Şimdi Ara

PS4'ten ve Kullanıcı AraYüzünden Yeni Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Bir elektronik cihazın en önemli özelliklerinden biri de ne kadar kolay kullanılabilir olduğudur. Özellikle konsollarda ve oyunlarda kullanıcı arayüzlerinin sade ve anlaşılabilir olması oyuncular konsola olan sempatisini de etkiliyor.

Sony de Playstation 4'te yepyeni bir arayüzler karşımıza çıkacak. Yıl sonuna doğru piyasada olacak olan Playstation 4'e ve konsolun kullanıcı arayüzüne ait yeni görselleri aşağıda bulabilirsiniz. Genel olarak konsolun arayüzü oldukça hoş duruyor.

• mobil sürüm heralde bu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma duruyor, umarım beta falandır.
  • Bir türlü sevemedim.N'apalım alışacağız.Tercih hakkı sunsalar,isteyen XMB menü kullanır,isteyen yeni sistem.
  • bana mı öyle geldi yoksa o mavi benim mi sadece gözümü bu kadar yordu? valla 10 sn'den uzun süre bakamıyorum gözüm ağrıdı... Umarım renk değiştirilebiliyordur... Bi de Xbox'ın değişmeden önceki sürümünü hatırlattı..(özellikle facebook arayüzünü).. Arayüz konusunda sony daha çok çalışmalı
  • Mobil uygulama güzele benziyor.Androiddeki psn uygulamalarından farklı.

• En sondaki bir iki görsel mobil sürümüdür zaten E3'de ki videoda da buna benzer bir şey görmüştük.Diğer görseller gayet iyi duruyor neden beğenmediniz anlamadım doğrusu.

• Beğenmeyenler olmuş şahsen bana hoş geldi zaten beğenmeyenler sonrada tema vs. ile değiştirir.

• Tam istediğim gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişiselleştirme olursa yeme de yanında yat.
  • dikkat etmeyenler için, 8-9 ve 10. fotolar PS4 arayüzü, 11-12-13 ise mobil ve tablet arayüzü.
  • Arkadaşlar bu ince nüanslara bitek ben mi dikkat edeceğim hep yaa :( bakın avatara kendi resimlerini koymuşlar bu mümkün mü yoksa bi hata mı var çünkü avatara millet para ödüyordu sekteye uğratmaz mı satıcıları ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emin-hawk

Arkadaşlar bu ince nüanslara bitek ben mi dikkat edeceğim hep yaa :( bakın avatara kendi resimlerini koymuşlar bu mümkün mü yoksa bi hata mı var çünkü avatara millet para ödüyordu sekteye uğratmaz mı satıcıları ?

abi çok önceden farkedilmişti orada fotoğrafları olması, bu konuda açıklama yaptılar ise bilemiyorum fakat oraya fotoğraf konulması demek, herkesin edepli edebsiz her şeyi oraya koyabilmesi, bunun da bir kontrol mekanizması gerektirmesi demek. çok zahmetli bir işte olabilir, basit bir onay sistemide koyabilirler bilemiyorum. şu an için çok riskli, hele ki bu kadar edepsiz insan varken. avatara para ödeme konusunda bir şey diyemiycem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Çok saçma duruyor, umarım beta falandır.

sen ne anlarsın güzellikten.
  • Güzelim XMB nerde?????
    konsol xbox onedan daha iyi diye
    iyice suyunu çıkardılar

• Arayüzün böyle olucağını tahmin ediyordum Psvita el konsolunda bunun zeminini hazırlamışlardı Psvitadaki arayüz mükkemmel ötesi bence ama ps4 bu görsellik ne kadar başarılı olur tartışılır ! sonuçta psvitada dokunmatik bir ekranda herşeyi yapıyorsunuz.ps4 ise ufak bir dokunmatik bolumde yapmamızı isterlerse bu baya sıkıntılı olur. ps3 arayüzü çok başarılıydı ama xbox 360'tan daha başarılı değildi sanırım sony tarafı xbox arayüzünü düşünüp yapmışlar ama sanırım bu pek sony severleri memnun etmiyebilir..

• Benim gibi Xbox kontrolleri ile arasındaki boyut farkını merak edenlere buyrun ;
    http://imgim.com/controllers.jpg

• Sıradan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.