Şimdi Ara

General mobile discovery çok fazla desen denemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
20.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon cebimdeydi sanırım kilidi kapatmamışım elime aldığımda 'çok fazla sayıda desen denemesi yaoıldı' yazıyor ve altında kullanıcı adı ( e-mail) şifre kısmı var defalarca girdim olmuyor.. düzeltmenin bir yolu varmıdır yoksa format şartmı şartsa bu alete nasıl format atıcam yardımcı olursanız sevinirim :)

• SES AÇMA VEYA KAPAMA TUŞU (HANGİSİ TAM BİLMİYORUM ) + GÜÇ TUŞU TEL KAPALIYKEN BASIYORSUN KOMUT BULUNAMADI YAZIYOR SES KISMAYA BAS ORADAKİ WİPE YAZANLARI GÜÇ TUŞUYLA UYGULA TEL FORMATLANIR.
  • yapabildinmi?
  • factory mode kısmına girdim ama wipe felan yazmıyor auotu test manual test item test clear emmc reboot felan var ?
  • YANLIŞLIKLA TEST BİŞİ TIKLADIM SIM 2 PASS FELAN YAZDI TELEFONUN ÖNCE DIŞ SONRA KUNUŞDUĞUMUZ KISIMDAK YERDEN SES GELDİ GPS FELAN BİŞİLER YAPIYO BU SANİYE FELAN..
  • orda olması lazım bendeki orjinal recovery değil olsa bakardımda :D
  • malesef öyle bir seçenek yok :(
  • bi önerisi olan yok mu ?
  • oquzcan41 kullanıcısına yanıt
    Cihazınızı Sıfırladığınızda Cihazınızda ki Bütün Veriler Silinebilir.

Bu İşlemi Gerçekleştirmeden Önce Cihazınızın Şarj Oranının Yüksek Olmasına Dikkat Edelim. Minimum : %50

- Telefonumuzu Tamamen Kapatılım Telefonun Bataryası Çıkıyorsa Bataryayı Çıkarıp tekrar Takalım.

- Telefon Kapalı Durumdayken Ses Açma + Güç Butonu (Power) Tuşlarına basalım General Mobile Yazısını Gördüğümüzde Sadece Güç Tuşundan Elimizi Çekelim Ses Açma Tuşu Basılı Kalsın Recovery ekranı açıldığında tüm tuşlardan elimizi çekelim..

-Karşınıza Gelen Ekranda wipe data/factory reset yazısının üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.

-Gelecek olan ekranda bir tane Yes Delete All User Data olacaktır. Üzerine ses kısma tuşuyla gelelim ve açma kapama tuşuna parmağımız basılı iken ses açma tuşuna basalım.

-Sıfırlama işlemi tamamlandığında karşımıza gelen ekranda Reboot System Now yazısının üzerine gelelim açma kapama tuşuna parmağımız basılıyken ses açma tuşuna basalım.

Cihaz kapanıp açılacaktır. Açıldığında kolay kurulum adımları gelecektir. Dil – Google Hesabı vb. Kolay kurulum işlemi bittiğinde cihazınızı kullanabilirsiniz.

Kolay Gelsin Yorum Yapmayı Unutmayın Lütfen
  • bu formatı attıktan sonra telefon orjinalliğini yitiriyormu??
  • Hayır.
  • Bilgileri kaybetmeden (fabrika ayarlarına dönmeden) eski haline alamıyor muyuz?

Benim anlamadığım telefonun gmail hesabındaki kullanıcı adı şifresini biliyoruz. Neden kabul etmiyor?
  • chao16 C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım çok teşekkür ederim. Eline sağlık. Yaptım ve çözdüm. Ancak dediğin gibi oldu ve rehber dahil olmak üzere indirdiğim programlar vs. tüm verilerim silindi. Keşke onları kurtarmanın da bir yolu olsaydı.... Ama artık başka çare de yoktu sanırım...
  • erkanguness E kullanıcısına yanıt
    hocam benim general mobilede çok fazla sayıda desen denemesi yapıldı uyarsıı çıkıyor telefon açılmıyor hard format atmak için menüye girdiğimde andoid amblemimin içinde kırımızı ünlem işareti çıkıyor telefonu nasıl güzeltebilir acaba ?
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    kullanıcı adın doğru olabilir fakat telefonunun daha önceden kayıtlı bi wifi ye bağlı olduğundan emin ol bende ne kadar doğru girsemde olmuyordu wifiye bağladık oldu inşallah sorunun çözulup format atmadan açabilirsin
  • DahiHaberci D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür ederim cevap için ama mesaj yazalı 5 yıl olmuş dikkat ettiniz mi?

Ama dediğiniz gibi daha önce kayıtlı bir wifi ağında telefonu açmak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.