Şimdi Ara

Audio Technica CKS77X, CKS55X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ATH cks77x ve cks55x ürünlerini çıkarmış. İlk iki resim cks77X, üçüncüsü cks55x. Özellikle 77X çok orijinal görünüyor. Önceki sürümlerine göre daha bir solid yapıda. Arkada logonun yer aldığı alüminyum kısım büyütülmüş. Çember kısmı da uzatılmış ve büyütülmüş. Önceki sürüme göre empedansı 14'ten 16'ya çıkmış. ATH sitesinde daha büyük, daha baslı ve daha güçlü olduğunu belirtiyor.

Head-fi'de daha gür mid ve daha kontrollü tizlere sahip olduğundan, basların aşırı büyük olmasına karşın diğer frekansları örtmediğinden ve bayan seslerde başarılı olduğundan söz ediliyor.

• Merak ediyorum CKS77X modelini. İnşallah alan birisi inceleme yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Merak ediyorum CKS77X modelini. İnşallah alan birisi inceleme yapar.

Yakında gelmeye başlar. Fiyat farkı da pek yok. Cks'nin 99 ve 1000 modellerindeki gibi basların kısıldığını sanmıyorum. Sitede daha baslı, daha güçlü diye belirtilmiş.
  • Aslında CKS99 'da bassları kısması hoşuma gidiyordu. Böylece basslar midleri ezemiyordu. Eğer söyledikleri gibi basslar midleri ve tizleri ezmiyorsa tam f/p canavarı yolda demektir.
  • Sürücü arkasındaki kabini büyüttüklerine göre baslar güçlü ve dolgun olur kesin. Yalnız baya afili görünüyor. Biraz genç işi olmuş. Sürücüye açılan kısım renklenmiş. Kulakta duruşu metroda falan bariz dikkat çekecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olacağından eminim ama bize gelirmi orasınıda bilmiyorum
  • Bize gelip gelmeyeceği 2 kişiye bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Bize gelip gelmeyeceği 2 kişiye bağlı.

Evet, birilerinin kulağına gitsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E beyler halihazırda çok yüksek rakamlı değillerki. Alın gitsin beğenmezseniz satarsınız. Denemek için sürüyle şey almışımdır bu usulle.
  • Bu aralar durum sıkışık. Elimde bir kaç parça ürün var satabilirsem, almayı düşünüyorum.
  • Ben de 77X'i gözüme kestirdim, dur bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Italoman -- 29 Temmuz 2013; 20:35:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl alıcaz bunları ?
    ebay'den mi ?
    türkiyede satan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _XaNDeR_

nasıl alıcaz bunları ?
    ebay'den mi ?
    türkiyede satan var mı ?

Ebaydan alınabilir.

TR'de şuan yok.
  • ebayden ben almıştım ama adam elimde yok diye geri yatırdı parayı,diğerleride 99 dolara filan patlıyor.CDJAPON.CO dan aldım 2 haftaya gelicek söylerim durumu
  • Hangisini aldınız acaba, izlenimleri merakla bekliyoruz...
  • cks77x,kargo+normal fiyat 78 dolara aldım.Kutu incelemesi vs yaparım ama ilk defa bu tür bir kulaklık alıcam.O yüzden kıyaslama yapamam.Daha önce dandik 30 tllik kulakiçi kulaklık ve oyuncu kulaklığı olarak Steelseries siberia kullandım.O da farklı bir şey zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allpino -- 29 Temmuz 2013; 19:48:56 >
  • Aldığınız fiyat çok iyi gerçekten, kafadan piyasa fiyatının 20$ altında. İstanbul'daysanız bir ustaya inceletmenizde yarar var bence @allpino @Mair
  • Malesef ankaradayım Şuan tek sıkıntım gelip gelmemesi.Araştırdığım kadarı ile sorun yokmuş fakat ebay kadar bilindik değiş işte.Artık beklicez,yapcak bir şey yok.Gelince elimden geldiği kadar deneyimlerimi anlatmaya çalışacağım.İncelerken nelere dikkat etmeliyim?Önerdiğiniz bir şey var mı?
  • allpino A kullanıcısına yanıt
    İlk önce biraz pişmesi lazım. Pişmesi için de en sert müziğinizde 80-90/100 seste birkaç gün boş çalsın.

Kalanları için de deneyim tek yol. Sürüyle parametre var ve kıyaslayamadıktan sonra sizin ve incelemeniz için sadece "güzel çalar" :)
  • Şimdi önümüzdeki 1-1,5 yıl içinde favori olmaya aday bu cks77x. Gördüğüm kadarıyla ilk alıcısınız. Kimse aynı bas yoğunluğu için üç katı para verip ie80 almaz. O nedenle inceleme ve gözlemleriniz önemli halk adına Techno-fi Ankara ile de görüşebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.