Şimdi Ara

352. KD. 3. Piyade Tugay Komutanlığı -Antalya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
4
Favori
25.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fetteh33

quote:

Orijinalden alıntı: isq31

quote:

ya kıbrısa giden birsürü tertibim var ama hiç biriyle aynı bölükte değilim USTA : KTBK K.LIĞI TOP.A.K.LIĞI KIŞLA HİZ.TK. GİRNE yokmu aynı olan ya........bir de şu 12 gün fazladan askerlik yapma olayı çok kötü oldu düğün planlarımı erteledim :(

bende kışla hizmet takımıyım ama 39.piyade tümeni istihkam savaş taburunda:)
    kışla hizmet takımına 1 kişi kısa dönem veriyorlar kardeş galiba

neden tek 1 tane veriyorlarki ??

bilmiyorum gittiğim yerde bulunan arkadaşın biri buralardaymış o söylemişti kışla hizmet takımında tek kısa oluyo diye. onun yalancısıyım. umarım yanlıştır tabii

• Eğitim Birliği: 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./ANTALYA MERKEZ
    Esas Birliği: KTBK K.LIĞI KH.GR.KH. VE KH.BL./GİRNE
  • beyler alışveriş yapan oldu mu çoraplar nasıl olacakmış bir arkadaşım geçen sene burada acemilik yaptı kendisi yeşil olacağını söylüyor ama asker pazarındakiler bile ne yeşili siyah olur diye tribe giriyor sizlerden direk kışlayı arayıp öğrenen oldu mu?

bide bir arkadaşım atlet konusuna değindi atlet çok önemli kışın askılı yazın kısa kollu bisiklet yaka atlet giyiliyor dedi ne kadar doğrudur bilemem..

• quote:

Orijinalden alıntı: kısaveözGÜN

beyler alışveriş yapan oldu mu çoraplar nasıl olacakmış bir arkadaşım geçen sene burada acemilik yaptı kendisi yeşil olacağını söylüyor ama asker pazarındakiler bile ne yeşili siyah olur diye tribe giriyor sizlerden direk kışlayı arayıp öğrenen oldu mu?

bide bir arkadaşım atlet konusuna değindi atlet çok önemli kışın askılı yazın kısa kollu bisiklet yaka atlet giyiliyor dedi ne kadar doğrudur bilemem..

tertip sen aldın mı bir şeyler ben daha hiç çıkmadım alışverişe.neler aldın aldıysan da.

• Beyler bazi arkadaslarbtemin toreninin 6 eylulde oldugunu ogrenmis, acaba Antalyada da oylemidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdoanç

quote:

beyler alışveriş yapan oldu mu çoraplar nasıl olacakmış bir arkadaşım geçen sene burada acemilik yaptı kendisi yeşil olacağını söylüyor ama asker pazarındakiler bile ne yeşili siyah olur diye tribe giriyor sizlerden direk kışlayı arayıp öğrenen oldu mu?

tertip sen aldın mı bir şeyler ben daha hiç çıkmadım alışverişe.neler aldın aldıysan da.

yok devrem ya almadım hiç birşey ne renk alacağım bile meçhul o yüzden sordum Antalya'yı arayıp net bir şekilde öğrenen oldu mu ne renk giyilecekmiş?

• Arkadaşlar gideceğiniz birlik hakkında bilgi veremem ancak Antalya'lı olarak şehir hakkında bilgi verebilirim. Öncelikle Antalya'da Eylül'ün sonuna kadar tişört giyilir ve denize girilir, hava sıcaklığı özellikle ağustos ayında tavan yapar ve nem oranı yüzünden gölgede durduğunuz yerde bile şapır şapır terlersiniz. Cildi hassas olan arkadaşların özellikle pudra, pişik kremi, tabanlık vs. almasını tavsiye ederim. Ayrıca bol bol iç çamaşırı. Kışları şubata kadar Türkiye' geneline göre ılık geçer, ama şubatta kuzeyden öyle bir ayaz gelirki ''ulan erzurum mu burası dersiniz''.

Şehir merkezi olarak heryere ulaşımın kolay olduğu yerdir, diğer büyükşehirler gbi boğucu bir kalabalığı yoktur. Zaten Antalya'mız Türkiye'nin en yaşanabilir 3 şehrinden birisidir. Şehirle ilgili sormak istedikleriniz olursa seve seve yardımcı olurum.
  • Biraz geç oldu ama arkadaslar ben de yazayım islerden fırsat olmadı

3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./ANTALYA MERKEZ
    3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI 2'NCİ P.EĞT.TB.KH. VE KH.TK./BURDUR MERKEZ
  • quote:

quote:

quote:

yok devrem ya almadım hiç birşey ne renk alacağım bile meçhul o yüzden sordum Antalya'yı arayıp net bir şekilde öğrenen oldu mu ne renk giyilecekmiş?

Açık yeşil değil mi ben öyle alırım bayram sonu yapacam ben alışverişi. Atlet kısa kollu olacak değil mi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Açık yeşil değil mi ben öyle alırım bayram sonu yapacam ben alışverişi. Atlet kısa kollu olacak değil mi.

çorapta açık yeşil mi olacak siyah mı?

• Sacha_buffer kullanıcısına yanıt
    usta ben otogardan Atatürk parkına geçeceğim ordan birliğe geçeceğim ulaşım kolay dedin Atatürk parkındanda geçiş yapabiliriz direk heralde bide berber problemi olacak sanırım sıkıntı çekmeyiz öyle bi duyum almıştım ilgin için saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demiral

usta ben otogardan Atatürk parkına geçeceğim ordan birliğe geçeceğim ulaşım kolay dedin Atatürk parkındanda geçiş yapabiliriz direk heralde bide berber problemi olacak sanırım sıkıntı çekmeyiz öyle bi duyum almıştım ilgin için saol

Evet şehiriçi ulaşım çok kolay istediğin yere rahat gidersin.Atatürk parkının yakınlarında da kuaför var ordan işini halledersin. Vaktin olursa kale içine de uğra derim.

• Arkadaşlar birlik içinde hangi bankanın atm si var bilen var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_2787

Arkadaşlar birlik içinde hangi bankanın atm si var bilen var mı acaba ?

garanti ve ziraat varmış diye duydum
  • Bayraminiz mubarek olsun kogus kardeslerim

• quote:

Orijinalden alıntı: tracy

Bayraminiz mubarek olsun kogus kardeslerim

Saol tertip iyi bayramlar

• ACEMİ : Antalya
    uzman : kıbrıs/girne

Hayırlısı artık. Kıbrıs benim için tam bir muamma!
  • quote:

acemilik antalya benim ama usta girne asıl beni girne düşündürüyor :(

aynen usta antalya iyide girne sıkıntı... hangi şehirden geliyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

Bayraminiz mubarek olsun kogus kardeslerim

• JJSoulless J kullanıcısına yanıt
    Sınıf : Topçu

Eğitim Birliği
    3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./ANTALYA MERKEZ

Esas Birliği
    KTBK K.LIĞI TOP.A.ÇNRA TB. 1'İNCİ 122 MM.LİK ÇNRA BT./GİRNE

Küçük bir fark var dostum :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.