Şimdi Ara

twitter da yanıtlarım görünmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
21.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar twitterda birinin profilinde ki bir twite yanıt verdiğimde o kişinin sayfasında görünmüyor ama benim sayfada yazdığım mesaj görünüyor nasıl düzelte bilirim bunu acil bi durum var.siteyi kurcaladım karşılasan olmuş bu problemle ancak net bi cevap bulamadım...

• onun profilde görünmez herkesin tiviti kendi profilde görünür. ancak karşılık konuşmalarınızı birisi okumak isterse sohbeti aç der öyle görür. facebook gibi değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMachıne

onun profilde görünmez herkesin tiviti kendi profilde görünür. ancak karşılık konuşmalarınızı birisi okumak isterse sohbeti aç der öyle görür. facebook gibi değil yani

peki benim yazdığım yanıtı görebilirmi o yada ona bi bildirim gider mi benim yanıt yazdığıma dair
  • quote:

Orijinalden alıntı: soekishere

quote:

onun profilde görünmez herkesin tiviti kendi profilde görünür. ancak karşılık konuşmalarınızı birisi okumak isterse sohbeti aç der öyle görür. facebook gibi değil yani

peki benim yazdığım yanıtı görebilirmi o yada ona bi bildirim gider mi benim yanıt yazdığıma dair

tabi tabi ona hem mail yoluyla bildirim gelir hemde twitterda ileti cvp vs. geldi diye nokta belirir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soekishere

quote:

tabi tabi ona hem mail yoluyla bildirim gelir hemde twitterda ileti cvp vs. geldi diye nokta belirir

hocam çok teşekkürler iyi günler

• rica ederim
  • arkadaşlar ben yazdığım zaman sohbeti göster dediğimde gözüküyor ancak başka bir hesaptan bakınca yazdığım yorum gözükmüyor neden acaba?
  • Yeni üye olduğum için birşey anlamıyorum ama sinir oldum çözümde bulamadım ve aklıma sizdende yardım almak geldi bilen varsa lütfen yardım etsin
    Şimdi ben bir şey paylaşıldımı ona yorum yazmak ıstıyorum yani yanıtlamak tamam yanıtlıyorum benim sayfamda yada herneyse duvarımda su kısıye şöyle yanıt verdi diye gözüküyor yanıtladıktan hemen sonra ona yanıtın gitti diye yazıda cıkıyor fakat onun yazısının altında benım yanıtım gözükmüyor başkalarıda yanıtlamış onlarınkini ben direk gorüyorum benimkıninde gorunmesını ıstıyorum neden acaba böyle oluyor?
  • soekishere kullanıcısına yanıt
    düzeltilmez o hep öyle olur
  • peki neden diğer insanlarınki gözüküyor
  • arkadaslar yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatmak olacak ama bendede aynı sorun var bir kişinin attığı twitin altına yorum yaptığımda bir tek ben görebiliyorum başkası göremiyor ama ben başkalarınınkini görebiliyorum neden acaba.
  • arkadaşlar yok mu bunun cevabını bilen
  • Konu hortlamış madem benim de bir sorunum var.

Normalde mentions atınca mentions attığın tweet altında gözükür yani tweetin sayfasına girince... Örneğin:https://twitter.com/M_Herzem/status/433615706320412672 linkteki sayfaya gerince gelen yorum link içinde tweet altında gözüküyor. Ne hikmetse düne kadar attığım mentionslarda benim tweetlerim de bu şekilde gözüküyordu ama şuan gözükmüyor var mı çözümünü bilen biri?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.