Şimdi Ara

Nokia 301 Kullananlar Buraya (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
5
Favori
38.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Akıllı Şarj Veya Akrep Şarj Nedir ?

Bilmeyenler İçin Örnek Resim Aşağıdadır.

Nokia 301 Kullananlar Buraya

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 25 Ekim 2013; 3:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MotoDahi

Buraya Bir Şeyler Yazılacak.

Sn Motodahi, günde bir veya birkaç saat internet paketi ile video falan izlemeden sadece mesaj hotmail gibi uygulamalar kullanımında bataryasının dayanımı nasıl? Çok çabuk tükeniyor mu? Yani kısacası internet paketi kullanımında batarya performansı nasıl?
  • Nokia 301 3 gündür acık duruyor şarjı 1 çizgi gitti muzik radyo dinledıgım halde gerisini sen düşün. (Yukarıda Resimde Görmüş Olduğun Akıllı Şarj Sayesinde Batarya Full Şarj Ettim Ondan Olabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 21:35:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

vatanda nokia 301 fiyatı şu anda çok uygun hafta sonu 307 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/nokia-nok_301_wh-asha-301-cep-telefonu-%28beyaz%29/productdetails.aspx?I_ID=66317

Burada Asha diye bahsedimiş galiba yanlış yazılmış.

• quote:

Nokia 301 3 gündür acık duruyor şarjı 1 çizgi gitti muzik radyo dinledıgım halde gerisini sen düşün. (Yukarıda Resimde Görmüş Olduğun Akıllı Şarj Sayesinde Batarya Full Şarj Ettim Ondan Olabilir.)

Bu süre içinde Hat üzerinden internet kullanımı da var mı?
  • Sanıyorum Yanlış Anlaşılıyor Telefonumuz Asha Serisi Değil. Nokia 301

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 21:43:53 >
  • Asha Tarzım Değil. Asha Kullananlara Haksızlık Olmasın Asha Telefonlar Da Güzel. Ben Nokia 301 Almayı Uygun Gördüm Beğendim İnceledim Telefon Mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 21:45:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel75

quote:

Nokia 301 3 gündür acık duruyor şarjı 1 çizgi gitti muzik radyo dinledıgım halde gerisini sen düşün. (Yukarıda Resimde Görmüş Olduğun Akıllı Şarj Sayesinde Batarya Full Şarj Ettim Ondan Olabilir.)

Bu süre içinde Hat üzerinden internet kullanımı da var mı?

Evet.
  • NOKIA 301

TEKNIK OZELLIKLER

Güç yönetimi

En fazla bekleme süresi (2G): 888 sa

En fazla bekleme süresi: 39 gün

En fazla 2G konuşma süresi: 20 s

En fazla 3G konuşma süresi: 6 s

En fazla bekleme süresi (3G): 936 sa

Kaynak:www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/301/#ProductSpecsWidget

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 21:50:41 >
  • Nokia 301 Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Linke Tıklayabilirsiniz.

www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/301/
  • quote:

Nokia 301 Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Aşağıdaki Linke Tıklayabilirsiniz.

renk olarak siyah mı mavi mi olmalı, hangisi daha iyi yakışıyor?
  • Nokia 301 Kullanıcıları Olarak Yardım Ve Destek Vermeye Devam Edeceğiz. Alaka Ve İlginize Teşekkür Ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 21:55:22 >
  • quote:

quote:

Nokia 301 Satın Almayı Düşünürsen Siyah Renk Almanı Tavsiye Ederim. Nokia 301 Siyah - Black Kullanıyorum.

• yüksel75 Y kullanıcısına yanıt
    Yine De Son Karar Senin Ben Sadece Tavsiye Ettim. En Çok Hangi Renk Beğenirsen Onu Kullan Sen Bilirsin Tabi.
  • quote:

quote:

quote:

Nokia 301 Satın Almayı Düşünürsen Siyah Renk Almanı Tavsiye Ederim. Nokia 301 Siyah - Black Kullanıyorum.

bende siyah düşünüyordum, merak etttiğim bir konuda, konuşurken kulağa gelen ses güçlü mü?
    Diğer sesler, zil sesi mp3 sesi vs. mp3, radyo dışarı ses veriyormu güçlü mü?

• yüksel75 Y kullanıcısına yanıt
    Nokia 301 Kullananlar Konusuna Giriş Yapınca Nokia 301 Siyah Resmini Görebilirsin. Ayrıca Nokia 301 Satın Almadan Önce Telefonu Deneyebiliyorsun. Ben Media Markt'den Önce Denedim Sonra Beğendim Aldım. Bu Arada Nokia 206 Benziyor Nokia 301 Modeline Yanlışlıkla Nokia 206 Alma Sakın Ben Karıştırmıştım. Önce Media Markt Veya Herhangi Bir Yerden Teknosa - Bimeks vs. Nokia 301 Telefonu Dene Beğenirsen Alırsın Bize De Hayırlı Olsun Demek Düşer. Yüksel Saygılar, Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 22:06:56 >
  • quote:

Nokia 301 Kullananlar Konusuna Giriş Yapınca Nokia 301 Siyah Resmini Görebilirsin. Ayrıca Nokia 301 Satın Almadan Önce Telefonu Deneyebiliyorsun. Ben Media Markt'den Önce Denedim Sonra Beğendim Aldım. Bu Arada Nokia 206 Benziyor Nokia 301 Modeline Yanlışlıkla Nokia 206 Alma Sakın Ben Karıştırmıştım. Önce Media Markt Veya Herhangi Bir Yerden Teknosa - Bimeks vs. Nokia 301 Telefonu Dene Beğenirsen Alırsın Bize De Hayırlı Olsun Demek Düşer. Yüksel Saygılar, Sevgiler.

Saygılar bizden, cevaplarınız için teşekkürler. Başka var mı bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla Şarj konusunda kağıt üzerinde en iyisi bu görünüyor. yukarılardaki yorumlarda şarj konusunda olumsuz yazanlarda olmuş ama kullanım hatası da olabilir. En yakın zamanda denemeliyim.

• Nokia 301 Telefon Ve Her Telefon Satın Alınmadan Önce Demo Şarj Vardır Hemen Biter Şarj Bittikten Sonra Gece Şarja Takarsınız Telefonu Sabah Full Olarak Dolu Bir Şekilde Şarj Başarıyla Tamamlanmış Olur. Bu Adım Her Telefon Da Uygulanmalıdır. Uygulanmazsa Şarj Konusunda Sağlıklı Olmayan Sürekli Sorunlar Yaşayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 22:14:14 >
  • Nokia 301 Kullanıcısı Olarak Doğrusunu Söylemek Gerekirse Telefonu Kullanırken Şarj Konusunda Sorun Yaşamadım Çok Şükür. Sadece Telefon Uzun Süre Kapalı Durunca Batarya Sıfırlanabiliyor Bu Durumla Karşılaşırsanız Akıllı Şarj Kullanarak Bataryanızı Şarj Edebilirsiniz. Nokia 301 Ses Kalite'si Olarak Bana Göre Mükemmel Olsa Da Şimdiye Kadar Kullandığım Hiç Bir Telefon Motorola E398 Kadar Güçlü Ses Vermemiştir Ve De Veremeyecektir. Nokia 301 Kullanıcıları Düşünce Ve Yorumlarınızı Bekliyoruz. Teşekkür Ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 22:19:56 >
  • Genel Olarak Nokia 301 Gerek Tasarım Gerek Görüntü Gerek Ses Kısacası Neresinden Bakarsanız Bakın Her Yönden Mükemmel Bir Telefondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 22:25:34 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.