Şimdi Ara

GOOGLE (ASUS) New Nexus 7 (2013) ***ANA KONU*** (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
37
Favori
72.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ELDRUN

arkadaslar bana hala 5.0 bile gelmedi benim gibi ota yoluyla update alamayan kaldi mi acaba ?

Bugün OTA'dan 5.0.1 güncellemesi geldi bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel75

Güncelleme sonrası cihazda kasıntı veya donma sorunu yaşayan varmı?

Şimdiye kadar, root ve video oynatımı haricinde hiçbir problem yaşamamıştım ve anlattığım çözümler ve güncel süpersu ile bunlar da giderilmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 9 Aralık 2014; 18:29:51 >
  • Evet arkadaşlar 5.0.1 geldi
  • Arkadaslar ben Lollipop kurmak istemiyorum 4.4.4 kurdum tekrar. Fakat bu sistem guncellemelerini nasil kapatabilirim? Surekli uyariyor sistem guncellemesi diye. Tesekkurler
  • quote:

arkadaslar bana hala 5.0 bile gelmedi benim gibi ota yoluyla update alamayan kaldi mi acaba ?

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lolipop aletin anasini belledi afedersiniz. Daha once root'lu kullanmadim cihazi. Hangisini onerirsiniz? Downgrade de edebilirim sadece.

• Arkadaşlar herkese merhaba, bende sizler gibi nexus 7 2013 kullanıcısıyım, yaklaşık 2 yıldır sorunsuz bir şekilde gelen OTA güncellemelerini yükleyip tabletimle gül gibi geçinip gidiyordum ta ki bu 5.0 lollipop OTA sını yükleyene kadar. Yüklediğim güne lanet olsun, arkadaş herşeyin içine etti facebook çalışmıyor, google earth yok maillerimi okuyamıyorum donuyor falan filan. Dedimki biraz bekleyeyim google bu problemleri giderir yenisini yollar dedim biraz bekledim çıkarmış ama ben cihazı sanırım bozdum. Artık bu iş sonunda bana tak edince bende forumlardan bakayım 4.4.4 e geri döndüreyim dedim, şimdi arkadaşlar şunu baştan belirteyim ben bu işlerden pek anlayan biri değilim yani bu cihaz fabrikadan nasıl çıktıysa öyleydi, Root falan hiçbişey yapmadım. Geçen gün web sitesinin birinde şöyle bi sayfa buldum "http://shiftdelete.net/nexuslara-factory-image-nasil-yuklenir-56082" bu işlemi gerçekleştirmeye çalıştım gerçi bu işlem nexus 5 telefonlar içindi ama ben tablet için deneyeyim dedim ama beceremedim şuan tablet sol üst köşesinde şöyle bir yazı çıkıyor " signature mismatch" başkada bişey yapamıyorum. Üstte de dediğim gibi ileri düzeyde bir kullanıcı değilim. Şimdi sizden ricam benim gibi acemi birisi için adım adım bu işin root yapmayı flash ve room olayını anlatacak birisi çıkarsa inanın beni çok mutlu eder. Şimdiden teşekkür ederim. Not: Ben 4.4.4 sürümüne geri döneyim demiştim ama sanırım 5.0.1 çıkmış, onu yüklemeyi anlatırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_citekci

Arkadaşlar herkese merhaba, bende sizler gibi nexus 7 2013 kullanıcısıyım, yaklaşık 2 yıldır sorunsuz bir şekilde gelen OTA güncellemelerini yükleyip tabletimle gül gibi geçinip gidiyordum ta ki bu 5.0 lollipop OTA sını yükleyene kadar. Yüklediğim güne lanet olsun, arkadaş herşeyin içine etti facebook çalışmıyor, google earth yok maillerimi okuyamıyorum donuyor falan filan. Dedimki biraz bekleyeyim google bu problemleri giderir yenisini yollar dedim biraz bekledim çıkarmış ama ben cihazı sanırım bozdum. Artık bu iş sonunda bana tak edince bende forumlardan bakayım 4.4.4 e geri döndüreyim dedim, şimdi arkadaşlar şunu baştan belirteyim ben bu işlerden pek anlayan biri değilim yani bu cihaz fabrikadan nasıl çıktıysa öyleydi, Root falan hiçbişey yapmadım. Geçen gün web sitesinin birinde şöyle bi sayfa buldum "http://shiftdelete.net/nexuslara-factory-image-nasil-yuklenir-56082" bu işlemi gerçekleştirmeye çalıştım gerçi bu işlem nexus 5 telefonlar içindi ama ben tablet için deneyeyim dedim ama beceremedim şuan tablet sol üst köşesinde şöyle bir yazı çıkıyor " signature mismatch" başkada bişey yapamıyorum. Üstte de dediğim gibi ileri düzeyde bir kullanıcı değilim. Şimdi sizden ricam benim gibi acemi birisi için adım adım bu işin root yapmayı flash ve room olayını anlatacak birisi çıkarsa inanın beni çok mutlu eder. Şimdiden teşekkür ederim. Not: Ben 4.4.4 sürümüne geri döneyim demiştim ama sanırım 5.0.1 çıkmış, onu yüklemeyi anlatırsanız sevinirim.

1. sayfada ihtiyacınız olan herşey vardı.

• Mobil versiyonuna halen lollipop gelmedi bir açıklama da yok beklemekten yoruldum yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 14 Aralık 2020; 14:52:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Düzeltmeler geldikçe düzeltmeleri uygulamak için erteleniyor galiba.
    Normalde aralık başı gelecek haberleri vardı.
    Bence 5.0 değil de 5.0.2 sürümü gelecek direk.

Vallahi anlamadım 5 geldi, 5.0.1 geldi 5.0.2 göründü fakat mobil lte sürümünde tık yok. Keşke wifi sürümü alsaydım diyorum.
  • quote:

Hocam neden gelmedi hala bu 5.0

Ben Xda`da bulduğum 5.0.2 custom romu kullanıyorum. Sende kullanabilirsin resmi güncelleme gekene kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Ben Xda`da bulduğum 5.0.2 custom romu kullanıyorum. Sende kullanabilirsin resmi güncelleme gekene kadar.

Hangisini kullanıyorsun hocam? Ben aicp kullanıyordum fakat her güncelleme denediğimde kitlendi cihaz.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 14 Aralık 2020; 14:51:15 >
  • Eyvallah hocam eve geçtiğimde bir de bunu deneyeyim.

• bu tabletten nerde bulabilirim şuan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bu tabletten nerde bulabilirim şuan ?

Başta İstanbul bilişim olmak üzere, N11, gitti gidiyor, sahibinden gibi sitelere bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Başta İstanbul bilişim olmak üzere, N11, gitti gidiyor, sahibinden gibi sitelere bakabilirsiniz.

Hiç birinde bulamadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Hiç birinde bulamadım

http://m.istanbulbilisim.com.tr/google-nexus-7-2-full-hd-32-gb-tablet-pc-fiyati,68549.html

İstanbul bilişimde var hocam.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.