Şimdi Ara

Assassin's Creed 4'ten Yeni Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Ubisoft'un bu sene içerisinde çıkaracağı önemli oyunlardan Assassin's Creed IV: Black Flag için yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Ekran görüntülerine baktığımızda oyunun gerçekten etkileyici grafiklere sahip olduğunu görüyoruz. Özellikle yeni deniz ve ada-orman teması güzel bir görüntünün oluşmasında etkililer. Bunun yanında oyun için yayınlanan sanatsal tasarımlarda da oyunda karşılaşmamız muhtemel olan mekanları ve gemileri görüyoruz. İşte oyun için yayınlanan yeni ekran görüntüleri ve sanatsal tasarımlar:

• Videoları geçtim, artık resimler de hata veriyor.

Düzenleme: Neyse ki açıldı resimler, tarayıcımdan dolayıymış sanırım . Grafikler hoş görünüyor, mekan tasarımlarının 3'ten kat kat iyi olduğu kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAuditore_ -- 22 Temmuz 2013; 21:27:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Süper resimler ilk 4 resimi çok beğendim grafikleri çok güzel görünüyor bence bsc bu oyunu incelerse grafiklerden 9.7 üstünde alıcak eminim :D

• grafikler çok güzelde donla denize dalmak ne ya ayrıca kahramanımızda pazulardan ve baklavalardan da yoksun hiç etkileyici bir görünüşü yok
  • değişik hayvanlara benziysen
  • Grafikler nextgen'e yakışmıyor, çöp resmen.
  • bu oyunun su altı bölümleri efsane olacak bana göre. ayrıca büyük beyaz köpekbalığını çok beğendim, önce fragmanlarda yoktu daha küçük türler vardı.

• köpek balıkları, antik ada şehirleri, su altı şehirleri harabeleri oyun için her gün daha fazla olumlu düşünmeye başladım
  • Assasins creed revelations dan itibaren yavaş yavaş seriden soğumaya başladım en azından ACR ın hikayesi güzeldi(bence müthişti özellikle sonları)sonra AC3 duyuruldu ''3''olduğu için heyecanlandım yeni bi dünya yeni bi karakter ama bütün bunların dışında AC in en önemli özelliği olan hikaye fos çıktı(desmond ın bölümü özellikle)eskiden AC en sevdiğim serilerdendi aslında hala öyle ama sadece mesafeliyim bence Ubi yeni bi karakter ve yeni bi dünya yaparak çok doğru bi adım atıyor bi dergide çok doğru cümle okudum (OGZ dergisi mart sayısı veya nisan)
    ''Edward Kenway Ezio'dan boşalan yeri, Karayipler de Rönesans'dan boşalan yeri dolduracak gibi gözüküyor.''cümle buydu ve çok doğru gözüküyor sadece hikaye artık nereye gidecek şüpheliyim ama bu oyundan da umutluyum hadi bakalım tekrar hayal kırıklığı yaşarsam AC artık en sevdiğim seri olmayacak artık CoD olacak (zaten öyle diyebilirsiniz ama daha CoD olmadı AC bence)

• Grafikler çöp diyen arkadala duyurulur : BSC düşük çözünürlükte resimler kullanıyor maalesef ki buda insanı yanılgıya düşürüyor.

Örneğin bir resimin hd hali :

http://s1307.hizliresim.com/1c/q/qn652.jpg

• GAMER981

abi baksana bu Assassin's Creed üç den görüntü D:
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

grafikler çok güzelde donla denize dalmak ne ya ayrıca kahramanımızda pazulardan ve baklavalardan da yoksun hiç etkileyici bir görünüşü yok

bayanların bu tarz oyunlara yorum yazdıklarını ilk defa görüyorum :)
  • Büyük bir faciaya hazır olun

• Beğenmeyenler olabilir ama ben merakla bekliyorum oyunu, farklı bir deneyim olacak, su altı sahneleri - köpek balıkları vs. oldukça ilgi çekici. Güzel resimler.
  • En iyi Assasin Creed oyunu olmayabilir ama yılın korsan oyunu olmaya aday bence ;D

• AC III'den daha iyi olacağını düşünüyorum(her nekadar Ubi. böyle düşünmese de).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun AC oyunu değil farklı bir oyun olmuş bana göre. Yani hikaye evrim geçirdi denebilir. AC 3 bana önceki oyunların tadını vermedi. Oyun güzel muhtemelen IV de güzel olacaktır ama o eski oyunların tadını o hikayenin atmosferini veremedi AC 3. Muhtemelen IV de o tadı veremeyecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.