

yeterli zekaya sahip birisi için gayet kolay bişey hukuk kazanmak,tıpın yanında falan çocuk oyuncağı

thinking... HURTS!

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 16:47:49 

quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

yeterli zekaya sahip birisi için gayet kolay bişey hukuk kazanmak,tıpın yanında falan çocuk oyuncağı

Tıpla karşılaştırmanı anlamadım birisi sayısal birisi eşit ağırlık nasıl aynı kefeye koydun ki

Üstad Kalem

5 Mesaj
26 Temmuz 2013; 16:50:17 

quote:

Tıpla karşılaştırmanı anlamadım birisi sayısal birisi eşit ağırlık nasıl aynı kefeye koydun ki

tamam işte tıpçı adam hepsini fulle yakın yapmak zorunda ygs lys falan,hemde fizik matematik biyo kimya geo hepsi zor zor dersler ama hukuk kazancak adam ygsde 400 falan alsa 30 mat 10 geo 40 edeb 15 cografya yapsa ortalama bi okul puanıda olsa giriyo hukuga, 1 sene boyunca sadece matematik geometri falan oluyo son 2 ay edb calısıyolar, zaten 1 senede matematik yapamayan adamdan bişey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GangsterParty -- 26 Temmuz 2013; 16:51:11 >

thinking... HURTS!

1758 Mesaj
26 Temmuz 2013; 16:51:52 

yazın hiçbirşey yapmadım. ağustos sonunda dershane başladı bende o zaman başladım çalışmaya.liseyi yatarak geçtim.ama bu sene gerçekten çalıştım ve istanbul hukuktayım :) .zor birşey değil inan.istikrar en önemlisi.herkes gezerken ben günlük çalışmamı bitirmeye uğraşıyordum

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 16:52:07 

quote:

tamam işte tıpçı adam hepsini fulle yakın yapmak zorunda ygs lys falan,hemde fizik matematik biyo kimya geo hepsi zor zor dersler ama hukuk kazancak adam ygsde 400 falan alsa 30 mat 10 geo 40 edeb 15 cografya yapsa ortalama bi okul puanıda olsa giriyo hukuga, 1 sene boyunca sadece matematik geometri falan oluyo son 2 ay edb calısıyolar, zaten 1 senede matematik yapamayan adamdan bişey olmaz

Sağol dostum :)

Üstad Kalem

2 Mesaj
26 Temmuz 2013; 16:54:19 

birader söyle söyliyim akıllıysan col basit salak gibi türkce cografya tarih calısma sadece mat calıs ben sadece 1 sene calıstım mat ve ank hukuktayım millet sürekli edebte sıccan falan dedi mat lyssinden sonra 1 hafta calıstım 50 net sözel calısanlar genelde kafası mata basmayanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5 Mesaj
26 Temmuz 2013; 16:55:19 

quote:

Orijinalden alıntı: popeIV

birader söyle söyliyim akıllıysan col basit salak gibi türkce cografya tarih calısma sadece mat calıs ben sadece 1 sene calıstım mat ve ank hukuktayım millet sürekli edebte sıccan falan dedi mat lyssinden sonra 1 hafta calıstım 50 net sözel calısanlar genelde kafası mata basmayanlar

%100 katılıyorum ama benim hedefim boün bilkent iibf ben zorunlu olarak calısıyorum matematik geometriye, katsayıları cok yuksek cunku, umarım basarabılırım

thinking... HURTS!

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 16:55:29 

quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

yazın hiçbirşey yapmadım. ağustos sonunda dershane başladı bende o zaman başladım çalışmaya.liseyi yatarak geçtim.ama bu sene gerçekten çalıştım ve istanbul hukuktayım :) .zor birşey değil inan.istikrar en önemlisi.herkes gezerken ben günlük çalışmamı bitirmeye uğraşıyordum

Oha hocam ciddimisin :)) Ben şimdi Yazın Türkçe , Sosyal , Mat1 Geo bitirsem Nasıl olur? Ayın 20'sinde dershane sınavı var :( MAT1 , MAT2 İçin neler yaptın hocam?

Üstad Kalem

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 16:57:30 

quote:

Hocam yazın Türkçe Dil bilgisi kısmını , Mat1'i ve Geometriyi bitirmek istiyorum zaten sosyal 34 35 geliyor şimdilik o artar zamanla. Birde YGS Kimya bitireceğim. 12 sınıftada LYS ED. LYS MAT Kasarak gitcem ygs denemeleri tekrarlar soru çözümleri felan?

Üstad Kalem

1758 Mesaj
26 Temmuz 2013; 16:59:14 

quote:

Oha hocam ciddimisin :)) Ben şimdi Yazın Türkçe , Sosyal , Mat1 Geo bitirsem Nasıl olur? Ayın 20'sinde dershane sınavı var :( MAT1 , MAT2 İçin neler yaptın hocam?

özel birşey yok.dershanede işlenen konulara yetişmeye çalıştım.dediğim gibi istikrarlı bi şekilde hergün çöz.2-3 günde bir 500 çözeceğine 3 günde günde 100 sorudan 300 çöz daha faydalı olur.yazın paragrafa bol bol çalış vaktin bol nasılsa.deliler gibi paragraf sorusu çöz.hem lysde hem ygsde işine yarar.

edit: belli başlı mat konuları var onları bitirebilirsen erkenden bitir.mesela trigonometri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZacDoUrden -- 26 Temmuz 2013; 17:00:09 >

5 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:01:07 

quote:

Hocam yazın Türkçe Dil bilgisi kısmını , Mat1'i ve Geometriyi bitirmek istiyorum zaten sosyal 34 35 geliyor şimdilik o artar zamanla. Birde YGS Kimya bitireceğim. 12 sınıftada LYS ED. LYS MAT Kasarak gitcem ygs denemeleri tekrarlar soru çözümleri felan?

sosyal 34-35 geliyosa aşmışsın daha şimdiden, sene sonunda bile o netleri görmek mesele mat1'de 36-37 yapıyorum ama sosyalim 20'lerde dolaşıyor fen de çok kötüyüm, türkçe dilbilgisi hariç fulle yakın geliyo genel olarak 35-36 dolaylarında o da, şuanlık 11 mat bi de üçgenleri bitirmek üzereyim bnim de 20sinde denemem olucak bakalım ya mat türkçe fulleynce zaten acayip yükseliyorum diğerleride zamanla artar heralde

thinking... HURTS!

1627 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:03:27 

Derse eylulde basladim ve haftada 5 gun duzenli ders calistim marmara hukuktayim istikrarli calisirsan kesin kazanirsin

Law
GALATASARAY S.K.

2 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:04:16 

beyler siz bu tempoyla ilk 15e falan girersiniz tm icin fazla bunlar :D mat geo yap okuma yazma biliyosan sosyalden türkceden 35 net yaparsınız hukuk garanti

724 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:09:00 

quote:

Pm e gel yardımcı olurum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Temmuz 2013; 17:09:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Halit.

Derse eylulde basladim ve haftada 5 gun duzenli ders calistim marmara hukuktayim istikrarli calisirsan kesin kazanirsin

dun deneme yaptim temelim yok zaten meslek liseliyim 182 aldim ea'da istanbulda hukuk kazanma sansim varmi cok calisirsam olurmu ve nasil calismaliyim 0'im tamamen

1 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:10:30 

quote:

Aynen.

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2013; 17:11:30 

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

hocam banada pm atarmisin?

22 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:16:30 

Matematiksiz olmaz matematik çalışın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

98bb75a552cfe0dd9a0d77bc05c9be54

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 17:18:46 

quote:

sosyal 34-35 geliyosa aşmışsın daha şimdiden, sene sonunda bile o netleri görmek mesele mat1'de 36-37 yapıyorum ama sosyalim 20'lerde dolaşıyor fen de çok kötüyüm, türkçe dilbilgisi hariç fulle yakın geliyo genel olarak 35-36 dolaylarında o da, şuanlık 11 mat bi de üçgenleri bitirmek üzereyim bnim de 20sinde denemem olucak bakalım ya mat türkçe fulleynce zaten acayip yükseliyorum diğerleride zamanla artar heralde

Evet hocam 34 35 Türkçe dilbilgisiz 34 35 Mat1 10 11 onu halletmem gerek yaz bitene kadar +30 sabitlersem tamamdır

Üstad Kalem

10 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:20:19 

Sıkı çalışmayla olmayacak şey değil, temelim yok gibi bahanelere girme çünkü bu adı üstünde bir bahane emin ol kimsenin yeterince temeli yok.

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi.

5 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:20:42 

quote:

Evet hocam 34 35 Türkçe dilbilgisiz 34 35 Mat1 10 11 onu halletmem gerek yaz bitene kadar +30 sabitlersem tamamdır

10-11'se sıkıntı dostum uyarıyım şimdiden, iyi bi matematik olmadan hukuk hayal olur ona göre çalış yoksa işin yaş, ayrıca matematik 1 ayda 20 net arttırılcak bi ders değil cok hızlı artmaz 30'lara anca 3-4 ayda cıkarsın

thinking... HURTS!

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 17:20:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Trauser

dun deneme yaptim temelim yok zaten meslek liseliyim 182 aldim ea'da istanbulda hukuk kazanma sansim varmi cok calisirsam olurmu ve nasil calismaliyim 0'im tamamen

Teknikmi düzmü?

Üstad Kalem

14 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:22:06 

Mf ogrencisi olarak tm2'de 14 bindim. Ortalama hukuklara gidiyordum iste.
Ygs : 125
Mat : 30
Geo :15
Edeb : 33
Cog : 20 netim felan vardi.

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 17:23:22 

quote:

10-11'se sıkıntı dostum uyarıyım şimdiden, iyi bi matematik olmadan hukuk hayal olur ona göre çalış yoksa işin yaş, ayrıca matematik 1 ayda 20 net arttırılcak bi ders değil cok hızlı artmaz 30'lara anca 3-4 ayda cıkarsın

2 ay gibi bir süre var okul açılmasına. 15-16 Arttırırım gibi çünkü konu eksiğim var şuan 4 konu bitirdim sadece.
12 Sınıfa 27-28 netle gireyim yeter. 1 Senede bayağı arttırırım...

Üstad Kalem

5 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:29:20 

quote:

2 ay gibi bir süre var okul açılmasına. 15-16 Arttırırım gibi çünkü konu eksiğim var şuan 4 konu bitirdim sadece.
12 Sınıfa 27-28 netle gireyim yeter. 1 Senede bayağı arttırırım...

lys matematikte allah kolaylık versin sana dostum gerçekten sıkı çalışman lazım, ygs'yi okul acılana kadar halletmek şart ya yoksa ortalık karışıyo, ben okul açılana kadar ygs matematiği soru çözmüş olarak bitircem direk lysye gircem okulla beraber, ea'cıların birbirlerine fark attıkları yer matematik geometri zaten

thinking... HURTS!

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2013; 17:36:58 

quote:

Teknikmi düzmü?

düz 3 sene mat dahil hicbi sayisal ders gormedik

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 17:42:30 

quote:

lys matematikte allah kolaylık versin sana dostum gerçekten sıkı çalışman lazım, ygs'yi okul acılana kadar halletmek şart ya yoksa ortalık karışıyo, ben okul açılana kadar ygs matematiği soru çözmüş olarak bitircem direk lysye gircem okulla beraber, ea'cıların birbirlerine fark attıkları yer matematik geometri zaten

MAT2' çok sağlam benim yani şimdi hiçbirşey bilmeden bir deneme yapsam 25-30 yaparım. 12 Sınıfta ed. Mat2 Çalışcam zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hukukcuk -- 26 Temmuz 2013; 17:42:09 >

Üstad Kalem

283 Mesaj
26 Temmuz 2013; 17:46:39 

Has TM'yim sonradan geçme falan değil ama edebiyatta eser ezberlemek ölüm gibi geliyor haliyle çalışmak istemiyorum. Öneri verebilecek var mı? Nasıl ezberleyim, nasıl zevkli hale getirebilirim?

Donanımhaber Hukukçular Platformu

Elf düğününde havaya ok sıkan maganda elf

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2013; 18:06:07 

quote:

Teknikmi düzmü?

bi fikrin varmi

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
26 Temmuz 2013; 18:13:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Trauser

bi fikrin varmi

Hocam ya düz olunca biraz tereddütlüyüm ama Dil bilgisi bitir, MAT1 FELAN BİTİR BU YAZ?

Üstad Kalem

688 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
kaaaan_95
26 Temmuz 2013; 18:26:30 

sene başından beri tek bir hedefim vardı evime yakın olduğu için deu hukuk sadece mat çalıştım embesil diye nitelendirdiğim bir tayfa var ki 1 mat sorusu yerine 10 edb sorsunlar diyorlardı ben sürekli mat çalıştım sene sonu sınavlarda 80 mat geodan 78-79 çıkıyordu morallerde bile 73 üstü kalıyordum ama sınavda heyecandan kendimi kaybettim kaos oldu ve hakikaten batırdım ama yinede deü hukuk geldi sen yeter ki çalış muhakkak emeğinin karşılığını alacaksın bayramlarda bile millet gezerken ben odamda çalışıyordum en önemlisi ygsden sonra bırakma hava ısındı diye gezeyim deme kaybedersin.hadi kolay gelsin.

XPERİA S/PS VİTA 3G+WİFİ/PS3 FAT 80 GB/PSP 1004
ONLY SONY-------------------MAKE BELİEVE

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2013; 18:31:22 

quote:

Hocam ya düz olunca biraz tereddütlüyüm ama Dil bilgisi bitir, MAT1 FELAN BİTİR BU YAZ?

sen bu calisma evresini atlatmis birisin daha detayli tavsiye verebilirmisin.. yapilabilirmi?
edit:pardon seni halit zannettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trauser -- 26 Temmuz 2013; 18:33:37 >

0 Mesaj
26 Temmuz 2013; 18:35:42 

sayısaldan nasıl bi yol izlemeliyiz

688 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
kaaaan_95
26 Temmuz 2013; 18:55:10 

hiçbir şekilde zevkli hale gelmiyor illet şeyler alakasız alakasız şeyler var zaten iğrenç bir durum o edb eserleri ama artık konu ve kitap özetine yöneldi ösym

Bu mesajda bahsedilenler: naçizane

XPERİA S/PS VİTA 3G+WİFİ/PS3 FAT 80 GB/PSP 1004
ONLY SONY-------------------MAKE BELİEVE

26 Mesaj
27 Temmuz 2013; 0:16:50 

quote:

pm atar mısınız?

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
27 Temmuz 2013; 11:37:40 

quote:

Orijinalden alıntı: yukadzeh

pm atar mısınız?

up Kazanan arkadaşlar yardımcı olsa....

Üstad Kalem

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 11:45:32 

fenciyim ve tm2 de 6k oldum.üstelik özellikle edebiyat çalışmadım eski bilgilerimle yaptım ve matematiğimin de pek parlak olduğu söylenemez

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
27 Temmuz 2013; 11:47:57 

Matematiği nasıl hallettin dostum neler yaptın yazın felan?

Üstad Kalem

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 12:01:26 

matematiğim lys sınavı dışında çok iyiydi.türev integralden özel ders almıştım

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
27 Temmuz 2013; 12:04:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Lime_

matematiğim lys sınavı dışında çok iyiydi.türev integralden özel ders almıştım

matematiğimin de pek parlak olduğu söylenemez ' Burdada böyle dediniz ama?

Üstad Kalem

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 12:05:40 

Katiliyorum digerlerine ygs'niz 10-15 bin olsun lys mati da fazla dokulmeden atlatin edebiyat falan o kadar etkilemiyo cidden ilk 6-7 binde olursunuz. Okul puani da onemli tabi.
Ygs5 5bindi benim sayisalim ama edebiyat calisarak girdim 5-6 gun
Edebiyat 44d-12y
Cografya 18d-6y
Yine de tm siralamalarim 2-3 bin arasinda

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 12:06:58 

lys sınav sonucum iyi değildi demek istemiştim

Bu mesajda bahsedilenler: Hukukcuk

399 Mesaj
27 Temmuz 2013; 12:07:00 

quote:

Hocam banada pm atarsan sevinirim..

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
27 Temmuz 2013; 12:07:32 

quote:

Orijinalden alıntı: idk18

Katiliyorum digerlerine ygs'niz 10-15 bin olsun lys mati da fazla dokulmeden atlatin edebiyat falan o kadar etkilemiyo cidden ilk 6-7 binde olursunuz. Okul puani da onemli tabi.
Ygs5 5bindi benim sayisalim ama edebiyat calisarak girdim 5-6 gun
Edebiyat 44d-12y
Cografya 18d-6y
Yine de tm siralamalarim 2-3 bin arasinda

Okul puanı 40 41 Civarı gelecek kaç k atar?

Üstad Kalem

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 12:13:49 

quote:

Okul puanı 40 41 Civarı gelecek kaç k atar?

O kotu iste benim 51-52 geldi yine de 200 kisi geri atti tm'de. Gerci gordugun gibi edebiyat ve cografya netlerim yerlerde gercek bi tmci daha iyi netler yapar zaten ordan kurtarirsin okul puanini. Ki benim siralamam 2-3 bin, bildigim kadariyla ankara hukuk 5-6 bin istanbul hukuk 7-8 binle aliyo. O okul puaniyla da gelirsin yani buralara. Bu seneye bakarak tahminim 40 obp 5bini 7bine atabilir

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
27 Temmuz 2013; 12:18:39 

o kadar atmaz galiba ya 1k 1.5k anca değilmi? Peki Ed. Coğrafyayla bu açığı kapatabilirmiyim. Hedef istanbul hukuk

Üstad Kalem

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 12:25:28 

quote:

o kadar atmaz galiba ya 1k 1.5k anca değilmi? Peki Ed. Coğrafyayla bu açığı kapatabilirmiyim. Hedef istanbul hukuk

Valla ne kadar attigi konusunda @Rotarian arkadas yardimci olsun onu da o civarlarda atti diye hatirliyorum.
Kapatirsin iste edebiyat cografya ile benden kotu ygs ve lys mati olan tmci arkadaslarim ortalama edebiyatta 4-5y cografyada da 3-4 y ile 2-5 bin arasinda oldular hep hamda.

Bu mesajda bahsedilenler: @Rotarian Bu mesaja 2 cevap geldi.

35 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Hukukcuk
27 Temmuz 2013; 12:28:08 

quote:

Valla ne kadar attigi konusunda @Rotarian arkadas yardimci olsun onu da o civarlarda atti diye hatirliyorum.
Kapatirsin iste edebiyat cografya ile benden kotu ygs ve lys mati olan tmci arkadaslarim ortalama edebiyatta 4-5y cografyada da 3-4 y ile 2-5 bin arasinda oldular hep hamda.

Sağol dostum sen yazın neler yaptın? Şu mat1 Nasıl çalıştın MAT2 Nasıl çalıştın?

Üstad Kalem

0 Mesaj
27 Temmuz 2013; 12:48:58 

quote:

Sağol dostum sen yazın neler yaptın? Şu mat1 Nasıl çalıştın MAT2 Nasıl çalıştın?

Mat1 de konu eksigim yoktu bolca soru cozerek calistim. Zor soru cikmaz diyenlere aldirma artik her sey cikiyo. Yapamadiklarimi hep kesip sordum.
Yazin lys mat icin limit ve turev calistim guray kucuk ve celal aydindan. Ygs sonrasi bana baya + saglamisti.

611 Mesaj
27 Temmuz 2013; 14:30:05 

quote:

39 obp 4.3ten7.3e atti tm2de. Seneye daha cok atar.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rotarian -- 27 Temmuz 2013; 14:31:04 >

Bu mesajda bahsedilenler: @Hukukcuk

3 Mesaj
27 Temmuz 2013; 14:36:44 

Derse eylülde başladım. Başladım dediğim de dersleri düzenli dinlemeye falan başladım. lys matta 80de 30 net yaptım toplam, 10bininci oldum anadolu hukuktayım. zor bi şey değil yani

Edit: Yalnız şimdi okudum bütün mesajları mat1den 10-11 net yapıyorum demişsin o baya sıkıntı. benim ygs iyiydi ondan lys sıkıntı olmadı. türkçe sosyal fena değil fene zaten hiç çalışmana bile gerek yok. çalışsan da zaman kalmıyo zaten sınavda o yüzden fene çalışacağın zamanı mata ayır. hiçbi şey yapmasan da matematiğe deli gibi abanman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justiss -- 27 Temmuz 2013; 14:44:09 >

17 Mesaj
27 Temmuz 2013; 14:38:38 

quote:

eskidendi o fule yakın yapmalar.ben bu sene tıpı kazandım lys fen toplam yanlışım 16

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » HUKUK KAZANMAK ( ANA KONU )
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391