Şimdi Ara

Yeni Nexus 7 görseli ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni Nexus 7 görseli ortaya çıktı

Geçen yılın en başarılı tablet modellerinden birisi kabul edilen Nexus 7, markalı tabletlerin çok ucuz olabileceğini daha iyi bir şekilde bizlere göstermişti. O tarihten bu yana Google'dan ikinci bir Nexus 7 hamlesi beklenir olmuştu ancak henüz resmi bir açıklama gelmemişti.

Sundar Pichai'nin 24 Temmuz'daki etkinlik davetiyeleri, Nexus 7'nin devam versiyonunun geleceğine dair iddiaları artırdı. Son olarak modele ait olduğu iddia edilen bir basın görseli internete sızdırıldı.

Evleaks tarafından sızdırılan tasarım itibariyle önceki modelden pek bir farkı olmasa da arka tarafta iddia edilen 5MP çözünürlükte kamera net olarak görülüyor. Ayrıca Nexus yazısı ve altındaki Asus işlemesi ile üst ve alt kısımdaki hoparlör yuvaları da görülebiliyor. Ön kısımda bir bildirim ışığı da mevcut.

Yeni Nexus 7 modelinin sunacağı donanım özellikleri arasında Full HD ekran, 1.5GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemci, 2GB RAM, olduğu tahmin ediliyor. Model lansmanda beraberindeki Android 4.3 işletim sistemini de resmileştirecek. Dün de modelin 229$'lık başlangıç fiyatı bazı perakende zincirlerinde ortaya çıkmıştı.

• 900 tl tr fiyati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçevenin ekranı var

• Tasarım olmamış bence, çerçeve gayet kötü duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçevesini abarttık, fiyatını kabarttık.
  • Diger üreticiler çerçevesini nasıl inceltiriz diye kafa yoruyorlar, bunlarda tersini

• O cerceveye 10" sıgar lan.

• Çerçeve zaten fail de kamera da çok kötü

• Neresi ucuz, ufacık şey bilgisayar fiyatında, firmalar soygunun yolunu iyi buldu, teşekkürler apple.

• 900 tl diyen var yuh artık neresinden uydurdun bi önceki de yurt dışında benzer fiyattaydı 900 tl mi geldi ?

• çerçeve hala rezalet,ayrıca fiyat konsunda telefonlarla bir tutmayın 3g olmayan modeller(devletin yüzde 60 vergisi var telefon ve türevlerine) amerikayla hemen hemen aynıdır hatta aradabir yapılan indirimlerle amerikadaki fiyatına gelir.o yuzden saçma sapan yorumlarla ithalat yapan aç gözlü firmalara çanak tutmayın bu fiyatları söyleyerek böyle bilgisayarlara devletin sadece kdv ve gümrük vergisi var yani fiyatın amerikadan cok küçük bir farkla çıkması doğaldır(50-100 tl) gerisi kardır bana göre yani türkiye fiyatı olarak beklentim eğer 229 dolar olursa 550 tl gibi bir fiyat bekliyorum ki zaten önceki nexusu hatlarsanız benzer fiyatlar oldugunu görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 22 Temmuz 2013; 5:24:13 >

• cercevesi ciddi anlamda kotu, belki cerceveyi guzellestirirler dedim ama yeni modelinde olmamis...

Ipad mini 2'ye kaldik :(

• Eksilemeyin ancak;

Kim ne derse desin Apple :D

• En büyük çerçeveymiş öyle 7" tableti 10" yapıyor mübarek. Tabii bir de 229USD'ye bilgisayar alan arkadaşlarımız da varmış. Google'ın ne kadar çok seveni var öyle.

• S4 pro ile nicin cikiyor. Bari s600 ile ciksaydi.

• Huhh çerçeveden bir tablet daha çıkar...

• tip olarak çirkin gözüksede adamların hedefi yakışıklı bir cihaz olmaktan öte güçlü ve ulaşılabilir bir cihaz yapmak.. sonuçta tablet güzellik yarışmasına katılmayacak.. işini adam gibi yapsın, güçlü donanımı olsun fiyatıda uygun olsun.. hedef bu..

• Bu tablet bana sony telefonlarını hatırlatti :-)

full HD ekran, s4 pro işlemci, altta ve üstte çerçevenin fazla olması,

not: full hd olduysa s600 ile çıkması gerekiyordu. Daha önce s800 çıkacak denilıyordu..

• Tasarımı pek beğenmedim ama fiyat olarak uygun gibi.
  • istedikleri kadar uğraşsınlar ipad'i yakalayamıyorlar :) ucuz yapıcam diye piranha veya concorde tablet gibi ürünler piyasaya sürüyorlar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.