Şimdi Ara

Nokia 301 Kullananlar Buraya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
5
Favori
38.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 301 de whatsapp a bende giremedim, diğer akıllı telefonda kurulu ve kullanımda olduğundan mı acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüksel75 -- 5 Aralık 2013; 19:50:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: MotoDahi

Merhaba Nokia 301 Kullanıcısı Olarak Facebook - Twitter Kısaca Sosyal Medya'da Sorunsuz Olarak Bağlanıyorum. Bunun Dışında Youtube'da Bağlanıyorum Kontör Çok Gidiyor Haberiniz Olsun. Nokia 301 Kullanıcılarına Tavsiyem İnternet Paketi Alabilirsiniz BimCELL 500 MB 9 TL - 1 GB 13 TL Ben BimCELL Kullanıyorum Ayrıca İnternet Paketi Kullanmıyorum. Sadece Facebook - Twitter Sitelerine Girerseniz Kontör Sorunu Yaşamazsınız. Hayırlı Forumlar.

Whatsapp ?

Sorun Yok.
  • Telefonun arama kaydı kaç numaraya kadar? Benim aptal tel. arayan, aranan ve cevapsız olarak toplamda 30 kayıt yapıyor ve çok kullanışsız.
  • Arama yönetimi

Rehber: 1000

Kaynak:http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/301/teknik-ozellikler/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 8 Aralık 2013; 22:19:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Arama yönetimi

Rehber: 1000

Kaynak:http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/301/teknik-ozellikler/

hocam 1000 adet isim kaydetme
    arkadaş gelen aranan aramalardan bahsediyor

Sony Ericson telefonumda 30 kayıt sınırı bazen çok can sıkıcı oluyor; sırf bu yüzden akıllı telefona da geçmek istemiyorum hani.

• Merhaba Sadece Nokia 301 Kullananlar Mesaj Yazarsa Böylece Daha İyi Yardımcı Olabiliriz. Nokia 301 Aranan Arayan Konu'suna Gelince Herhangi Bir Sınır Söz Konu'su Değildir. Hayırlı Forumlar.
  • 301 yeni güncelleme almıştır:http://discussions.nokia.com/t5/Software-Updates/New-software-update-for-Nokia-301-v-8-02/td-p/2294217

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 15 Aralık 2013; 15:35:44 >
  • Merhaba Nokia 301 Kullananlar Aşağıdaki Programı Yükledikten Sonra Otomatik Olarak Sınırsız Ve Sorunsuz Olarak Güncelleyebilirsiniz.

http://www.gezginler.net/indir/nokia-suite.html

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 16 Aralık 2013; 0:47:05 >
  • Merhaba Sanmıyorum Nokia 6300 güncellemıstım bu program sayesınde siz de sorun olmadan kullanabilirsiniz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 16 Aralık 2013; 1:00:33 >
  • Merhaba tel den yapıldıgını bende biliyorum ama alternatif olarak Nokia Suite programını kullanabilirsiniz. Size tavsiyem Nokia Suite den guncelleyin yoksa kontorlu kullanıyorsanız tavsiye etmem internet paketiniz varsa tel den guncelleyebilirsiniz. Sorun olursa pm den ulasın her zaman burdayız. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 16 Aralık 2013; 1:15:39 >
  • Merhaba Nokia 301 telefon da sorun yaşamadığım için guncellemedim. Tahminen 50 veya 100 mb olabilir. Nokia 301 kapasite sorunu yoktur. Harici hafıza 32 gb destekler bildigim kadarıyla son çıkan telefonlar da bile bu ozellik yok. O yuzden kullandıgınız Nokia 301'in Kıymetini Bilin Derim Bana Sorarsanız Nokia 301 Mükemmel. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 16 Aralık 2013; 1:28:05 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 16 Aralık 2013; 8:23:44 >
  • Merhaba efem anladığım kadarıyla Nokia 301 kullanıyorsunuz. Nokia Suite Desteklemiyorsa Telefondan Manuel Olarak Güncelleyebilir Veya Telefonu Size En Yakın Nokia Yetkili Bayiden Nokia 301 Güncel Sürüm Varsa Güncelleyebilirsiniz. Destek Ve İlgi İçin Nokia 301 Kullanıcıları Olarak Teşekkür Ederiz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 16 Aralık 2013; 11:33:12 >
  • quote:

Merhaba Nokia 301 telefon da sorun yaşamadığım için guncellemedim. Tahminen 50 veya 100 mb olabilir. Nokia 301 kapasite sorunu yoktur. Harici hafıza 32 gb destekler bildigim kadarıyla son çıkan telefonlar da bile bu ozellik yok. O yuzden kullandıgınız Nokia 301'in Kıymetini Bilin Derim Bana Sorarsanız Nokia 301 Mükemmel. Hayırlı Forumlar.

iyi güzel de wifi olsaymış çok iyi olacakmış.
  • güncelleme işini micro usb li bir kablo ile bilgisayarın usb girişinden bağlantı kurup güncelleyemezmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Merhaba Sanmıyorum Nokia 6300 güncellemıstım bu program sayesınde siz de sorun olmadan kullanabilirsiniz. Hayırlı Forumlar.

hocam 6300 başka onlar eski seri telefonlar...
    ben okudum telden güncelleme yapacağım tavsiye ederim, yazılım önemli, yazılım can demek
    sabah avea bedava 1gb internet var onu takıp günceleme yaparım...
    pil olayım çok çok iyi bu aralar 9 güne çıktım

9 gün bana garip geldi, gün içi pek konuşmuyorsunuz galiba

• güncelleme ne ile ilgili, bilen var mı?
  • Nokia 515'i takip ediyordum, her şeyi ile beğenmiştim, fakat bir kullanıcı konuşma esnasındaki sesin boğukluğundan bahsetmiş, bu nedenle 515'ten soğudum. Çünkü beğenerek aldığım Nokia 112'de de benzer sorun yaşamış, hemen satmıştım. Şimdi bu telefonu gördüm, yorumları okudum, benim için çok önemli olan şarz süresini beğendim, ses hakkında da olumlu yorumlar var, merak ettiğim acaba 301'de el feneri özelliği var mı? Bu benim için önemli, bir de tuşları nasıl yumuşak mı, mesaj yazarken çatur çutur vb sesler geliyor mu?
  • yüksel75 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba Şarjı uzun gitmesi gayet doğal bataryası çok iyi o yuzden yani sorun yok. Hayırlı Forumlar.
  • Cevap için teşekkürler, keşke el feneri de olsaymış. Ayrıca el feneri için flasha gerek yok, çünkü Nokia x1-00'da da flash yoktu ama el feneri vardı.

Peki bir soru daha sorayım, ekran çözünürlüğü nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.