Şimdi Ara

Prince of Persia, Shadow & Flame ile birlikte geri döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Ubisoft'un mobil platformlar için nisan ayında duyurusunu gerçekleştirdiği Prince of Persia: Shadow & Flame nihayet yayınlandı.

1993 yılında yayınlanan Prince of Persia: Shadow & Flame'in yeninden hazırlanmış hali olan mobil oyunda hikayenin dışında pek çok şey değişmiş durumda. Görsel anlamda tamamen yepyeni bir hal alan yapım, yine yandan bakış açısıyla oynanıyor. Mobil cihazlar için yeniden hazırlanan sezgisel bir kontrol sistemine sahip olan yapımda prensin hikayesi 5 farklı ortamda geçen 14 bölümde işleniyor. Yeni silahlar ve yeni komboların yanı sıra, sahip olduğu Türkçe dil desteğiyle de daha eğlenceli bir hal alan Prince of Persia: Shadow & Flame'e aşağıdaki Appstore ve Google Play bağlantılarından erişebilirsiniz.

• Oyun çok güzel yeni kontrol sistemine alışmak zaman alıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 25 Temmuz 2013; 16:40:01 >
  • DOS işletim sisteminde oyunu bitirmiş bir oyuncu olarak, hiç beğenmedim. Keşke grafik olarak aslına sadık kalınsaydı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim bakalım.
  • Güzele benziyor

• Efsane oyun.
  • Güzele benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

DOS işletim sisteminde oyunu bitirmiş bir oyuncu olarak, hiç beğenmedim. Keşke grafik olarak aslına sadık kalınsaydı...

8 çekirdekli telefona 2000 tl verip kimse 1980 yılının grafiği istemez.

• oynamatan sıkılmadığım te oyun ww yi gameloft androide çıkarmamıştı bu süper oldu

• warrior withinden sonra güzelim oyunu mahvettiler aptalar

• warrior within başlangıç ve sondur daha sonra assasin creed doldurdu oda hep aynı oyun çevresinde döndünden tadı kaçtı

• nerde eski pop resmen seriyi mahvetmişler
  • Adamlar cep telefonuna oyun yapıyorlar diye seri mahvolmuş oluyor hey Allahım ya. Ne bekliyorsunuzki cep telefonu bu. Siz en iyisi yılan oyunu oynayın, en orjinali o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Adamlar cep telefonuna oyun yapıyorlar diye seri mahvolmuş oluyor hey Allahım ya. Ne bekliyorsunuzki cep telefonu bu. Siz en iyisi yılan oyunu oynayın, en orjinali o.

orjinal versiyonunu verse kimse birşey demez.Oyunu Oynadım ve vasat geldi prince of persia classic bundan daha kötü görüntüye sahip olsada bu oyundan kat ve kat daha iyiydi.
  • apk akar :):):)

• oyun zevkli apk olarak indirdim test ettim beğendim satın aldım
  • arkadaşlar boşuna para vermeyin oyun çok kötü başka oyun alın 2 gün önce denemiştim parayla alınabilcek bi oyun değil yüklememle kaldırmam bir oldu kat kat iyi oyunlar 1 tl ye satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: barakli87

Oyun çok güzel yeni kontrol sistemine alışmak zaman alıyor...

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

oyun zevkli apk olarak indirdim test ettim beğendim satın aldım

Satın alıp oynasaydın birkaç saat, sonra beğenmediysen iade etseydin. Apk hırsızlıktır.

• Oldukça tatmin edici grafikleri var . Birde oynayıp yorum yapmak lazım tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.