Şimdi Ara

HDD problemli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar.. benim şöyle bir sorunum var.. herhangi bir programla.. hardisk üzerinde denetleme yapılınca bilgisayar kitleniyor.. ve restart yapmak zorunda kalıyorum.. bu herhangi bir program dediğim.. örn system mechanic.. ve ya kaspersky antivirus.. veya windows xp nin CHKDSK komutu.. Bu 3 işlemlede denedim.. bilgisayar kitleniyor.. Ama şöyle bir durumda var ben repair ekranından CHKDSK komutu verdiğimde işlem tamamlanıyor.... Windows altında bilgisayarın kilitlenmesi fakat repair konsolunda kilitlenmemesi olayını nasıl açıklayabiliriz.. HDD de donanımsal bir sorun olsa repair ekranında da kilitlenmesi gerekmezmi?.. windowsta bir sorun var diyelim daha yeni kurdum.

şimdiden teşekkürler.. iyi çalışmalarr

• repair disk diye bir programla daha denedim onda da kilitleniyor.. bir fikrin olan yok mu ? sanırım hdd ye bir low level format atmam gerekiyor?
  • sanırım bu konu pek tutmadı.. tüm çabalarıma rağmen yine cevap alamadım.. canınız saolsun arkadaşlar bu da son çırpınışım olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanyahsi -- 28 Haziran 2006; 20:41:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.