Şimdi Ara

1. Piyade Eğitim Tugayı / Manisa ( Ağustos 2013 ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
4
Favori
43.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    14'ü, 14:30 gibi birlik önünde bir grup ekşici buluşup içeri girmeyi planlıyoruz aslında.
    Bir de traşınızı manisa'ya bırakmayın derim. berber sayısı az, orada traş olurum diye düşünen çok olacaktır.
  • marmarafb M kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben sanırım 13:30 / 14:30 gibi manisa otogarda olurum oradan direkt kışla artık:)

Benimde 95'İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI KIŞLA HİZ.TK./TEKİRDAĞ HAYRABOLU Sınıf istihkam diyor ama bakalım artık kışla hizmetleri takımı pis bir şey çıkmaz umarım:)
  • Volcano1907 V kullanıcısına yanıt
    mantıklı bir saat... zaten manisada olduğum için şu an sıkıntı yok :) birisinde olurum mutlaka ben ama gelecek arkadaşlar için konuşursak garaja yakın 2-3 berber var o kadar yoğun olabilirler

kaç gibi manisada olacaksın hocam?
  • salamura1 kullanıcısına yanıt
    umarım aga kötü çıkmaz :) hayırlısı artık...

uçakla mı geleceksin ya da nereden geleceksin?
  • ankaradan geliyorum ben de erken ben ineceğim heralde ayın 14ü saat 06:30 :D
  • Pentagramet kullanıcısına yanıt
    oy oy oy senin baya bi erken hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmarafb

oy oy oy senin baya bi erken hocam :D

Otobüs sıkıntıydı ondan erken iniyorum bakalım inzibatlara yakalanmadan gezebilecek miyiz
  • Ben de ankaradan geliyorum hocam saat 7 de orda olacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benim bildiğim kadarıyla inzibatlar karışmıyor. isteyenleri götürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1806

Ben de ankaradan geliyorum hocam saat 7 de orda olacam

hangi firma, kaç arabası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmarafb

benim bildiğim kadarıyla inzibatlar karışmıyor. isteyenleri götürüyor

benim arkadaş da tam tersini söylüyor ama yerine ve askere göre de değişir tabi
    valla ben manisada alıp götürdüklerini görmedim. benim bildiğim soruyorlar işte götürelim mi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: WayneCorp

dostlar ben kırtasiyeden bir kalem aldım kırtasiyeciye anlattım dedim kumaşa, plastiğe, metale adımı yazacağım diye. Asker fanilasına denedim güzel yazıyor bütün şahsi krem,şampuan,traş köpüğü vs üstüne yazdım tırnakla kazıyınca çıkmıyor yalnız tırnak makasında kazıyınca çıktı. Benim eşyalarım çalınsa bile kim yürüttü onu görürüm ya da biri görür en azından diye. İlkokula döndüm orada da yazardı annem:D

Bende boardmarker var 2,3 çeşit metalde veya plastikte dayanmaz eminim ama kumaş veya deride silineceğini sanmıyorum. Dediğin gibi cidden ilkokula döndük oradaki hatalardan alınan dersi bile burada kullanacağız düşün :) örneğini de vereyim:

İlkokulda kalem kutum içindeki envai çeşit kalemle beraber çalınmıştı, en çok üzüldüğüm şey şimdi belki çok değerli olma ihtimali yüksek tamamı pirinçten yapılmış altın gibi görünen uçlu kalemimde içindeydi, annem lisedeyken kullanmış onu... İşi daha da kötü yapan kalem kutumu çalan kişi bir süre sonra okula getirmeye başladı yeni aldım diyerek. Onun yaptığına emindim ama içinde veya üzerinde bana ait birşey eşya ya da işaret olmadığından kanıtlayamamıştım. Aynı hatayı bir kez daha yapmayacağım.

Bu arada eniştemin eniştesi Manisa'daymış, yeşil çamaşır aldıysa geçmiş olsun demiş, iç çamaşırı da çorapta sütlü kahverengiymiş. Ayrıca yanında birşey getirmesin sabun kutusu bile girişte alacakları çantada var demiş. Sadece yedek çorap alsın yıkamayla fazla uğraşmasın zaten kuruyana kadar çorap yeni olduğu için yer değiştirir kimin aldığını da bilemez başkasının çorabını yanlışlıkla giyersede mantar falan kapar dikkat etsin demiş. Ayrıca fazla para getirmesin demiş gece uyurken cüzdan boynumda diyip güvenmesin ipe jileti vurup kesiyor koynundan alıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsngrms -- 10 Ağustos 2013; 19:39:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngrms

quote:

dostlar ben kırtasiyeden bir kalem aldım kırtasiyeciye anlattım dedim kumaşa, plastiğe, metale adımı yazacağım diye. Asker fanilasına denedim güzel yazıyor bütün şahsi krem,şampuan,traş köpüğü vs üstüne yazdım tırnakla kazıyınca çıkmıyor yalnız tırnak makasında kazıyınca çıktı. Benim eşyalarım çalınsa bile kim yürüttü onu görürüm ya da biri görür en azından diye. İlkokula döndüm orada da yazardı annem:D

Bende boardmarker var 2,3 çeşit metalde veya plastikte dayanmaz eminim ama kumaş veya deride silineceğini sanmıyorum. Dediğin gibi cidden ilkokula döndük oradaki hatalardan alınan dersi bile burada kullanacağız düşün :) örneğini de vereyim:

İlkokulda kalem kutum içindeki envai çeşit kalemle beraber çalınmıştı, en çok üzüldüğüm şey şimdi belki çok değerli olma ihtimali yüksek tamamı pirinçten yapılmış altın gibi görünen uçlu kalemimde içindeydi, annem lisedeyken kullanmış onu... İşi daha da kötü yapan kalem kutumu çalan kişi bir süre sonra okula getirmeye başladı yeni aldım diyerek. Onun yaptığına emindim ama içinde veya üzerinde bana ait birşey eşya ya da işaret olmadığından kanıtlayamamıştım. Aynı hatayı bir kez daha yapmayacağım.

Bu arada eniştemin eniştesi Manisa'daymış, yeşil çamaşır aldıysa geçmiş olsun demiş, iç çamaşırı da çorapta sütlü kahverengiymiş. Ayrıca yanında birşey getirmesin sabun kutusu bile girişte alacakları çantada var demiş. Sadece yedek çorap alsın yıkamayla fazla uğraşmasın zaten kuruyana kadar çorap yeni olduğu için yer değiştirir kimin aldığını da bilemez başkasının çorabını yanlışlıkla giyersede mantar falan kapar dikkat etsin demiş. Ayrıca fazla para getirmesin demiş gece uyurken cüzdan boynumda diyip güvenmesin ipe jileti vurup kesiyor koynundan alıyorlarmış.

demekki ip yerine zincir takıcaz gerçi onun da çaresini de bulurlar da işte

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngrms

quote:

en iyisi bele takılandan alıp gece yatarken bele takıp cüzdanı da önden ufaklığın yanına bırakmak:))

• Şimdi aklıma geldi içinde gizli cebi olan eşofman altı vardır herhalde o zaman ipli veya zincirli olmasına da gerek kalmaz. :D
  • Metro 23 arabasi ben bilet aldiktan sonra 22 30 a ek sefer koymuslar sanirim

• Bide bu yer degistirme olayina care bulmamiz lazim ne kadar askerde olacak oyle seyler deseler de bu berbat birsey bildigin hirsizlik sonucta kim ne derse desin hocam normal hayatta tahammulum yok ama orda mantik aramayin diyolar ya bakalim nasil olcak boyle beklicez artik

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1806

Metro 23 arabasi ben bilet aldiktan sonra 22 30 a ek sefer koymuslar sanirim

evet saat 22.30'a aldım otobüs bu arada iki katlı 74 yolculu ve hepsi erkek :D
  • Bende de oyle bi durim var yalnizca 1 koltuk kirmizi renkteydi

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.