Şimdi Ara

Nokia'dan Boom, Knock ve Pop isimlerine sahip üç yeni kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia'dan Boom, Knock ve Pop isimlerine sahip üç yeni kulaklık

Gün içerisinde Windows Phone işletim sistemine sahip yeni Lumia 625 akıllı cep telefonunu tanıtan Nokia, ayrıca Boom, Knock ve Pop isimlerine sahip üç yeni kulaklık modelinin de duyurusunu yaptı.

Renkli yapıları ile dikkat çeken kulaklıkların arkasında Marshall, Molami ve Urbanears gibi modellerin geliştiricisi Zound Industries yer alıyor. Duyurulan modellerden Boom, kafa üstü formunda ve dışarıdan gelecek sesleri iyi oranda kapatmak amacıyla geliştirilmiş. Büyük kulak yastıkları sayesinde rahat bir kullanım sağladığı belirtilen Boom, sağlam bir malzeme yapısına da sahip. Knock modeli Boom ile benzer tasarım ve özellikler yanında daha hafif bir yapıyla karşımıza gelirken, duyurulan Pop isimli kulaklık ise diğer modellerden farklı olarak kulak içi kullanım amacıyla geliştirilmiş. Beraberinde üç farklı silikon yedek başlık gelen Pop, diğer modellerde de kullanılan dolanmalara karşı özel kablo yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Nokia tarafından duyurulan kulaklıklardan Boom €27, Knock €22, ve Pop €18 fiyat etiketiyleriyle Eylül ayında satın alınabilecekler.

• Pop bu fiyattan girerse her rengi alinasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Pop bu fiyattan girerse her rengi alinasi

Lâkin burası Türkiye .
    Bize yine yurt dışından sipariş görünüyor.
  • Sony kulaklıklar varken kim bunlara bu kadar para verir ki?

• Kulaklıklar çok hoş Urbanears sadeliğinde olmuşlar, iOS cihazlarıyla uyumlu üretirlerse çok satabilirler diye düşünüyorum.

• pop benim alacaklar listeme girdi :D Yurtdışı göründü ama yine :D Kim para verir diyene fıstık gibi kulaklık
  • Almasamda mutlaka denerim, bi albeni var içimde, gitmişkende alırım gibime geliyor
  • Nokia'nın şu telefon pazarında yaptığı ve en başarılı olduğu şey stil ve kendine ait tasarım yaratma dili olabilir. Müthiş tasarımlar ve onunla bağlantılı gelişen çevre bileşenleri insanın aklını çeliyor özellikle WP8'ler

• Mavi renkli hoşuma gitti. Çıktıktan sonra değerlendirmelere göz atıp alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne desem şu POP çok hoşuma gitti kırmızısı varsa alırım gerçi mavisi de çok hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

pop benim alacaklar listeme girdi :D Yurtdışı göründü ama yine :D Kim para verir diyene fıstık gibi kulaklık

aynen pop guzele benziyor.benim de alacak listeme girdi hınzır
    umarım ses konusunda kotu olmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Sony kulaklıklar varken kim bunlara bu kadar para verir ki?

sennheiser varken kim takar sony'yi

• Beads varken philips varken kim takar Sony'yi bide Nokia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parberk9999 -- 23 Temmuz 2013; 16:41:48 >
  • Pop iyimiş, fiyat da makul gibi, bunda control talk varsa mutlaka alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Beads varken philips varken kim takar Sony'yi bide Nokia

Beats ve Sony karsilastirmasi mi?

Philips'i saymiyorum bile...

• bilip bilmeden yorumlamışlar.
    nokia nın kulaklıkları kalite bakımından kulaklık firmaları ile eşdeğer durumda.
    nokia kamera firması değil ama iyi fotograf çeken telefonlar yapıyor
    ses firması değil ama ses çıkışı ve kulaklıkları çok iyi.

yıllardır pazar lideri olan bir firmanın kıyada köşede saklı olan teknolojileri olması gayet normal.

• Beats.
    500 liraya 150 liralık kulaklıklığın bası artırılmış ses kalitesi.

Ama bu Nokia'nın yeni kulaklıkların ses kalitesini yine merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 23 Temmuz 2013; 18:28:27 >
  • Yanlız Coloud'un da Boom ve Knock adlı modelleri var ve tıpatıp aynı. Şu dolanmayı engelleyen aparatı var mı bilmiyorum ama Coloud Boom tam f/p ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sesto Elemento -- 23 Temmuz 2013; 18:28:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Beads varken philips varken kim takar Sony'yi bide Nokia

Cidden anlamıyorum şu milletteki Beats fanlığını. Cidden ses kalitesi iğrenç(fiyatına göre) Beats Pro'ya 1300 TL sayacağına en azından git bi Sennheiser HD800 al temiz ikinci el veya sıfır HD 600 - HD 650.
  • Fanlığım yok örnek veriyorum yoksa Philip'sin 50₺'lik kulaklığını kullanıyorum ve memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parberk9999 -- 23 Temmuz 2013; 18:41:28 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.