Şimdi Ara

Metro Turizm Groupon Kodu - Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 3 tlye almış olduğum gidiş dönüş bilet alımlarında dönüşü 1 tl yapan 1 adet kod mevcut. ihtiyacı olan ve kendisi kullanacak olan(benden alıp başkasına satmayacak) bir kişiye ücretsiz olarak verebilirim.

edit: ilk ulaşan forever54 nickli arkadaşa gönderilmiştir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AseA34 -- 26 Temmuz 2013; 8:40:10 >

• tebrikler forumda görmek istedigimiz yardımlaşma örnekleri
  • merhaba kardes 18 ağustosda niğdeye gidecem 4 eylülde geri gelcem eğer olursa bana atarsan sevinirim şimdiden teşekkürler
  • 28.07.2013 da zonguldaka gidip 29.07.2013de döneceğim pm attım
  • eğer oluyosa ben bekliyorum kardes lütfen malum öğrenciyiz çok lazım hem ilk ben yazdıydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: adatepeli

eğer oluyosa ben bekliyorum kardes lütfen malum öğrenciyiz çok lazım hem ilk ben yazdıydım

üzgünüm 1 tane kod vardı onuda sizden önce pm ile ulaşan arkadaşa gönderdim, ayrıca kodlar temmuz sonuna kadar geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AseA34 -- 26 Temmuz 2013; 11:54:17 >
  • tamam arkadaş güle güle kullansın o zaman zaten benim tarihlerde geçersiz olursa kullanamazdım bu arada benim istediğim şekilde bi metro kodu çıkar mı kardeş ben gidinceye kadar ?
  • Arkadaslar elinde.kod olan var ucret karsiligi alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar elimde 1 adet gidiş dönüş %50 indirim kodu mevcut. isteyen mailden ulassın ama bilete cevirmek icin son gün bugunmuş ben kullanamadım. erkanturkyilmaz@gmail.com
  • bilet kodu gitti arkdslar tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.