Şimdi Ara

hdd sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HDD me işletim sistemini yükleyemiyorm.tam yükleme başlıycak görüntü kararıyor. başka bi hdd de denedim işletim sistemini yüklüyor. tahminimce hdd nin boot sektçründe bi problem var.ama nasıl düzelteceğimi bilemiyorum. bi bilen varsa lütfen yardım etsin.

• partition magic yada benzeri bir program ile diski yeniden bölümlendirmelisin. Üretici sitesinde de ihtiyacını görecek küçük boyutlu programları bulabilirsin.
  • Kardeş iki gün önce 80 gb'lık bi harddiskimi o yüzden tamamen bozdum.Biçimlendirmeyi falan yapıyosun.Bilgisayar kendisini yeniden başlatıyor tam xp yükleme ekranı gelecek ekran kararıp kalıyor.Senin olayda böyle oluyor dimi?Ben tam bir gün uğraştım sonunda yine yükleyemedim çalışan 80 gb'lik güzelim harddiske bir yumruk attım.Ve olabilecek en kötü şey oldu.Harddiskim kafa vurmaya başladı.Yani haddisk tamamen bozuldu.En büyük aptallığı ise foruma bu sorunu nasıl halledeceğimi yazmamakla yaptım.Sen yazacak arkadaşları bekle sakın bişey yapma.
  • sseydi kardeşim işletim sistemi sistemi açılmıyor.yani bilgisayar HDD yi görmüyor. oyüzden işletim sistemi yüklenmiyor ya... başka bi fikri olan yokmu kardeşler
  • partition magic in dos verisyonlarıda mevcut başlangıc disketi ile dos ortamına geçipte yapabilirsin
  • arkadaşlar düzelttim işletim sistemini yüklüyor.ama ilk yükleme yaptığında herşey normal gidiyor. partitionlarına böldüm. ntfs ile biçimlendirip yüklemeyi başlattım.ilk yükleme bittikten sonra bilgisayar tekrar başladıktan sonra yükleme başa alıyor. peki şimdi ne yapıcam. bi bilgisi olan varmı.

teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.