Şimdi Ara

Windows Phone 8 için Here Drive+ uygulaması yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nokia'nın harita hizmetlerini tek bir kategori altında toplayarak Here şeklinde yeniden yapılandırmasının ardından, bu hizmetler yavaş yavaş Nokia cihazlarına özgü olmaktan çıkıyor. 

Dünyada 95 ülkede çevrimdışı ve adım adım sesli navigasyon sunan Here Drive+, artık tüm Windows Phone 8 kullanıcılarına sunulmaya başladı. Uygulama belirli ülkelerde kişiselleştirilmiş günlük yol yardımı, hız sınırı uyarısı, en hızlı veya en yavaş rota hesaplamaları, etkileşimli pusula şeklinde özellikler sunuyor. 

Uygulama Lumia 925, 920, 820 ve 620 cihazları için global navigasyon lisanslı olarak ücretsiz sunuluyor. Diğer Windows Phone 8 cihazları için ise 85TL fiyat etiketine sahip.

• 720 var bende herhangi bir ücret ödemiyorum ama. Ek olarak google maps arayüzle birlikte kullanıldığında daha fazla arama noktası elde edilebiliyor. Uyumlu çalışıyor her iki sistemde.
  • Nokia sayesinde diğer telefonlarda bir şeye benzeyecek.

• Nokia yazılım konusunda iyi ama donanım konusunda elini kolunu bağlayan WP 8. Donanım kısıtlamaları olmasa Nokia günümüz donanımlarını kullanır elbet telefonlarda Samsung HTC gibi ama WP8 engelliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Nokia yazılım konusunda iyi ama donanım konusunda elini kolunu bağlayan WP 8. Donanım kısıtlamaları olmasa Nokia günümüz donanımlarını kullanır elbet telefonlarda Samsung HTC gibi ama WP8 engelliyor.

Bizim bildiğiz Nokia mı yapıcak bunu? Hani yıllardır symbian telefonlara 128 mb ram 400mhz işlemci koyan Nokia Asıl Microsoft'un kısıtlamaları sayesinde çift çekirdekli Nokialar görebiliyoruz. Nokia'ya kalsa hala 256 mb ram ile devam

• su goruntuler bende nıye yok acaba gerçekçş goruntuler sadece yol cızgılerı mevcut bende yoksa Türkiye yi desteklemıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

su goruntuler bende nıye yok acaba gerçekçş goruntuler sadece yol cızgılerı mevcut bende yoksa Türkiye yi desteklemıyormu ?

3d görüntüyü Tr desteklemiyordur. Bu tür konforlu özellikleri ülkemizde hiç bir zaman kullanamıyoruz nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

su goruntuler bende nıye yok acaba gerçekçş goruntuler sadece yol cızgılerı mevcut bende yoksa Türkiye yi desteklemıyormu ?

3d görüntüyü Tr desteklemiyordur. Bu tür konforlu özellikleri ülkemizde hiç bir zaman kullanamıyoruz nedense

pekı tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cidelee

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Nokia yazılım konusunda iyi ama donanım konusunda elini kolunu bağlayan WP 8. Donanım kısıtlamaları olmasa Nokia günümüz donanımlarını kullanır elbet telefonlarda Samsung HTC gibi ama WP8 engelliyor.

Bizim bildiğiz Nokia mı yapıcak bunu? Hani yıllardır symbian telefonlara 128 mb ram 400mhz işlemci koyan Nokia Asıl Microsoft'un kısıtlamaları sayesinde çift çekirdekli Nokialar görebiliyoruz. Nokia'ya kalsa hala 256 mb ram ile devam

Aynen Çin işkencecisi nokya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

720 var bende herhangi bir ücret ödemiyorum ama. Ek olarak google maps arayüzle birlikte kullanıldığında daha fazla arama noktası elde edilebiliyor. Uyumlu çalışıyor her iki sistemde.

reis nasıl naptın az anlatır mısın

bende de 720 var fakat aramaya here drive+ yazıyorum bana göstermiyor, normalini falan buluyor

arayüz nasıl birleştiriliyor google ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

720 var bende herhangi bir ücret ödemiyorum ama. Ek olarak google maps arayüzle birlikte kullanıldığında daha fazla arama noktası elde edilebiliyor. Uyumlu çalışıyor her iki sistemde.

reis nasıl naptın az anlatır mısın

bende de 720 var fakat aramaya here drive+ yazıyorum bana göstermiyor, normalini falan buluyor

arayüz nasıl birleştiriliyor google ile

mağazadan google mapsi indir navigasyonu google mapsden girip kullan
  • Mağazadan Google Map indiriyorsun. Google map ile yeri aratıyorsun navigasyonu başlat deyince Direk here+ açılıyor ve oradaki koordinatı gösteriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.