Şimdi Ara

xRec isimli uygulama, iPhone üzerinde yapılanları video olarak kayıt altına alabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Herhangi bir amaç için iPhone ekranını video formatında kayıt altına almak isteyen kullanıcılar için Akın Öğünç tarafından hazırlanan xRec isimli uygulama, iOS 5.0 ve üzeri cihazlar ile çalışabiliyor.

Oldukça sade ara yüzü ile kolayca kontrol edilebilen xRec, video kayıt işlemine başladığı zaman iPhone üzerinde yapılan her işlemi yakalayabiliyor ve belirtildiği üzere aktif internet bağlantısı gerektiriyor. Yapılan kayıtları liste halinde gösterebilen ve ses kaydı da alabilen uygulama, 3,59 TL fiyat etiketiyle Apple App Store üzerinden ya da direkt olarak buradan satın alınabiliyor.

(AG) / (CN) 

• Gerekli bir uygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel çalışıyor. Umarım Apple bir sebep bulup kaldırmaz AppStore'dan.

• Güzel uygulama indirdim arkadaşlara da tavsiye ederim
  • Demedi demeyin, bu program çok tutar, programı yazan Türk arkadaş da zengin olur

• Program iPad'de stabil çalışmıyor. Ve en çok uyuz olduğum şey mevcut, yani Türk arkadaşın yaptığı uygulama da Türkçe dil desteği yok. O yüzden şu anlık çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile75 -- 23 Temmuz 2013; 16:00:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldım şimdilik memnum sorun çıkmaz inşallah :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Program iPad'de stabil çalışmıyor. Ve en çok uyuz olduğum şey mevcut, yani Türk arkadaşın yaptığı uygulama da Türkçe dil desteği yok. O yüzden şu anlık çöp.

aynen türkler türkçe uygulama yapmazsa elin adamı neden yapsın sırf bu yüzden bende almıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçak Yolcu -- 23 Temmuz 2013; 17:56:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

quote:

Program iPad'de stabil çalışmıyor. Ve en çok uyuz olduğum şey mevcut, yani Türk arkadaşın yaptığı uygulama da Türkçe dil desteği yok. O yüzden şu anlık çöp.

aynen türkler türkçe uygulama yapmazsa elin adamı neden yapsın sırf bu yüzden bende almıyorum

+1 ve uygulama türkçe olmayınca yazan türk olsa bile yabancıdan farkı kalmıyor gözümde.
    Bunu vurgulamam da destek isteyen yapımcı ek olarak bir dil desteği sunmadıkça destek olmam maalesef. Bir çok arkadaşta benimle aynı düşüncededir.

• quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

quote:

+1 ve uygulama türkçe olmayınca yazan türk olsa bile yabancıdan farkı kalmıyor gözümde.
    Bunu vurgulamam da destek isteyen yapımcı ek olarak bir dil desteği sunmadıkça destek olmam maalesef. Bir çok arkadaşta benimle aynı düşüncededir.

mağlum yerden test etmek için indirdim türkçe program hakkına girdik çocugun

video çekerken ankaranın bağları bile çalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçak Yolcu -- 23 Temmuz 2013; 18:55:59 >
  • türkiye app store'da ürünü bulamadım ?
  • Uygulama kaldirildi sanirsam.Us store'dan aciyorum us store'da yok diyor,tr storedan aciyorum us store'da mevcut diyor.

• Uygulama muhtemelen kaldirildi, sistemle bu kadar etkilesime gecen bir uygulamaya Apple izin vermez. Daha once bu is JB ile yapiliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zordion -- 24 Temmuz 2013; 2:18:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldırıldı

• İyi ki kaldırılmadan indirmişim
  • Türkçe olmadığı için malum yerden çektim,kaldırılmış şimdi galiba ama indirdik güzel.

• İnceleme fırsatımız olmadan kaldırmışlar :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.