Şimdi Ara

Haswell işlemcili Mac Mini'ler için ilk işaret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haswell işlemcili Mac Mini'ler için ilk işaret
    Apple CFO’su Peter Oppenheimer’ın “yoğun bir güz dönemi bizleri bekliyor” açıklamasından sonra Mac tarafında ilk güncelleme işareti Mac Mini’den geldi.

Son güncellemesini bundan 275 gün önce alan Mac Mini’nin dün itibariyle çevrimiçi Apple Store üzerinden sipariş süresi 5-7 güne kadar yükseldi. Bu ne anlamına mı geliyor ?

Şimdiye kadar revizyon dönemleri öncesinde Apple’ın kendi çevrimiçi mağazasında teslimat süresinin kısaldığını deneyimlerimizle (tüm Mac’ler için bu durum geçerlidir) biliyoruz. Dolayısıyla daha öncesinde sipariş süresi 24 saat olan Mac Mini için sürenin bu denli artışını yeni Mac Mini lansmanının habercisi olarak rahatlıkla yorumlayabiliriz.

Diğer taraftan Mac Mini dışındaki Mac modellerinin sipariş süreleri şimdilik 24 saat. Şimdilik diyoruz çünkü Apple’ın önümüzdeki güz yeni nesil Haswell işlemcilerinden gücünü alan, IGZO panelli Retina MacBook Pro’lar ile daha güçlü iMac’i kesin olarak lanse edecek.

Haswell işlemcili Mac Mini'ler için ilk işaret
    !

• Sunlara harici ekran karti destegi gelse hemen masaustu bilgisayarimi buna degistiririm

• Fani var mi bunlarin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allking

Sunlara harici ekran karti destegi gelse hemen masaustu bilgisayarimi buna degistiririm

Harici derken destek gelse bir mobil olarak gelir. Atıyorum 650M koyarlar yani.
  • 5400rpm harddiski de mutlaka değiştirmeleri gerekiyor. 5400 rpm nedir alla aşkına
  • quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

quote:

Sunlara harici ekran karti destegi gelse hemen masaustu bilgisayarimi buna degistiririm

Oyle degil de thunderbolt ile bi ara denenen ekran karti kutularindan bahsetmistim onlardan gelse cok guzel olur ozaman alirim bundan bise onlardan tamamdir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac pro ne durumda. O uzay kapsülünü çok merak ediyorum, çıktığında montaj uygulamaları için alıcam bir tane.

• HD5000 dahili grafik işlemciyi bir kenara bırakırsak, haswell işlemcilerin olayı aslında güç tasarrufunda, ki masaüstü bilgisayarlarda ne kadar gereklidir tartışılır.

standart olarak 8gb ram ve ssd sunması gerekir artık.
  • quote:

quote:

quote:

Oyle degil de thunderbolt ile bi ara denenen ekran karti kutularindan bahsetmistim onlardan gelse cok guzel olur ozaman alirim bundan bise onlardan tamamdir :)

Bunlari hali hazirda tum Thunderbolt'lu Mac'lerde yapabiliyorsunuz, isterseniz MacBook Air'e Thunderbolt PCI Express kutusu ile GTX 780 takin. Yalniz SLI'i darbogaz yapabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zordion

quote:

quote:

quote:

Bunlari hali hazirda tum Thunderbolt'lu Mac'lerde yapabiliyorsunuz, isterseniz MacBook Air'e Thunderbolt PCI Express kutusu ile GTX 780 takin. Yalniz SLI'i darbogaz yapabilir.

hani nerde o ürün varsa link verebilir misiniz? (satış linki) ciddi alıcıyım masaüstü bilgisayarımı daha küçük bişeye değiştirecem kesin :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.