- x
352. DÖNEM ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK./MANİSA ALAŞEHİR
68 Cevap4762 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

23 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:10:25 

Beyler bir tek bizim konumuz yok burdan konuşalım tartışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duyal -- 25 Temmuz 2013; 19:46:41 >

SAMSUNG GALAXY S III

239 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:20:32 

Geldim devrem, ben açacaktım konuyu yalnız, sen benden önce davranmışsın, hadi hayırlısı bakalım, usta birlikleriniz neresi?

198 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:26:23 

Bende geldim benim acemide ustada aynı yer görünüyor acaba ustada başka yere gönderilme ihtimalim yinede varmıdır sizce ?

23 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:26:29 

Devrem baktım konu yok açayım dedim hemen:).

Benim izmir bergama usta birliği.

SAMSUNG GALAXY S III

239 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: duyal

Devrem baktım konu yok açayım dedim hemen:).

Benim izmir bergama usta birliği.

İyi yapmışsın devrem, diğer arkadaşlarda bir an önce bu başlığı bulsalar iyi olur.

Benim imzada yazıyor, isterseniz herkes imzasında paylaşsın oradan görelim.

Bu mesajda bahsedilenler: @duyal

239 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:31:05 

quote:

Orijinalden alıntı: andore

Bende geldim benim acemide ustada aynı yer görünüyor acaba ustada başka yere gönderilme ihtimalim yinede varmıdır sizce ?

Devrem bildiğim kadarı ile başka yere gönderilme ihtimali yok.

Bu mesajda bahsedilenler: @andore

707 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:33:58 

Ey gidi ey 3 sene önce bakaya kalmıştım okul askeriye ye öğrenci belgemi yollamamış bakayayı kaldırmasam bende buraya düşmüştüm biraz araştırmıştım merakdan şoför alayı demişti çoğu kişi.

128 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:52:23 

Geldik bizde :) acemilikte cok egitim olur ustalik rahat ama soguktur diyorlar. Ben ustalikta kocaeli/kandiraya ciktim. Kacinda teslim olacaksiniz tertipler?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

239 Mesaj
25 Temmuz 2013; 19:57:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Geldik bizde :) acemilikte cok egitim olur ustalik rahat ama soguktur diyorlar. Ben ustalikta kocaeli/kandiraya ciktim. Kacinda teslim olacaksiniz tertipler?:)

Devrem, kesin teslim tarihini, sevk belgesini aldıktan sonra şubeden sorayım diyorum. Sınıflandırma sonuç belgesinde sevk başlangıç 12 sevk bitiş 15 ağustos yazıyor bildiğiniz gibi. Sonra 15 inde gideriz laf ederler falan ona göre kesin bilgiyi öğreneyim diyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: @ottomans1453

128 Mesaj
25 Temmuz 2013; 20:02:30 

dogru diyorsun.15 i gibi girmekte cok gec olabilir. Onceden ayarlayabilirsek beraberde bulusup girebiliriz. Nerden geleceksiniz tertiplerim:)? Ben istanbul

239 Mesaj
25 Temmuz 2013; 20:05:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

dogru diyorsun.15 i gibi girmekte cok gec olabilir. Onceden ayarlayabilirsek beraberde bulusup girebiliriz. Nerden geleceksiniz tertiplerim:)? Ben istanbul

Evet tertip. Bir kaç arkadaş daha var, ben bir arkadaşımızla tanıştım facebook tan da irtibat kurduk. Söylediğin gibi önceden ayarlanırsa iyi olur, haberleşiriz buradan da. Ben Eskişehir'den geliyorum tertip.

Bu mesajda bahsedilenler: @ottomans1453

198 Mesaj
25 Temmuz 2013; 23:49:39 

Tertiplerim ben de istanbuldan gidecegim.
nternetten biraz arastırdım yer için genel olarak iyi şeyler okudum biraz disiplinli bir ortammış ama yemekler dışarıdan geliyormuş guzelmiş okuduğum kadar detaylı bilgisi olan varmı?

128 Mesaj
26 Temmuz 2013; 2:15:44 

Tertipler bu arada hepimizde 12/08/2013 yaziyor dimi teslim tarihimizde?

galiba oyle olursa 12 sinde teslim olmamiz gerekiyor. Yine subelere sorariz gittigimizde ama aklinizda bulunsun.
Cunku bazilarinda 12-15 yaziyormus direk.

Ordada disarda bir yerde bulusup girelim.

e-mail fln paylasalim belki daha rahat konusuruz.

uluerim@gmail.com

......

Bende hep iyi seyler okudum buranin hakkinda sadece cok sicak olacak o kesin. Birazda egitimler skiymis. Yemek konusunda da fena degil dediler. Sulu yemekleri once yiyin ekmek bitiyor diyen bir dede vardi :)))). Bulursam tekrar burda alintilarim onun attigi cevabi.:)

Ustada burda kalan var mi ? Ben kocaeline gecicem. Istanbula yaklasicam ama bir yandanda sanki manisada iyiydi be :))

198 Mesaj
26 Temmuz 2013; 9:22:50 

Bende sevk başlangıç 12 bitiş 15 yazıyor herhalde 12-15 arası teslim olmam gerekiyor anladığım kadarıyla.
Ustabirliğimde manisa alaşehir ama ankaradan gelip asker seçiyorlarmıış belli olmaz herhalde

Bu mesajda bahsedilenler: ottomans1453

296 Mesaj
26 Temmuz 2013; 9:40:30 

Eğitim Birliği ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK./MANİSA ALAŞEHİR
Celp Grubu 1
Esas Birliği 11'İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2'NCİ MOT.P.TB. 3'ÜNCÜ MOT.P.BL./AYDIN SÖKE

Ben de buradayım acemilikte, sonrası Aydın/Söke'ymiş. Benden başka da göremedim Aydın/Söke'ye giden forumda :)

HY

175 Mesaj
26 Temmuz 2013; 11:39:55 

Acemi Birliği
ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK./MANİSA ALAŞEHİR

Esas Birliği52'NCİ TAK.ZH.TÜM. KH. VE KH.TK./İSTANBUL EYÜP

Merhaba arkadaşlar

520 Mesaj
26 Temmuz 2013; 12:00:43 

alaşehiri değişecek varmıdır ya. 1 saat eve:)

ankaradan alaşehire günde 1 kez 22:30da otobüs var(alaşehir sarıkız turizm)
izmir tarafından zaten rahat gelinir. sakın olaki manisa ilinden geçeyim demeyin marmara tarafından değilseniz:D:D

239 Mesaj
26 Temmuz 2013; 14:42:35 

Devreler, merhaba tekrar, şimdi kaç kişiyiz 5-6 kişi olduk galiba. Biz 3 arkadaş Manisa/Alaşehir ve Denizli/Merkeze düştük. Sanırım siz Manisa/Alaşehir'den sonra başka illere gidiyorsunuz. Ama sıkıntı yok Manisa Merkez'de buluşup, Alaşehir'e beraber geçebiliriz yalnız, Manisa Merkez'e hemen hemen aynı saatlerde ulaşmamız gerekli, ben ve bir arkadaş Eskişehirden geleceğiz, sanırım diğer illerden gelen arkadaşlarda direk Manisa Merkez'e gelecek. Benim geleceğim firma İzmir'den sonra, Manisa Merkez'e girecek, oradan kendi imkanlarımızla Alaşehir'e geçmemiz gerekli, Manisa Merkez ve Alaşehir arası mesafe 120 KM yani 2 saat çekiyor, midibüslerle gidebiliriz sanırım, önce burada mütabık olmamız lazım.

Teslim tarihi konusunda henüz net bir bilgim yok, Şubeden Sevk kağıdını alırken soracağım ona göre tekrar buraya yazarım.

Bu mesajda bahsedilenler: @LoftHeR, @arshenik, @ottomans1453

296 Mesaj
26 Temmuz 2013; 15:02:30 

quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

alaşehiri değişecek varmıdır ya. 1 saat eve:)

ankaradan alaşehire günde 1 kez 22:30da otobüs var(alaşehir sarıkız turizm)
izmir tarafından zaten rahat gelinir. sakın olaki manisa ilinden geçeyim demeyin marmara tarafından değilseniz:D:D

valla manisa merkez den bisürü kişi istanbul eyüp çıkmış, onlardan birisi benimle değişirsen ben de bunu seninle değişirim kardeşim :P

HY

3 Mesaj
26 Temmuz 2013; 15:46:43 

geldim devrelerim bende geldim aranıza :)
0

520 Mesaj
26 Temmuz 2013; 18:49:07 

quote:

Orijinalden alıntı: LoftHeR

valla manisa merkez den bisürü kişi istanbul eyüp çıkmış, onlardan birisi benimle değişirsen ben de bunu seninle değişirim kardeşim :P

ahahha çakala bak:)

bu arada iç anadoludan gelenler izmir-ankara yolunda salihlide inerek 40 dakikada alaşehire ulaşabilirler.
akdenizden gelenler de denizli üzerinden direk alaşehire gelirler...

307 Mesaj
27 Temmuz 2013; 3:44:46 

Merhaba arkadaşlar ben yeni buldum konuyu.

Benim acemilikte usta birlikte alaşehir'de. İnternette araştırıyorum genel olarak iyi diyorlar.
İkamet Ankara Alaşehir'e direkt otobüs vardır sanırım...

http://www.youtube.com/watch?v=tbZBorsIUvI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutanay -- 27 Temmuz 2013; 3:47:29 >

520 Mesaj
27 Temmuz 2013; 11:02:51 

quote:

Orijinalden alıntı: kutanay

Merhaba arkadaşlar ben yeni buldum konuyu.

Benim acemilikte usta birlikte alaşehir'de. İnternette araştırıyorum genel olarak iyi diyorlar.
İkamet Ankara Alaşehir'e direkt otobüs vardır sanırım...

http://www.youtube.com/watch?v=tbZBorsIUvI

ankaradan günde 1 kez var otobüs. 22:30da kalkar alaşehir sarıkız turizm

128 Mesaj
29 Temmuz 2013; 2:44:52 

KOGUSS KALK

hazirmiyiz tertiplerim??

251 Mesaj
30 Temmuz 2013; 1:24:48 

beyler KH. VE KH.TK nedemek bilen varmi?

http://www.safaksoyle.com/12/08/2013/04/00/1/imzam.png

23 Mesaj
30 Temmuz 2013; 1:55:48 

Beyler normalde kisa donemler cift sayiyla bitmiyor bu sene bir degisiklik mi oldu ?

SAMSUNG GALAXY S III

520 Mesaj
30 Temmuz 2013; 2:55:29 

quote:

Orijinalden alıntı: duyal

Beyler normalde kisa donemler cift sayiyla bitmiyor bu sene bir degisiklik mi oldu ?

sağlıkçılar falan ayrı gidiyordu onlar çift biz tektik şimdiye kadar. Bu dönem herkesi beraber almaya başladılar son gidenler 351 olduğundan birer birer artacak artık

198 Mesaj
30 Temmuz 2013; 11:43:27 

Sülüsü alan varmı kaç gün bize yol veriyolar?

1 Mesaj
30 Temmuz 2013; 14:05:39 

Selam Devrelerim. Nette baktım ki devrelerim burda bende üye oldum. benim de acemilik ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK./MANİSA ALAŞEHİR
ustalık 11'İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL./DENİZLİ MERKEZ

bu arada silüsümü aldım.72 lira yolluk verdiler:) . teslim tarihi 14 ağustos

ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK./MANİSA ALAŞEHİR --------------- 11'İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL./DENİZLİ MERKEZ

175 Mesaj
30 Temmuz 2013; 17:09:39 

quote:

Orijinalden alıntı: andore

Sülüsü alan varmı kaç gün bize yol veriyolar?

Ben pazartesi aldım agustos 14 son gün

198 Mesaj
31 Temmuz 2013; 12:50:44 

Bende bu gün aldım 72 lira yol verdiler 14 ağustos 2013 saat 5 e kadar teslim olmam gerektiğini söyledi memur daha erken teslim olmayı düşünen varmı 13 gibi mesela ? yada 12 sinde ?

175 Mesaj
31 Temmuz 2013; 13:26:25 

Bana 64.75 lira verdiler :))

3 Mesaj
31 Temmuz 2013; 13:59:31 

selamün aleyküm kısa dönem devreler benim acemi ve usta birliği aynı yer: ULŞ., PER. OKL. VE EĞT. MRK. EĞT. A. KH. VE KH. TK. / MANİSA ALAŞEHİR

ben 13 ağustos gece 11 e bilet aldım sarıkız turizmden. Sabah yetişir biraz gezer öyle teslim olurum diyorum. Bişey soracam cep telefonu sokabilir miyiz ilk girişte. benim tek derdim telefon başka bişey değil.

198 Mesaj
1 Ağustos 2013; 14:19:56 

Bende ilk manisa merkeze gitmeyi planladım orada biraz zaman geçirir saat 3 gibi alaşehire geçip teslim olurum diye düşünüyorum.
İçeriye telefon sokmanın kolay yada zor olmasından ziyade içerde sıkıntı yaşayabilmeni düşün bence önce bir ortamı gör ordaki askerler seni kıllığına şikayet te edebiliriler. İstersen daha sonra göndertirsin telefonunu yinede sana kalmış

424 Mesaj
1 Ağustos 2013; 15:10:31 

Cümleten selamlar beyler, acemilik Manisa Alaşehir, usta birliği Edremit olan var mı içinizde ?

Eğitim Birliği : MANİSA, ALAŞEHİR

Usta Birliği : BALIKESİR, EDREMİT

Sınıf : İkmal / Kısa dönem Er

3 Mesaj
1 Ağustos 2013; 16:15:48 

haklısın aslında. 1 ay idare edecem artık usta birliğim de orası olduğu için sonradan sokmak kolay olur diye düşünüyorum. çünkü giden arkadaşlar hep acemilikte zor sokarsın ama usta birliğinde telefonu rahat sokarsın dediler. bakalım hayırlıs artık.

Bu mesajda bahsedilenler: andore

15 Mesaj
3 Ağustos 2013; 14:57:26 

quote:

Orijinalden alıntı: mardecity

selamün aleyküm kısa dönem devreler benim acemi ve usta birliği aynı yer: ULŞ., PER. OKL. VE EĞT. MRK. EĞT. A. KH. VE KH. TK. / MANİSA ALAŞEHİR

ben 13 ağustos gece 11 e bilet aldım sarıkız turizmden. Sabah yetişir biraz gezer öyle teslim olurum diyorum. Bişey soracam cep telefonu sokabilir miyiz ilk girişte. benim tek derdim telefon başka bişey değil.

Merhaba Beyler,

Görmemişim ben de başlığı bayadır forumda takılıyordum asker başlığında ama.

Ben de Alaşehirdeyim acemilikte sonrasında İstanbul'a gideceğim Hasdal'a

mardecity ben de sarıkızdan aldım gece 11e bilet Ankaradan gideceğim direkt alaşehire senin de Ankara mıdır acaba? 10 numaralı koltuğu ayırdılardı bana :)

birliğe teslim olma öncesi varsa bir organizasyon ben de dahil olmak isterim açıkçası

3 Mesaj
5 Ağustos 2013; 13:50:37 

ben istanbuldan gidiyorum askerozan. Bir organizasyon yok gibi şimdilik . Gidip teslim olacağız artık.

Bu mesajda bahsedilenler: askerozan

79 Mesaj
9 Ağustos 2013; 18:29:22 

Ben de askerliğimi sizlerle beraber geçireceğim. Gideceğimiz yer hakkında bilgisi olan var mı?
En azından nasıl bir ortamdır. Ulaştırmacı olarak bizleri neler bekliyor gibi

1 Mesaj
10 Ağustos 2013; 12:14:06 

Ben de yeni gördüm konuyu arkadaşlar. Manisa'da acemilik oradan da 1.Mot. P. Tug. K. YRD.lığı 1.Mot. P.Tb. 2. Mot P. Bl. / Sakarya Adapazarı

Alaşehirde askerlik nasıl bir şey? Acemilikte orda yapıyoruz? Neler götürüyorsunuz? hiç bir fikrim yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olur mu?

Ulş. , Per. OKL. ve EĞT. MRK. EĞT. A. KH. ve KH. TK /MANİSA ALAŞEHİR 1.Mot. P. Tug. K. YRD.lığı 1.Mot. P.Tb. 2. Mot P. Bl. / Sakarya Adapazarı

59 Mesaj
11 Ağustos 2013; 13:42:10 

bende sizlerdenmişim :D 13 ağustosta trabzondan uçakla yola çıkıyorum bir adet turknova buluşması manisa ve izmirde gerçekleştireceğiz.. bekleriz dostlar.

Sülüs tarihlerine göre terhis tarihlerini yazalım.
352. Kısa Dönem Ağustos 1. celbinde askere alınacak bir kısa dönem er;
12 ağustos sevk tarihi + 6 ay askerlik = 12 Şubat
13 ağustos sevk tarihi + 6 ay askerlik = 13 Şubat
14 ağustos sevk tarihi + 6 ay askerlik = 14 Şubat
15 ağustos sevk tarihi + 6 ay askerlik = 15 Şubat
Bu süreden 12 gün izin düşüldüğünde teskere tarihi;
12 ağustos sevk tarihi olanlar 31 Ocak,
13 ağustos sevk tarihi olanlar 1 Şubat,
14 ağustos sevk tarihi olanlar 2 Şubat,
15 ağustos sevk tarihi olanlar 3 Şubat,
Birliğin ikamet adresine uzaklığına göre verilen dağıtım izni bu (yol izni – 800km altında 1 gün, 800-1600km 2 gün, 1600 km üzeri 3 gün yol izni verilir) tarihten düşürülerek çıkış tarihi bulunur.
Yani hiç izin kullanmayan birisi;
12 ağustos sevk olduysa 1 gün yol izni ile 30 Ocak, 2 gün yol izni ile 29 Ocak, 3 gün yol izni ile 28 Ocak,
13 ağustos sevk olduysa 1 gün yol izni ile 31 Ocak, 2 gün yol izni ile 30 Ocak, 3 gün yol izni ile 29 Ocak,
14 ağustos sevk olduysa 1 gün yol izni ile 1 Şubat, 2 gün yol izni ile 31 Ocak, 3 gün yol izni ile 30 Ocak,
15 ağustos sevk olduysa 1 gün yol izni ile 2 Şubat, 2 gün yol izni ile 1 Şubat 3 gün yol izni ile 31 Ocak,
Tarihlerinde teskere alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzi-tech -- 11 Ağustos 2013; 17:47:59 >

198 Mesaj
12 Ağustos 2013; 19:16:55 

Yarın istanbuldan Manisaya geçiyorum gece 12 de bıletım sabah orda olurum herhalde biraz manisa da vakit geçirdikten sonra alaşehire geçmeyi düşünüyorum. öğleden sonra da teslim olucam arkadaşlar dışarıda tanışamadık umarım içeride tanışma fırsatımız olur herkese hayırlı tezkerelere.

128 Mesaj
13 Ağustos 2013; 3:20:39 

14. De gorusmek uzere tertiplerim oglen 3 gibi teslim olmayi dusunuyorum bende yarin aksama dogru yola cikcam istanbuldan . Herkese hayirli teskereler icerde tanisiriz umarim :)

1 Mesaj
13 Ağustos 2013; 13:57:03 

Merhabalar Arkadaslar,

Bende yarin Ankara'dan Izmir'e havayolu ile geciyorum, Saat 13:30 gibi Izmir'deyim oradan Alasehire gecicem. Havayolu ile baska gelecek olan varsa orada bulusup beraber gecebiliriz. Benim emailim berkinyum@gmail.com

Yaniniza neler aliyorsunuz? Ben henuz birsey almadim, cogu kisi hic birsey alma dedi. Sizin edindiginiz bilgiler ne yondedir?

EĞİTİM Birliği
ULŞ. , PER.OKL. VE EĞT. MRK. EĞT.A. KH. TK./MANİSA ALAŞEHİR

ESAS Birliği
1'İNCİ MOT. P. TUG. K. YRD. LIĞI TOP. TB. KH. VE KH. HİZ. BL./ SAKARYA ADAPAZARI

296 Mesaj
13 Ağustos 2013; 16:38:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Berkinyum

Merhabalar Arkadaslar,

Bende yarin Ankara'dan Izmir'e havayolu ile geciyorum, Saat 13:30 gibi Izmir'deyim oradan Alasehire gecicem. Havayolu ile baska gelecek olan varsa orada bulusup beraber gecebiliriz. Benim emailim berkinyum@gmail.com

Yaniniza neler aliyorsunuz? Ben henuz birsey almadim, cogu kisi hic birsey alma dedi. Sizin edindiginiz bilgiler ne yondedir?

EĞİTİM Birliği
ULŞ. , PER.OKL. VE EĞT. MRK. EĞT.A. KH. TK./MANİSA ALAŞEHİR

ESAS Birliği
1'İNCİ MOT. P. TUG. K. YRD. LIĞI TOP. TB. KH. VE KH. HİZ. BL./ SAKARYA ADAPAZARI

Valla ben de bilimum temizlik malzemeleri haricinde birsey almadım. Ama Alasehir de bulabilirsem asker malzemesi satilan bir yer, asker cuzdani ve bikac tane don-atlet almayi planlıyorum...

HY

649 Mesaj
25 Ekim 2013; 12:56:05 

Yeni KD olarak geliyoruz. var mı paylaşacağınız bilgiler arkadaşlar?

Acemi Birliği: ulaştırma personel okulu ve eğitim merkez komutanlığı alaşehir/manisa Usta Birliği : 16.mekanize piyade tugayı lojistik destek komutanlığı bakım birliği diyarbakır merkez

147 Mesaj
25 Ekim 2013; 19:27:49 

Bende geliyorum.

talanas usta nereye çıktı? Bana 12 NCİ MKNZ.P.TUG.TNK.TB. 1 İNCİ TNK.BL. / AĞRI MERKEZ çıktı.

173 Mesaj
25 Ekim 2013; 22:18:27 

benimde ilk Alaşehir ordan Ağrı. Hayırlı teskereler arkadaşlar

649 Mesaj
26 Ekim 2013; 0:24:48 

Diyarbakır merkez çıktı usta birliği devrem

7sinin sabahına uçak bileti aldım izmire pegasustan. 74 liraya geldi vergileri falan derken İstanbul'dan. sonrasında artık servis varsa onla yoksa da otobüsle manisaya geçicem. teslim olmadan bi yemek yiyip çay içsem diyorum manisada :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talanas -- 26 Ekim 2013; 0:26:19 >

Bu mesajda bahsedilenler: turkercan

Acemi Birliği: ulaştırma personel okulu ve eğitim merkez komutanlığı alaşehir/manisa Usta Birliği : 16.mekanize piyade tugayı lojistik destek komutanlığı bakım birliği diyarbakır merkez

147 Mesaj
26 Ekim 2013; 10:13:31 

uthgue ağrı merkezmi?

talanas ben Trabzondayım. Ccuma günü İstanbul avcılara, ayın 6 sında Manisaya giderim.

37 Mesaj
26 Ekim 2013; 11:19:45 

beyler benımde acemılık manısa alasehır /usta agrı bulusup bırlıkte teslım olalım

Eğitim Birligi:ULŞ.PER.OKL VE EGT.MRK.EGT.A.KH VE TK MANİSA /ALAŞEHİR
Usta Birligi:12 NCİ MKNZ.PTUG.LOJ.DES.K.LIGI BORU TRAMPET.TK AĞRI / MERKEZ
Sınıf : Bando

37 Mesaj
26 Ekim 2013; 11:22:59 

devrem meraba benımde aynı yerler tanısalım bırlıkte teslım oluruuz

Bu mesajda bahsedilenler: uthgue

Eğitim Birligi:ULŞ.PER.OKL VE EGT.MRK.EGT.A.KH VE TK MANİSA /ALAŞEHİR
Usta Birligi:12 NCİ MKNZ.PTUG.LOJ.DES.K.LIGI BORU TRAMPET.TK AĞRI / MERKEZ
Sınıf : Bando

2 Mesaj
26 Ekim 2013; 11:34:30 

bende manisa Alaşehir acemi usta birliği Kocaeli edok.

649 Mesaj
26 Ekim 2013; 12:02:32 

Abi hiç bilgi falan paylaşılmamış internette adam gibi. iyidir diyorlar ama hayırlısı artık...

12 Mesaj
27 Ekim 2013; 12:12:05 

bende varım. hepimiz için hayırlısı olsun.

20 Mesaj
28 Ekim 2013; 4:02:42 

quote:

Orijinalden alıntı: sanjemo

bende manisa Alaşehir acemi usta birliği Kocaeli edok.

Devrem acemi ve usta birliği aynı yere çıkmış ikimizede.Tanışalım,görüşelim
https://www.facebook.com/OmerBarisErtem
omerbaris_1991@hotmail.com

Eğitim Birliği: ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. KH. VE KH.TK. / MANİSA ALAŞEHİR / MANİSA
Esas Birliği: EDOK MUHAREBE HİZMET DESTEK EĞİTİM K.LIĞI KH. VE DES.GR.KH. VE KH.BL. / KOCAELİ MERKEZ / KOCAELİ
Statü: Kısa Dönem Er
Sınıf: Muhabere

173 Mesaj
29 Ekim 2013; 11:45:11 

quote:

Orijinalden alıntı: turkercan

uthgue ağrı merkezmi?

talanas ben Trabzondayım. Ccuma günü İstanbul avcılara, ayın 6 sında Manisaya giderim.

Ağrı Merkez. ama bildiğim kadarı ile dağıtım olacakmış oraya gittiğimizde.

173 Mesaj
29 Ekim 2013; 11:47:19