Şimdi Ara

LG'nin yeni nesil süper telefonu G2, 2610mAh kapasiteli pil ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG'nin yeni nesil süper telefonu G2, 2610mAh kapasiteli pil ile geliyor

LG'nin merakla beklenen yeni nesil akıllı telefon modeli Optimus G2 ya da piyasaya çıkacak ismi ile G2'nin piline ait detaylar da netlik kazandı. Ağustos ayının ilk haftası içerisinde New York'ta yapılacak özel bir etkinlik çerçevesinde teknoloji dünyasının beğenisine sunulacak G2, 2610 mAh kapasiteli pilden güç alacak. Bu kapasite ile LG, en büyük rakibi olan memleketlisi Samsung'un Galaxy S4 modelini minik bir farkla da olsa geride bırakmış olacak zira bilindiği üzere Galaxy S4, standart olarak 2600mAh kapasiteli pil ile geliyor.

HTC One ile kıyaslandığında 300mAh civarı daha büyük pil ile gelecek olan G2, aynı zamanda Samsung Galaxy S4 gibi çıkartılabilir pil ve değiştirilebilir kapak gibi özelliklerin avantajından da faydalanbilecek. 5.2-inç büyüklüğünde yeni Full HD ekrana sahip olan LG G2, aynı zamanda Snapdragon 800 işlemcisi ile geliyor ve bu noktada, HTC One ve Samsung Galaxy S4'den daha hızlı olmayı da garantiliyor. Tabi Samsung ve HTC'nin Galaxy S4 ve One modelleri için Snapdragon 800'lü yeni model hazırlığında olduklarını da not düşmek gerekiyor. 13MP çözünürlüğünde yeni bir senöre sahip kamera ile donatılan LG G2, tüm bunlara ek olarak, ses kontrol butonlarının arkaya taşınması gibi sahip olduğu farklı tasarım ögeleriyle de adından söz ettirmeyi başaracak. LG'nin yeni nesil süper telefonu G2 için haberlerimiz gelmeye devam edecek zira bu telefonun yeni Google Nexus'un temeli olabileceği de gündemde.

LG'nin yeni nesil süper telefonu G2, 2610mAh kapasiteli pil ile geliyor

• Lg pilde devrime gidiyor resmen. L7 2 de büyük kullandı bu şekilde. Ben 2005 li senelerden beri 4 tane lg kullandım.Ne sıkıntılar çektim. Şimdi bayağı iyi yoldalar. Telefonların işciliğide iyi. Yazılımı daha iyi yere getirseler çok iyi yerlere gelirler.

Ek olarak pil ekran için küçük kalmış ayrı. Benim yorumum pil kapasite oranları ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 24 Temmuz 2013; 17:37:39 >
  • Nexuslerin uygun fiyatlı olduğunu düşünürsek bu donanım ile bir Nexus geleceğini sanmıyorum.

• o donanima en az 3000 mAh lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Nexuslerin uygun fiyatlı olduğunu düşünürsek bu donanım ile bir Nexus geleceğini sanmıyorum.

Merak etme 3-4 aya snapdragon yeni işlemci duyurur s5 ler optimus g3 dedikoduları çıkar işte o zaman bu telefon nexus adayı olur
  • Orta alt seviye cihazlarında kullandığı pil ile karşılaştırınca hayal kırıklığı oldu bu biraz.
    Optimus G Pro'da 3150 mah pil var,bu cihazın ekranı ondan bir parça küçük ama piller arasındaki fark oldukça büyük.
    Umarım performansı iyi olur ne diyeyim.

• Ee g3 ün çıkış tarihi belirlenmiş mi yani ?

• Ne S800 müş arkadaş piyasayı alt üst etti

• Bu yalan haber bana göre geçen başka bir sitede aynı bu şekilde pili çıkartmışlar üzerinde 2140 mah yazıyordu adamlar böyle napacaksin heyacanlandiriyorlar en az 3000 mah olur...

• cep değil artık çanta telefonu oldular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bişeye benziyor ama çok büyük.
  • İsteseler 10.000 mAh bile koyarlar ama işte...
  • Tasarima cok hosuma gitti.

• ölü doğmuş resmen 5,2 inch 3500 mah olamlıydı.

• Pilleri galaxy s4 den büyük olsun diye 10 mahi kasmislar

• Değiştirilebilir olsun da ilerde daha yüksek kapasiteli yeni bir pil ile kaç mAh ile çıktığı pek önemli olmayacaktır...

• Lg elini cabuk tutarsa iyi satar. Artik guncelleme vermiyor tabusunu da yikti. Kimsenin beklemedigi l serisinin birkac modeline bile guncelleme verdi.
    İscilik iyi. Led tv panel ureticisi de oldugundan ekran konusunda iyi oldugunu dusunuyorum.

• 3000 mah???

• Moto X piyasaya çıktığında satış rakamlarını görünce, insanların pil konusuna ne kadar önem verdiklerini anlayacaklar.

• lg yazılım güncelleme işinde ilerleme kaydetti mi? yoksa bir güncelleme ver göz boya, sonra unut modelini hala uyguluyorlar mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.