- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Avea Lokasyon bazlı teklifleri için abonelik bilgilerimizi kullanmasına evet demelim
8 Cevap2228 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1113 Mesaj
24 Temmuz 2013; 18:16:21 

avea'nın size özel lokasyon bazlı tekliflerinden yararlanabilmEK için evet yazın 5008 e gönderin diyor. bir süre göndermedim, sonra yine mesaj geldi, eksik onayınız var diyor, hizmet ve kampanyalarımızdan daha iyi yararkanabilmek için evet yazın gönerin diyor!

bu biraz, bizim özel bilgilerimize ulaşması anlamına gelmiyor mu?, alenen kendi onayımızla bizim kullanım bilgilerimize ve yerimize ulaşmasına izin vermek anlamına geliyor..
zaten arayıp teklif kampanya vs. bildirimlerini yapıyorlar ? ne gerek var evet yazmama !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 16 Temmuz 2014; 21:27:20 >

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

562 Mesaj
24 Temmuz 2013; 18:19:05 

bana bir şey gelmedi şahsen

4301 Mesaj
1 Ekim 2013; 12:14:41 

Bana da geldi kıllandım acıkcası

<| 1881 193∞ |>
Ðєνicє1: MSI GE70 2OE-049XTR
Ðєνicє2: Samsung Galaxy S4 16 GB
Ðєνicє3: New iPad (3) 64GB+4G 8.1
Galatasaray | Atlético de Madrid
DH Steam Grubu | Oyun Satış İlanım | Trade

6 Mesaj
7 Aralık 2013; 11:08:09 

bende kıllandım bu işten... 50 olmuştur attıkları aradıkları sayı ((: acmiyorum lan telefonunuzu EVET de yazmıyorum ((: Yıkılan paket pana yetiyor.... 1GB internet 1000sms 500dk her yöne 2000dk taraftar hatlarıyla sadece ve sadece (( 23TL )) daha ne fırsatı isticem,saygılar selamlar...

Konu ile alakalı bu adrese bi gözatın derim..

http://www.avea.com.tr/...lar/BanaOzelKampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futursuz -- 7 Aralık 2013; 11:12:10 >

tarifsiz iLqisizLikLErdeyim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Aralık 2013; 11:12:45 

Yazıp göndermeyin sakın sonra numaranızı dağıtıyolar cinsel reklamlar dan tut bakkal reklamlarına kadar saçma sapan yerlerden mesajlar geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

237 Mesaj
7 Aralık 2013; 11:25:30 

Bence Kesinlikle hayır

507 Mesaj
7 Aralık 2013; 14:11:30 

Evet demiştim bi kaç gün önce yorumları görünce kıllandım iptal ettim bende

İnsanları; Kitaplar gibi düşünün ve kapaklarına bakıp aldanmayın; Asıl değerini okumaya başlayınca anlarsınız... Hz. Mevlana

1113 Mesaj
16 Temmuz 2014; 21:22:00 

mesajlar yetmedi! aramalar başladı onay için 1 e basın diyor önce hemen kapattım numarayı ! 5 dakika geçmeden yine aradılar bu sefer görüşmeyi sonlandırmak için 3 e bastım. şimdi aramdaılar

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

300 Mesaj
18 Temmuz 2014; 9:50:42 

bunu kabul ederseniz Avea sizin lokasyonunuzu izlemeye başlıyor ve mesela br AVM'ye girdiniz, AVM'deki indirimleri siz ordayken size SMS atıyor. Yani buna benzer hizmetler veriyor.

çok kötü bir hizmet değil aslında

Ama ben de lokasyon takibi konusunda hassas olduğum için, sürekli çağrı, sms gelmesine rağmen kabul etmiyorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Avea Lokasyon bazlı teklifleri için abonelik bilgilerimizi kullanmasına evet demelim
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234