Şimdi Ara

GOOGLE (ASUS) New Nexus 7 (2013) ***ANA KONU*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
37
Favori
72.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şimdi ben anlamadım yeni nexus 7 de kaliteli oyunları oynayamayacakmıyız ?
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    500'e satan olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

500'e satan olur mu?

Eski Nexus 500'e satılıyordu zaten.

Bu da aynı seviyede olacaktır.

Bu tabletin esprisi ucuz olması.
  • Hocam bir de bu samsung galaxy 10.1 de kalem ile yapılan güzel hareketleri uygulama yükleyerek bu tip cihazlarda da yapmak mümkün mü acaba? Bu işler donanımsal bir çalışmanın sonucu mu yazımla halledilemiyor mu?
  • quote:

500'e satan olur mu?

Merhaba,

Umarım olur.. Bende sabırsızlıkla arıyor ve bekliyorum :) Bulursanız haber verin lütfen

İyi forumlar.
  • ebayda 32gb türkiye gönderimli

340$ a buldum. daha iyisini görebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

500'e satan olur mu?

Paralel ithalatlar 780 civarıydı sanırım. Elden gelenler de taş çatlasın 700'e iner. Tabi bu 16GB model için geçerli. 32GB için en azından 100-150TL daha ekleyin.

Şu anda Gittigidiyor'da 16GB için 750TL ve 800TL olarak 2 ilan var. İkisi de ön sipariş ve 8 ile 15 ağustos'ta gelecek.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-yeni-nexus-7-16-gb-132852324/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-2-nesil-nexus-7-ilk-siz-acacaksiniz-133461590/detay

1 tane de 32GB var. O da hemen teslim ve 875TL.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-yeni-nexus-7_32-gb_hemen-teslim-133616162/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 6 Ağustos 2013; 9:10:11 >
  • quote:

Hocam bir de bu samsung galaxy 10.1 de kalem ile yapılan güzel hareketleri uygulama yükleyerek bu tip cihazlarda da yapmak mümkün mü acaba? Bu işler donanımsal bir çalışmanın sonucu mu yazımla halledilemiyor mu?

Çok net bilgim yok. Ama fikir olarak şunları söyleyebilirim.
    O kalemler bildiğimiz alelade stylus pen değil. Özel bir donanım. Bir ihtimal gerekli uygulama ve kütüphaneleri de yüklemek şartıyla o kalemlerle başka tabletlerde de çalışılabilir. Ama normal stylus pen'ler ile bunları yapmak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

500'e satan olur mu?

Paralel ithalatlar 780 civarıydı sanırım. Elden gelenler de taş çatlasın 700'e iner. Tabi bu 16GB model için geçerli. 32GB için en azından 100-150TL daha ekleyin.

Şu anda Gittigidiyor'da 16GB için 750TL ve 800TL olarak 2 ilan var. İkisi de ön sipariş ve yanlış hatırlamıyorsam 15 ağustos'ta gelecekti. 1 tane de 32GB var. O da hemen teslim ve 875TL.

İlk başta fiyatı yüksek çekiyorlar. Maksat piyasanın kaymağını almak.

En iyisi biraz bekleyip cihazın ederi olan 500-600 TL bandından almak.

Boşuna böyle fırsatçılara 200-300 TL fazla para kaptırmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

ebayda 32gb türkiye gönderimli

340$ a buldum. daha iyisini görebilen var mı?

Sanırım bulabildiğiniz en ucuz fiyat bu. Bu da yaklaşık 670 TL eder. Gümrüğe takılıp ta %20 vergiyi de hesaplarsak gelir size 800'e.
    Gümrüğe takılmadığını varsayarsak, en iyimser tahminle 150TL'den aşağıya kim üstüne koyar? Amerika'dan getirtip satanlar bu hesapla 850'nin altına inmezler.
    Görüldüğü gibi çok basit hesaplarla bile 800'ün altına fiyat çıkamıyorken 500'lü fiyatları bekleyen arkadaşlar uzun süre beklemek zorundalar. Yada eski Nexus'lardan almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 6 Ağustos 2013; 9:23:09 >
  • En mantıklısı ABD'ye giden bir arkadaşa aldırmak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

500'e satan olur mu?

Şu anda Gittigidiyor'da 16GB için 750TL ve 800TL olarak 2 ilan var. İkisi de ön sipariş ve yanlış hatırlamıyorsam 15 ağustos'ta gelecekti. 1 tane de 32GB var. O da hemen teslim ve 875TL.

İlk başta fiyatı yüksek çekiyorlar. Maksat piyasanın kaymağını almak.

En iyisi biraz bekleyip cihazın ederi olan 500-600 TL bandından almak.

Boşuna böyle fırsatçılara 200-300 TL fazla para kaptırmaya gerek yok.

Valla hangi model için yazıyorsunuz bilemiyorum ama Amerika'dan bile getirtseniz gümrüğü saymazsak 670 TL'ye gelecek bir cihazdan bahsetmiyorsunuzdur sanırım.
    16GB olduğunu varsayalım. Ebay'de kaça satıyorlar bilmiyorum ama size 280-300$ arası bir maliyeti olacağını zannediyorum. O da 550-585TL civarı yapıyor. Yani 500 bunun çok altında. Eğer Amerika'da fiyatlar düşer se o zaman başka tabi. Ama siz (niye böyle birşey yapasınız bilemiyorum) Amerika'dan aldığınız fiyatla bile burada satsanız ederi dediğiniz bedelin üzerinde. Biraz mantıklı düşünmekte fayda var.
    16 için 700TL, 32 için de 800TL bana göre en alt limitlerdir.
  • Merhaba,

Biz biraz duygusal yaklaşıp hesabı hatalı yapmışız sanırım :) Söylediğiniz gibi en az 100-150 TL fark ile min. 650-700 TL aralığında satacaklardır. En doğrusu tanıdık eş dost bulup getirtmek.

Verdiğiniz sahibinden linkindeki satıcının bir cümlesi beni benden aldı;

1- İOS
    yenisinde 4.3 varken eskisinde 4.2.2. vardı

İyi forumlar.
  • Eski "Dock" 'lar yeni nesile uyuyor mu acaba?
    Bir de kablosuz şarj sadece 32GB'lıkda var sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Eski "Dock" 'lar yeni nesile uyuyor mu acaba?
    Bir de kablosuz şarj sadece 32GB'lıkda var sanırım?

Yenisinde Dock bağlantıları yok.
    32'de var evet ama 16'lık cihaz görmediğim için birşey demiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertSener

Merhaba,

Biz biraz duygusal yaklaşıp hesabı hatalı yapmışız sanırım :) Söylediğiniz gibi en az 100-150 TL fark ile min. 650-700 TL aralığında satacaklardır. En doğrusu tanıdık eş dost bulup getirtmek.

Verdiğiniz sahibinden linkindeki satıcının bir cümlesi beni benden aldı;

1- İOS
    yenisinde 4.3 varken eskisinde 4.2.2. vardı

İyi forumlar.

Evet eğer bir arkadaşınıza getirtebilirseniz en ucuza almış olursunuz. Bana vergisiyle osuyla-busuyla derken 32GB'ı 650 civarına geldi.

İlanlara çok takılmamak lazım. Mesela cihazı aldırdığım kayınçom'un arkadaşının bu işlerden anladığı yokmuş. O yüzden mağaza adresine, telefonuna, haritasına varana kadar herşeyi ben söyledim. Hatta 13 numaralı otobüse binip broad st at bank st durağında inerek market st'den 25 nolu otobüse aktarma yapması ve Vauxhall BestBuy mağazasına gideceğine kadar. Google Maps sağolsun çok yardımcı oldu.

O arkadaş ta IOS'u işletim sisteminin genel adı olarak biliyor demek ki. 4.3 ün eskisine de yüklenebildiği hakkında da bilgisi yok görünüyor.

Kısaca Türkiye'ye giderken ne götüreyim diye düşünmüş, birkaç yerdeki ilanlardan yada etrafındaki arkadaşlarından Yeni Nexus7 götür tavsiyesini almış bir arkadaşa benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 6 Ağustos 2013; 12:56:05 >
  • quote:

Evet eğer bir arkadaşınıza getirtebilirseniz en ucuza almış olursunuz. Bana vergisiyle osuyla-busuyla derken 32GB'ı 650 civarına geldi.

İlanlara çok takılmamak lazım. Mesela cihazı aldırdığım kayınçom'un arkadaşının bu işlerden anladığı yokmuş. O yüzden mağaza adresine, telefonuna, haritasına varana kadar herşeyi ben söyledim. Hatta 13 numaralı otobüse binip broad st at bank st durağında inerek market st'den 25 nolu otobüse aktarma yapması ve Vauxhall BestBuy mağazasına gideceğine kadar. Google Maps sağolsun çok yardımcı oldu.

O arkadaş ta IOS'u işletim sisteminin genel adı olarak biliyor demek ki. 4.3 ün eskisine de yüklenebildiği hakkında da bilgisi yok görünüyor.

Kısaca Türkiye'ye giderken ne götüreyim diye düşünmüş, birkaç yerdeki ilanlardan yada etrafındaki arkadaşlarından Yeni Nexus7 götür tavsiyesini almış bir arkadaşa benziyor.

Merhaba,

Haklısınız, bilmiyor oluşu ticari hayatını etkilememeli.

Ben tanıdık aramaya devam ediyorum :) Hatta fazla getirebilecek birini bulabilirsem muhakkak haber vereceğim.

İyi forumlar.
  • http://www.miiguru.com/541-google/7680-google-nexus-7-tablet-16-gb.html

arkadaşlar güvenilirmidir bu site güvenilirse hemen sipariş vercem gerçektende 523,53 TL ($270.00) bu fiyata gelirmi
  • dedigin siteyi ben de sormustum. buyuk ihtimal gumruge takiliyormus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.