Şimdi Ara

Nvidia Shield, 31 Temmuz tarihinde yurtdışında piyasaya çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia Shield, 31 Temmuz tarihinde yurtdışında piyasaya çıkacak

Nvidia'nın Android işletim sistemiyle çalışan taşınabilir oyun konsolu Nvidia Shield, 31 Temmuz tarihinde yurt dışında piyasaya çıkacak. 

Aslına bakılacak olursa Shield'in 27 Haziran tarihinde satışa sunulması bekleniyordu. Ancak, hakkında net bir açıklama yapılmayan bazı sorunlar nedeniyle çıkış tarihi ertelenmişti. Yeni çıkış tarihini 31 Temmuz olarak belirleyen Nvidia anlaşılan üretim sürecinde yaşadığı problemleri çözmüş durumda.

Android oyunlarının yanı sıra, PC üzerinden oyun akışı sağlayabilen Tegra 4'lü taşınabilir konsolun hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

• 300 dolar fiyatıyla hiç çıkmasa daha iyi 300 dolara bunu alacağıma sene sonuna kadar bekler 400 dolara ps4 alırım

• Bu bir de ucuz hali. Normalde daha fazlaydı.

Çok satacağından şüpheliyim.

• PS vita tarzı android oyun konsolu cıksa içinde en yüksek donanım. Patlama yasanır heralde.

• tegra 4 telefonlarda olacağı için bu 'şey'e ihtiyaç olmayacak bence.

• Çok pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umutlanmıştık ama
  • ya nvidia bsg

• ingiltere de satis patlamasi yapar simdi bu .

• nvidia hep konuşuyor içraat yok

• Sırf emülasyon için bile alınacağını düşünmüştüm, ama o parayı vermektense bir tane android telefonlar için çıkan controller'lardan alır, mutlu mesut yaşarım arkadaş, ne gereği var neredeyse hiç exclusive'i olmayacak bir konsola bu kadar para saymaya.

• 800 liradan aşağı gelmez arkadaşın dediği gibi bunun yerine ps4 alınır daha iyi

• full hd oyunların optimizasyonu konusunda hala şüphelerim var. ayrıca 800 lira olacağını tahmin edenler var. türkiye pazarına girişi en az 1000-1200 lira aralığında olur bu konsolun şimdiden belirteyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.