Şimdi Ara

iOS kullanıcılarına özel rahatlama uygulaması Thunderspace, 1.4 sürüme güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Doğanın huzur veren ve rahatlatan seslerini iOS cihazlar içerisine getiren Thunderspace uygulaması, 1.4 sürüme güncellendi.

Sade ara yüzü üzerinden kişileri rahatlatabilecek yağmur ve gök gürültüsü gibi ödüllü doğa ses sanatçısı Gordon Hempton tarafından yüksek hassaslığa sahip mikrofonlar ile kayıt altına alınan sesleri kullanıcılara sunabilen Thunderspace, 1.4 sürümü ile geliştirilmiş iPod Touch desteği, azaltılan güç tüketim değerleri, bilgi sistemi, arka plan ve giriş yenilikleri yanında birçok hatadan kurtularak kullanıcılara çok daha iyi bir deneyim sağlayabiliyor. Ayrıca VoiceOver desteği de eklenen uygulama, yorgun zihinleri dinlendirmek için oldukça iyi bir alternatif oluşturuyor.

Kulaklık ile kullanım için optimize edilen ve 1,79TL fiyat etiketiyle elde edilebilen Thunderspace uygulamasına Apple App Store üzerinden ya da direkt olarak buradan ulaşabilir, hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

• http://www.rainymood.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 26 Temmuz 2013; 16:42:27 >
  • Bu uygulamayi yuklemeyi cok istiyorum. Dedikleri kadar var mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Bu uygulamayi yuklemeyi cok istiyorum. Dedikleri kadar var mi acaba ?

bildiğin gercekten yagmur yagıyor hıssı verıyor en kucuk şıp sesini bile veriyor Acayip etkileyici , etkisinde kalıp uyuyakaldıgım olmstur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

quote:

bildiğin gercekten yagmur yagıyor hıssı verıyor en kucuk şıp sesini bile veriyor Acayip etkileyici , etkisinde kalıp uyuyakaldıgım olmstur :D

Satın aldık insin bakalım merak ettim yorumumu yazarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karalama87

quote:

quote:

Satın aldık insin bakalım merak ettim yorumumu yazarım :)

Bekliyorum merak ettim bende...
  • quote:

quote:

yakında alayım ozaman :) teşekkürler

• Reklam koktu

• Uyurken iyi olur, yüklüyorum.
  • Gerçekten sağlam uygulama...ben çok beğendim...

• quote:

quote:

quote:

hocam soyle bi dezavantaji var uygulamadayken cikinca ses arkada durmuyor kapaniyor guncellemede belki duzelmistir bakamadim

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam soyle bi dezavantaji var uygulamadayken cikinca ses arkada durmuyor kapaniyor guncellemede belki duzelmistir bakamadim

O onemli degil hocam. Rahatlarken baska birseyle ugrasmam zaten :)

• kız çok tatlı muah
  • Almak isteyenler varsa gerçekten çok güzel bir uygulama. Tek kötü tarafı, yanlış hatırlamıyorsam 2 tane ses açık. Diğerleri için ekstra ücret ödemek gerekiyor.
    Gece uyumadan önce kulaklığı taktığınızda gerçekten iyi hissettiriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında beyin gücümüzle telefonları ,bilgisyarları, TV leri ve aklımıza gelmeyen şeyleri yöneteceğiz, BİR GÜN
  • Denemek gerek aslında.İnternet istemiyorsa iyidir.İstiyorsa zaten rainymod var
  • bunun beleşleri var
  • iphone sahibi arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim muhteşem bi uygulama ses kalitesi inanılmaz

• qwerty3840 Q kullanıcısına yanıt
    E iyi hoş ben para verdim aldım da uygulama arka planda çalışmıyo 1, her 20 saniyede bir ses circle oluyo duruyo yeniden başlıyo sesler güzel flaş falan iyi düşünülmüş ama freeler eyyorlamam bu kadar hocam :)
  • Şuanda ücretsiz ..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.