Şimdi Ara

s4 home tuşu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
14.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galaxy s4 ümüm home tuşu yerinden cikmis gibi geliyor elime. Tiklarken bazen cift tikliyormus gibi geliyor falan. Yani yapiskan birseyin biraz gevsemesi gbi bir his uyandiriyor. Bu tusu cimbizla cikartabilir miyim yada bunun degisim yada onarimla ilgili bir videosu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaş cevap yokmu
  • Bu tuşun değişimi çok zor. Ekranın falan çıkması lazım. Google play den swipe home button uygulamasını kullanırsan hiç kullanmazsın home tuşunu.
  • galaxy s4 te bu tuş sorunu kronikleşti. bendede var ve çok sinir bozucu. alacak arkadaşlara uyarım servis bişey olmaz diyip geri gönderiyor. bu sorunu 5-6 kişiden daha duydum. tam bir rezalet...
  • Bende bu dertten muzdaribim. Çok ama çok kolay bir çözümü var. bir parça peçeteyi büzüştürüp ucunu birkaç damla bildiğimiz yemek yağına bandırın. Sonra home tuşuna sıkıca bastırarak üzerinde gezdirin.Birkaç saniye sonra yağ home tuşunun içine işleyecek ve bu sorun %100 kesinlikle çözülmüş olacak. İphone da ve Galaxy s4 de bizzat denedim. Hiçbir sorun oluşturmaz.
  • ilk aldıgımdan beri aynı sorun bendede var garantiye yolladım normal deyip tekrar yollamıslar :@
  • crazyworld3452 C kullanıcısına yanıt
    kardeşim allah razı olsun sinir ediyordu orta tuşun gıcırdaması anında geçti vallahi.
  • Fiziksel tuslarin rezilligi iste.

• Telefonun kilidini bile ordan açmama rağmen hiç öyle bir problem olmadı. Jellybean tuş koruyucu kullanıyorum ama 3 ay kadarda kullanmadım.
  • Ben hala cozum bulamadim ne yapmaliyim bi yardim edin yag sursem tehlikeli degil mi telefon beyaz sararir zaten orta tus s4 kullaniyorum

• Gencler cozumu buldum sanirim simdilik bi sorun yok yani islak mendille iyice sildim icine girdi azicik suyu ve duzdi gibi insallah bidaha olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: CsNqVa

Merhabalar

Galaxy s4 ümüm home tuşu yerinden cikmis gibi geliyor elime. Tiklarken bazen cift tikliyormus gibi geliyor falan. Yani yapiskan birseyin biraz gevsemesi gbi bir his uyandiriyor. Bu tusu cimbizla cikartabilir miyim yada bunun degisim yada onarimla ilgili bir videosu var mi?

Aynı sorun banada olddu çözümü nü buldunmu kardeş acil ?

• Aynı sorun bende de var. Ama artık kullandıkca gidiyor problem. Artık yok yani

• BENDEDE VAR AYNI SORUN LÜTFEN ÇÖZÜM SÖYLEYİN .
  • 4blackmaster 4 kullanıcısına yanıt
    Servise Gönder. Sen Yaparsın 2 Gün Sonra Aynı Sorunu Tekrarlar
  • sen yaparsın derken nasıl?
    Kasayı Sökersin Ama Malzeme Olması Lazım Elinde Bende Sensör Çalışmıyordu Temizledim Söküp
  • sensör yani tuşmu?
    Yok ben üste olan sensörleri temizledim.

• onu temizleyince sorun gitttimi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.