Şimdi Ara

Everest Ultimate 2006 v3.00 çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sisteminizi oluşturan tüm yapıtaşları konusunda detaylı bilgi veren ve benchmark olanaklarına da sahip olan marifetli uygulama Everest, 2006 Ultimate Edition sürümünü v3.0 düzeyine güncelledi. Yeni sürümde yeni Intel ve AMD işlemci ve yonga setlerine destek, geliştirilmiş benchmark modüller, EPP bellek desteği ve çok sayıda düzeltme ve iyileştirme var. Everest'in ücretsiz "Home Edition" sürümü artık yok, dolayısıyla 30 günlük deneme sürümü olarak sunulan "Ultimate Edition" paketini download etmek gerekiyor.

Buradan yükleyebilirsiniz http://www.simtel.net/product.download.mirrors.php?id=95759

• teşekkürler
  • teşekkürler, bir deneyelim
  • özellikle sistem kararlılık testi ve everest CPUID eklenmiş ve çok güzel olmuş
  • Sağolasın teşkkür ederim...
  • bakalım..
  • Arkadaşlar 3.0 versiyonunda cpu ısılarını verirken çift çekirdekli işlemciler için her çekirdek için ayrı ayrı ısı değeri veriyor..Fakat normal cpu ısısı 42 çekirdeklerin ısısı 52 ne iş..Arada neden fark var ..Bilen varsa yardımcı olsun...
  • gerçekten bu everest işi aştı.alanında rakipsiz tek program.
  • sonunda windowsumu yeniledim overclockumu yaptım ve sistem kararlılık testini yaptım.. 4ghz de voltaj 1.40 ta mavi ekran verdi.aynı şekilde 1.42de de mavi ekran verdi.. ama 4ghz 1,45 ve ramlar 800 mhz de testi sorunsuz bitirdi..
  • kutlarım alper soutma iyise bastır daha cpu ya
  • yok yaa bu kadar yeterli ona conroe abisi gelene kadar..
  • topigi incelemeye aldim, toplu ceza olacak bunun sonu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.