Şimdi Ara

Piranha Aristo II TAB 7.0 İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tableti yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Her tabletin olduğu gibi bu tabletinde bazı eksiklikleri var. Ekran kalitesi ve ekranın dokunmatik hassaslığı diğer tabletlere göre biraz düşük ama işinizi her türlü görür ben mesela dizileri falan gayet güzel izliyorum. Hoparlör kalitesi oldukça düşük dizi film izleyeceğiniz zaman kesinlikle kulaklıkla izlemeniz gerekiyor. Geri kalan özellikleri gayet güzel( uygulama açma kapama, menü geçişleri, Sim card 3G destekleme, Wi-fi çekim gücü, ön kamera arka kamera,). Ayrıca tabletimizi telefon olarak da kullanabiliyoruz. Arama alıp arama yapabiliyoruz ancak sms gelmiyor. Belki de sms de geliyordur ama ben yapamamışımdır :) . Birini Aramak için google play store dan tuş takımı indirmek zorundasınız çünkü tabletin için de bir tuş takımı mevcut değil. Dialer one adlı ücretsiz programı indirerek arama yapabilirsiniz. Tableti aldığınız da içinden ekran koruyucusundan tutun kılıfına kadar hepsi çıkıyor. 4.1 jelly bean işletim sistemine sahip. Usb klavye usb mouse flash bellek destekliyor. Ürünün teknik bilgileri ve resimleri bu adreste mevcut piranhanın kendi sitesi "http://piranha.com.tr/product.php?product_id=401 ". Uzun lafın kısası piranha aristo 2 yi size tavsiye ederim almayı düşünüyorsanız . Bu özelliklerde bir tableti 400 tl ye zor bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkvedar -- 25 Temmuz 2013; 3:03:32 >

• Aristo II TAB 7.0 uzmanı
    yazdım beyler ,
    ne yazdın ki boş boş laflar, ciddi bi bilgi yok.
  • sen ne gibi bi bilgi bekliyorsun ki tablet altı üstü ne öğrenmek istiyorsan sor sorun yoksa laga luga yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkvedar -- 25 Temmuz 2013; 2:36:26 >
  • darkvedar D kullanıcısına yanıt
    selam.tablet indirimde alıcam telefon görüşmesi yapılıyormu kesin bilgi verirmisiniz.
    ayrıca telefon kayıt durumu falan oluyormu..
  • beton967 B kullanıcısına yanıt
    http://www.mcj.com.tr/m...roup=30&itemCode=103866

buradanda alabilirsiniz 299 tl hızlı gönderi, kredi kartı ve kapıda ödeme seceneği var.

yalnız tableti aldıktan sonra güncelleme yapmayı unutma cihaz resmen full oluyor..
  • darkvedar D kullanıcısına yanıt
    ayrı bir program yüklemene gerek yok güncelleme yap ..
  • Aristo II tablette Avea jet(ZTE MF190) çalışsın diye piranha destek bölümündeki Tab 292 deki işlemleri yaparak avrupa yazılımı kurdum(MF 190.rar).Fakat modemimden oldum.bahsi geçen yazılım jetin içine müdahale etti.Yöntem tablette işe yaramadı.arayüz komple ispanyolca-ingilizce karışık bir şey oldu.üstelik jet dizüstünde artık nete giremiyor.O bölüme de herhangi bir uyarı koymamışlar.Açıkcası biraz tırstım.bu update.zip dosyasında da bir sıkıntı yaşamaktan korkuyorum.Ama gördüğüm kadarıyla başarılı olan arkadaşlarımız var.(benim de sim için yapmam gerekecek sanırım)

şimdi sıkıntılarım arasına avea jette eklendi :( bu jet için eski haline dönme yazılımı Avea rom yok mudur?

- bir de Aristo tablet için Navigasyon programı ne önerirsiniz?

-- cihaza sim kartı taktıgımda kendi içinde yüklü gelen tel programı ile "sadece acil",
    dialer one programıyla da "sim kart yok ya da sim hatası" uyarısını veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapkin -- 13 Ekim 2013; 13:05:16 >

• ...Lütfen yardım...arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapkin -- 13 Ekim 2013; 13:05:46 >
  • merhaba arkadaşlar
    update.zip ile güncelleştirme yaptım.
    işlemden bahsedeyim.cihazı kapatıyor.yeniden android robot resmi ile açıyor.üstte ilerleyen bir bar var.o tamamlanınca 50 kadar revize işlemini yaptığını gösteren bir gösterge beliriyor.50/50 olunca cihaz normal açılıyor.yaklaşık 6-8 dakika sürdü.
    işlem sırasında herhangi birşey silmemiş.yüklü oyunlar-programlar aynen kalmış.

radyo eklentisinden başka kazancım olmadı.

yani yine SİM KART YOK ya da SİM HATASI mesajı veriyor.telefon özelliğini kullanamıyorum.

GPS program önerisi hala gelmedi.YOK mu yükleyen.
  • SIM ve 3G internet sorunum çözüldü.

güncelleme sonrası cihazı kapatıp sim kartı o şekilde takmak daha sonra cihazı en başından açmak gerekiyor.sim deki telefonlarda program rehberinde gözüktü.

gayet kullanışlı güzel bir telefonu var.

3G özelliği de başarılı.İnternete herhangi bir VINN ya da JET ihtiyacı olmaksızın giriyor.(tabii destek TAB 292 yüzünden benim Avea Jet bozuldu yanlış yönlendirme var)

KALDI şimdi NAVİGASYON GPS

hadi yok mu yükleyip deneyimlerini yazacak arkadaş.Program ismi istiyoruz.
  • arkadaşlar kamerası dediği gibi 8 mp önkamera 3,2 mp kalitesindemi bende almayı düşünüyorum ne dersiniz 299 tl şu an önerirmisiniz gps için istiyorum özellikle
  • Kullanıcıların yorumlarını bekleriz.
  • merheba piranha aris 2 tab 7 kullanıcıları aynı tabletten bende bende aldım güzeldi 1 ay olmadan ekranı kırıldı servise boşa göndermedim garantiden çıkmıştır diye ekranınıda hiç biyerde bulamadım başınıza böyle birşey geldimi nasıl çözdünüz şmdilik hdmı ile tv bağlayıp idare ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.