Şimdi Ara

sony bdv-e6100 nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
11.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mereba sony bdv-n790 kullanıyorum kronik bir sorundan dolayı degisim veya ücret iadesi alma hakkım var
    sizce hangisi iyidir farkları nelerdir veya 1000 tlye kadar önerebiliceginiz bir ev sinema sistemi var mi?

• bazı yorumlar gerçekten çok komik, ev sinema sistemini neden alırsın? mkv okuduğu için mi alt yazı açtığı için mi smart iyi olduğu için mi SES KALİTESİ NET OLDUĞU İÇİN Mİ
    net ses vermeyen ev sinema sitemi bence beş para etmez istediği kadar mkv okusun istediği kadar internete girsin, istediği kadar ara yüzü hızlı olsun :)
    derlerya ağzı olan konuşuyor burda öyle ağzı olan konuşmuş :)
    MKV okumuyorsa medya oynatıcıyla çözülür :)
    smartı kötüyse androidli medya oynatıcıyla çözülür :)
    YA SES KALİTESİ KÖTÜYSE VE SEN SADECE SMARTI VEYA MKV İÇİN SATIN ALDIYSAN NE YAPACAKSIN :) ek aparat takıp sesinimi iyileştireceksin ???
    lütfen boş boş konuşup biliyormuş gibi insaları yönlendirmeyin mantıklı düşünün :)
    ürün güzel sesi kaliteli kendi sınıfında rakibi yok fiyat performasın en iyisi SONY = JAPON yaş ürün üretmez....
    saygılarımla iyi günler....
  • erturul E kullanıcısına yanıt
    Ben de BDV-E 6100 düşünüyorum. Ancak Teknosa'da multiformat desteği diyor. mkv dahil mi acaba bu formatlara, altyazı desteği nasıl?
    Ve karşılaştırıldığında BDV-E690Dan daha mı iyi? Lütfen yardım edin..
  • yeni bi ürün değil ama demek ki kullanıcısı fazla yok
    geçem banada teknosada çalışan tavsiye etti ve dinlleti ses olarak gerçekden çok iyi ben dedim hariciden performansı nasıl dedim
    getir deneyelim dedi istediğin formatı açar dedi bide öyle denicem eğer iyiyse aklıma yattı gerçekden sesi çok kaliteliydi bana göre
    ama denemek lazım menü geçişleri nasıl hariciden 3d bluray performansı nasıl bunlarda iyiyse 900 tlye filan bulanabilir
    hatta aynısını media markta sordum adam 950 dedi yanında optik kablu ve hdmi kablo veririm dedi 900e gelir sana dedi
    ben denicem o zamanda yorumumu buraya yazarım
  • bahçelievler mediamrtk ta test etme şansım oldu, samsung un muadili ürünlerinden bariz şekilde daha dolgun ve kaliteli sesi var, pioneer ın k432 gibi bir modeli vardı sony pioneer dan da dah iyi.
    Bütçe biraz artarsa lg bh 7530 öneririm, çok dengeli ve dolgun sesi var
  • bahsettiğim pioneer ın modeli : BCS-424
  • 6100 tek geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsalneo

6100 tek geçerim

hocam biraz anlatır mısınız,ya da inceleme linki verebilir misiniz
  • ben http://www.sony.com.tr/electronics/hepsi-bir-arada-sinema-sistemleri/bdv-e6100 aldım kullanışlı değil, ekranı gözükmüyor çok geç açılıp kapanıyor. kısık seste şöyle tatlı tatlı ses gelmiyor. sesi çok artırmak gerekiyor. subwuffer çok güçlü
    çalışırken fan sesi vızıltısı geliyor. menusu çok kullanışlı değil. olumlu olumsuz soracaklarınız varsa yanıtlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 29 Nisan 2014; 15:57:47 >
  • Kilitlenme sorunu yaşayan var mı?

DT 'ya bağladım optik ile 3-5 kanalı dolaşınca sistem sesi kesiyor yeniden kapatıp açmam gerekiyor kapanırken normalde geçen kapanma süresinden fazla zaman geçiyor?

bu sıkıntı sadece optik bağlantıda oluyor ARC bağlantıda bu sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sceep -- 13 Temmuz 2014; 12:57:10 >
  • Arkadaşlar arc bağlantısını bir türlü yapamadım ses gelmiyor, acaba cevap verebilir misiniz? Lg led tv var uyumlu fakat ses bir türlü olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: can46100

Arkadaşlar arc bağlantısını bir türlü yapamadım ses gelmiyor, acaba cevap verebilir misiniz? Lg led tv var uyumlu fakat ses bir türlü olmadı

Ses modunu hangi pozisyonda birakiyorsunuz?

• Ses modu derken? Tv mi dvd mi? Tv hdmi arc seçiyorum fakat dvd menüsüne girdiğimde optik kablo seçeneği, normal stereo seçeneği ve bluetooth seçeneği var hdmi yok?

• Siz tam olarak dvd hangi modu seçiyorsunuz tam ayar yazma şansınız var mı acaba?

• can46100 kullanıcısına yanıt
    SYSTEM SETTİNGS > CONTROL FOR HDMI modu ON konumunda,
    SYSTEM SETTİNGS > HDMI SETTİNGS > AUDIO RETURN CHANNEL modu ise ON konumunda olduğunu kontrol edin lütfen.
  • Control for hdmı on konumunda fakat audio return channel auto ve off konumu var auto konumuna aldım yine hiç ses yok :$

• can46100 kullanıcısına yanıt
    TV de ARC özelliğini aktif etmen gerekebilir mi ?
  • Tv direk hdmi seçince olması gerek. Siz sistemi ve tv açınca ses ortalama kaç dakika içinde geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: can46100

Tv direk hdmi seçince olması gerek. Siz sistemi ve tv açınca ses ortalama kaç dakika içinde geliyor?

Ben ARC kullanmıyorum maalesef..
    Ama ses kanallarinda gezerken sesin gelmesi 5 sn yi buluyor..

• Teşekkür ederim tüm cevaplar için olmazsa optik bağlarım artık ne yapayım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.