Şimdi Ara

Hangi Ankastre set alınası??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçe ortalama 1000tl. Nette 500tlye bile (candy) 3lü set var. Ancak kalitesini bilmiyorum. Aradığım özellik fırında turbo olması ve fırının mümkün olduğunca geniş iç hacimli olması. O kadar çok marka varki..Yanlış seçim yapmayalım. Kaliteyi ucuza yada uyguna almak istiyoruz tabi. Üstadlardan ve kullanıcılardan tecrübe ve paylaşımlarını bekliyorum.

• Selamlar
    istediğin bütçeye uygun olarak siemens te aşağıdaki sette yardımcı olabilirim istersen

HB301E0T Manuel Hızlı Ön Isıtma • 5 Pişirme Program • A-%20 Çelik 469.17
    ER64151DT 60 cm çelik ocak • 4G • Tek elle ateşleme • Gaz emniyet sistemi • Çelik ocak ızgarası • DG Çelik 259.75
    LC40655 Duvara monte edilebilir, 60 cm genişliğinde, metal yağ filtresi, 3 kademeli kontrol düğmesi, hava çekiş gücü max. 450 m3h Çelik 303.94

TOPLAM SET 1 1,032.86
  • Serdar bey önerdiğiniz set nasıldır?
  • Simfer kalitelidir.simferede göz at isterim.bütçenede uygundur
  • ben vestel derim 6 yıl garantili evimde kullanıyorum. avrupa konutlarında ve agğaoğlu dahil çogu inşaat firmalarıda tercih ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

ben vestel derim 6 yıl garantili evimde kullanıyorum. avrupa konutlarında ve agğaoğlu dahil çogu inşaat firmalarıda tercih ediyor

Agaoglu uyanik adammis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carmella

quote:

ben vestel derim 6 yıl garantili evimde kullanıyorum. avrupa konutlarında ve agğaoğlu dahil çogu inşaat firmalarıda tercih ediyor

Agaoglu uyanik adammis

ÖYLEDİR
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Carmella

quote:

Agaoglu uyanik adammis

ÖYLEDİR

Bizde yazlığa vestel 3d tv aldık, çok memnunuz. Vestel algısını haketmeyen bir marka kesinlikle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.