Şimdi Ara

Ultra Street Fighter IV'e Yeni Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Geçtiğimiz günlerde duyurulan Ultra Street Fighter IV sürümü için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Görüntüler geçtiğimiz yılın geleneksel Street Fighter turnuvasına ait anlarla başlıyor ve devamında Hugo, Poison, Elena ve Rolento'nun dahil olduğu oyun içi anlara uzanıyor.

• Pek bir şaşalı yapmış videoyu at tarafı bir kaç karakter.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben bu oyunu pek sevmiyom çünkü tekkenin çakması gibi birşey

• Berkay messi Sf ile Tekkeni bir tutanı ilk defa görüyorum aralarında milyonlarca fark var oynanış olarak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaymessi

Ben bu oyunu pek sevmiyom çünkü tekkenin çakması gibi birşey

gündüz vakti alkol falan mı aldın sen.

sen kimin çakmasısın acaba :)

• bıktık bıktık bıktık bu editionlardan ben sf4 ve arcade edition aldım yeni bir nex gen beklerken sunların yaptıklarına bak neden sıfırdan oyun yapıyorsunuz arkadaşım madem dlc olarak çıkartın bu oyunccuları enayi yerien koymak gibi birşey

• Onu bırakında , bizde nerde bu turnuva nerde bu atmosfer bizde oyun oynayana ,çizgi roman okuyana ,anime izleyene çocuk derler ,bu arada berkay kardeşimizin anlaşılan daha yaşı küçük ondan tekken kıyaslaması yapmış:)

• Nuclear Street Fighter IV'da gelirse şaşırmam. :)

• görende yeni oyun sanacak alt tarafı 2 yeni karakter
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

görende yeni oyun sanacak alt tarafı 2 yeni karakter

bilemedin 3 :) ama oyunda baya geliştirme var baksana, saçlar ve bandanaların sallanması yeni teknoloji :D

• bu oyunu çok sever oynardım ama artık sinirlerimi bozmaya başladı, çok salak saçma oldu. orjinali daha iyi idi.
  • Ne abartılı Ultra teaser, USSF_IV_AE peşi sıra gelir.

• yaklaşık 20 yıldır dövüş oyunları oynarım. street fighter da aptallığın geldiği son nokta.zamanında bizim street fighter
    alpha,svc chaos, sf3 deki kimsenin suratına bile bakmadığı karakterleri oyuna ilave ediyorlar.Ryu ve Ken in özel vuruşlarını ve ateşlerinin götürdüğü güçleri olabildiğince güçsüzleştirdiler.Eskiden ryu ve ken i aldığımızda ortalığı dağıtırdık. zayıf karakterleri ancak bizim gibi deneyimli oyuncular alıp kendilerini denerlerdi.Kısacası bu karakterlerde de güç farkı olmalı.sırf multiplayer da dengeli olsun diye karakterlerin gerçek potansiyellerinin ağzına s...mamalı.Kaldı oyunda Shin akuma, violent ken ve gerçek potansiyelli evil ryunun en azından var olması gerekirdi.ilk haberi duyunca bu karakterlerin varlığı aklıma gelmişti birden bire. ama sonradan bu gerizekalı karakterlerin açıklanması beni çok da şaşırtmadı açıkçası..Allahtan kendime ait 1080p lik full hd yaklaşık 450
    karakterli ve 100 e yakın full HD stage li,mükemmel life barları olan ve SF, TEKKEN, KOF,MARVEL SERİSİ, nden
    en güzel karakterleri olan bir MUGEN oyunum var..50 sene bile geçse daha iyisini yapamayacaklar çünkü ben yine o zaman daha iyisini yapmış olacağım......Tüm BSC ekibine iyi çalışmalar dillerim..

• Orijinalden alıntı: skullomania

Özelliklede senin nickini taşıdığın karakter olsun veya garuda ,bu tarz sağlam karakterler varkennn, batırdılar güzelim oyunu ,ne günlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

görende yeni oyun sanacak alt tarafı 2 yeni karakter

bilemedin 3 :) ama oyunda baya geliştirme var baksana, saçlar ve bandanaların sallanması yeni teknoloji :D

NFS'nin su damlacıkları gibi desene :)
  • eskı havasını bır haylı yakalamıs capcom pc de :) super ultra mega über vb gibi versıyonlar cıkmaya başladı :)))))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.